Вт, 8 августа 2017, 15:12
просмотров: 2075 коментариев: 33 

В нас є один "Дніпро" - нам іншого не треба!

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
В нас є один "Дніпро" - нам іншого не треба!

 

Напередодні зустрічі Дніпра зі своєю підробкою, в нашому місті відбувається неабиякий ажіотаж навколо майбутнього матчу. Дійсно, справжнього дербі в нашому місті ще не було, тільки відбувається воно не серед флагманів українського футболу, а у другій українській лізі, куди відправили помирати наш з вами клуб. Тут же швидкоруч у муках народили йому заміну,  придумали «оригінальну» назву «Дніпро-1» та за рахунок колишніх футболістів та тренерів справжнього «Дніпра» наповнили його «інфраструктуру». Та декілька необачних заяв з приводу того, що СК «Дніпро-1» начебто стане заміною колишньому клубу, і що все це робиться для того, щоб відродити дніпровський футбол, відверто кажучи, не викликають довіри та замість того, щоб заспокоїти, навпаки ще більше дратують. 

Для того, щоб уникнути помилок в майбутньому для початку потрібно розібратися  хто ж так занапастив футбол у Дніпрі, щоб зараз його потрібно було рятувати. ІВК не хоче повертати борги «Дніпра», за що УЄФА кидає його в 2 лігу, а наш «винахідливий» пишнобородий президент замість того, щоб рятувати легендарний клуб створює інший, прикриваючись турботою про дніпровський футбол. Але справжньою метою цього створення є прагнення уникнути боргів перед колишніми тренерами і футболістами. Засоби, що діяли у 90-х, та занапастили багато вкладників різноманітних «АО» та «шарошок»  у банковій сфери наразі є не прийнятними для основної маси вболівальників та фанатів, яких  закликають кинути «Дніпро» та підтримати шахраїв в особі СК «Дніпро-1». Тому в колі справжніх вболівальників «Дніпра» НІКОЛИ не стояло питання за який клуб вболівати.  

 

До того ж неймовірно цинічним(як завжди) є підхід до самого принципу «рятування» . Дуже дивно коли вбивця  заявляє про те, що хоче врятувати свою жертву. Два клуби в місті – це добре, але… Всі хто зараз переметнувся у табір «СК» є глорами, яким байдуже і на футбол і на «Дніпро».

 

Та справжні фанати назавжди залишаться зі своєю командою, а «Дніпряни» в цьому відношенні мабуть є найкращими в Україні. Єдність команди з фан-сектором була, є і буде головною пам’яткою «Дніпро-Арени». Перебуваючі минулою неділі на «Північній трибуні» під час матчу «Дніпра» з «Інгульцем», я зміг ще раз відчути на собі всю ту неймовірну  атмосферу, що створюється фанатами під час матчів улюбленої команди. Ця атмосфера просто не могла не подіяти на 17-річних дітей, що наразі захищають кольори «Дніпра». Палаючі очі футболістів, самовіддана гра на полі все – це є наслідком того, як трибуни впливають на дії своїх улюбленців. Для мене, як вболівальника з більш ніж 25-річним стажем, неймовірно зворушливо було спостерігати за тим як команда після матчу підходила до трибуни та дякувала їм за несамовиту підтримку. Ці діти назавжди залишать у серці згадку про ті хвилини, коли вони грали за великий «Дніпро». Декілька разів під часу матчу трибуна вболівала так самовіддано, що в мене підступав ком до горла. Невже ця команда зникне…

 Ні, вона буде жити поки ми з вами будемо приходити на трибуни «Дніпро-Арени» та «катати виїзди» для того, щоб в черговий раз підтримати свою команду, в скруті та в радості, вигукуючи грізне «Тільки Дніпро – тільки перемога!» або «Разом і до кінця!» тощо. Північна Трибуна, що є останнім форпостом перед остаточним знищенням ФК «Дніпро», як «Велика Стіна Чорного Замку» з популярного серіалу «Гра Перестолів», вистоїть перед обличчям будь якого ворогу і з рештою стане основою для відродження нашого клубу.

То ж закликаю усіх дніпрян, що навіть не цікавляться футболом, але для яких престиж та добробут нашого міста є не пустим звуком, прийти 07.08 0 20-00 на «Дніпро-Арену» та показати всім «рятувальникам дніпровського футболу», що ми є тими, хто своїх в біді не кидає. Створимо «синьо-біло-блакитне море», що всього лише декілька років тому допомагало «дніпрянам» знищувати на полі «Шахтар», «Наполі», «Аякс», «ПСВ», Тоттенхем» тощо. Порятунок «Дніпра в нашій з вами єдності та відданості своїм кольорам.

РАЗОМ І ДО КІНЦЯ! ТІЛЬКИ «ДНІПРО» - ТІЛЬКИ ПЕРЕМОГА!!!

Бережи Господь «Дніпро» і Слава Україні!

З повагою та впевненістю у майбутньому, вболівальник ФК «Дніпро» Ігор Кабанюк.

 

 

 

33 комментария
 • albano
  Вт, 8 августа 2017, 15:55
  Ага, саме так, «вболівальник з більш ніж 25-річним стажем». Говоришь, «шахраї в особі СК «Дніпро-1»»? И предлагаешь «показати всім «рятувальникам дніпровського футболу», що ми є тими, хто своїх в біді не кидає»?
  Я тобі скажу, як вболівальник з 36-річним стажем. Бажаєш підтримувати ФК Дніпро U-17 до кінця? Нема питань — маєшь право і це право заслуговує на повагу. Але не треба розповідати іншим, як їм далі жити — про шахраїв та глорів. Може я розкрию для тебе страшну таємницю, але Дніпровський футбол — це не тільки Північна Трибуна.
  Я, особисто, вірю, що СК Дніпро-1 до снаги пройти другу і першу лігу, і далі гідно представляти наше місто в УПЛ і єврокубках. Ну, а ФК Дніпро стане для нього найближчим резервом :)
  рейтинг: +8
 • baxx3667
  Вт, 8 августа 2017, 16:13
  Полностью с Вами солидарен, уже надоедает эта тема. Но при всех делах, сколько можно ставить себя выше других, они офигенные болелы, все остальные дерьмо.
  рейтинг: +6
 • TOl'KO DNEPR
  Вт, 8 августа 2017, 23:25
  В ТЕБЕ ПЛЕЩЕТСЯ ЧЕРЕЗ КРАЙ СОБСТВЕННАЯ НЕПОЛНОЦЕННОСТЬ, ПОСТАРАЙСЯ БЫТЬ БОЛЕЕ РЕШИТЕЛЬНЫМ И ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫМ -ГЛЯДИШЬ, И ЖИЗНЬ НАЛАДИТСЯ!!! БЕЗ ОБИД, МУЖАЙСЯ!!!
  рейтинг: -5
 • TOl'KO DNEPR
  Вт, 8 августа 2017, 23:46
  І ЯК ДАВНО ТИ СТАВ вірити В ТЕ САМЕ ЧУДО, ПРО ЯКЕ НАПЛІВ??? КОЛИ ТЕБЕ ОСИНИЛО, З ЯКОГО ПЕРЕЛЯКУ, ЯКОЇ В БІСА ТРЯСТІ ТЕБЕ ПЕРЕСМИКНУЛО убулівальника з 3.6 ГІРКОРІЧНИМ СТАЖЕМ СТРІМКО ЗАКОХАТИСЯ В ТЕ, ЩО ЩЕ НАВІДЬ НЕ ОХОЛОНУЛО, НЕ КАЖУЧИ ПРО ЗАТВЕРДІННЯ??? НЕВЖЕ ПРОМОВА ПОЧЕСНОГО?????????? НА 9-ЦІ ТАК ВПЛИНУЛА НА ТВІЙ ЧУБ І ТЕ, ЩО ПІД НИМ СХОВАЛОСЯ??? АДЖЕ Я ПОВИНЕН ТОБІ ВІДКРИТИ СТРАШНУ ТАЄМНИЦЮ(тіки між нами): ДНІПРО БУДЕ ЖИТИ ВІЧНО!!! ЛИШЕ ТОМУ, ЩО В НЬОГО Є ТАКІ ВІРНІ ТА НЕЗЛАМНІ ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА(різного віку) ЯК МИ!!! P.S.МУЖНІМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, МУЖНІМИ СТАНОВЛЯТЬСЯ!!!
  рейтинг: -6
 • Днепр-майор
  Вс, 13 августа 2017, 13:08
  пусть Подберезовики берут себе другое название. а не примазываются к славе и имени НАШЕГО ДНЕПРА
  рейтинг: -5
 • igor180282
  Вт, 8 августа 2017, 16:26
  Навіть коментувати не буду цю маячню…
  рейтинг: -6
 • albano
  Вт, 8 августа 2017, 16:44
  Игорь, а ты и тебе подобные болельщики «сакрального Днепра», не думаете, что ТАКИМ отношением к СК Днипро-1 и к его болельщикам (представь, такие уже есть!), вы можете породить худшее — неприязнь и, не дай Бог, ненависть, НОРМАЛЬНЫХ людей, обычных днепровских болельщиков, к вчера ими любимому ФК Днепр? На хера вам это!? Не понимаю…
  рейтинг: +2
 • igor180282
  Вт, 8 августа 2017, 16:58
  Завтра знову полюбите, вам це «запросто» )))
  рейтинг: -3
 • albano
  Вт, 8 августа 2017, 18:09
  Завтра будет завтра. А что будет послезавтра? Игорь Валериевич, вроде как 30 млн.ЕВРО выплачивать ни кому не собирался…
  Ну, а в Аматорском чемпе, (или в суперлиге Днепропетровской области) такой перформанс конечно удивит наших гостей из Магдалиновки и Зачепиловки.
  рейтинг: +8
 • TOl'KO DNEPR
  Вт, 8 августа 2017, 21:49
  ДА ХОТЬ ЧЕМП ЧУКОТКИ, КАТАЛИ, КАТАЕМ И БУДЕМ КАТАТЬ, НЕ В РОВЕНЬ ВАМ ДРОЧЕРАМ ПОДСТИЛОЧНЫМ! РАЗВЕСИЛИ УШИ О СВЕТЛОМ БУДУЩЕМ СЫРОКАПЧЁНЫХ! ПОВЕЛИСЬ НА ПОСТНУЮ ХУЙНЮ! БЕНЯ ПРОКИДЫВАЛ И ПРОКИДЫВАЕТ И НЕ ТАКИХ ЩЕГЛОВ!!! ТОЛИ ЕЩЁ БУДЕТ!!! ДУМАЙТЕ, АНАЛИЗИРУЙТЕ, А НЕ СИДИТЕ В РОЗОВЫХ ОЧКАХ РАЗВЕСИВ УШИ!!!
  рейтинг: -8
 • TOl'KO DNEPR
  Вт, 8 августа 2017, 23:05
  ИГОРРЬ, ЗАБЕЙ! ЗАВТРА ЗА СЫРОКАПЧЁНЫМИ, ПРИДУТ СЫРОВЯЛЕНЫЕ))), ЭТИМ ДРОЧЕРАМ ПОХ- ПОД КОГО СТЕЛИТЬСЯ!!! НО ГИМН ДЛЯ ПОДБЕРЁЗОВИКОВ УЖЕ ЗАПИЛИЛИ: Я ЕГО СЛЕПИЛА ИЗ ТОГО, ЧТО БЫЛО, А ПОТОМ, ЧТО БЫЛО, ТО И ПОЛЮБИЛА(АПИНА НА ПОДЪЕЗДЕ) )))
  рейтинг: -7
 • Матвеус
  Пт, 11 августа 2017, 12:17
  Я посмотрю, что ты потом будешь говорить, когда в городе кроме СК не останется ни одного клуба! Футбол в Днепре должен жить!
  рейтинг: +6
 • Днепр-майор
  Вс, 13 августа 2017, 13:15
  одна жизнь- одна команда. А болтаться между командами как флюгер на ветру или как лайно в проруби. Пусть каждый болела решает сам.
  рейтинг: -4
 • TOl'KO DNEPR
  Ср, 9 августа 2017, 00:00
  ПРЕДСТАВИЛИ,… ТАКИЕ УЖЕ ЕСТЬ, А НАХЕРА, НЕ ПОНИМАЕТЕ! ЁПТИ, ТАК ЭТОЖ ШИЗОФРЕНИЯ-НЕ ВИДЕТЬ ОЧЕВИДНОГО И НЕ ПОНИМАТЬ ПРОИСХОДЯЩЕГО!))) ВСТРЕЧАЙТЕ, ЗА ВАМИ УЖЕ ВЫЕХАЛИ!)))
  рейтинг: -6
 • baxx3667
  Вт, 8 августа 2017, 16:51
  Маячня, уважаемый, это то что Вы здесь наваяли
  рейтинг: +3
 • TOl'KO DNEPR
  Вт, 8 августа 2017, 23:51
  НАВАЛЯЮТ ТЕБЕ НА ГРУДЬ, ХОТЬ И ВПАЛУЮ(ТАК БОЛЬШЕ ВЛЕЗЕТ) ЭТИ ПАРНИ U-17, КОТОРЫХ ТЫ ПРОМЕНЯЛ НА СК МИНУС 1!!!
  рейтинг: -6
 • SLAWA
  Вт, 8 августа 2017, 20:30
  Стільки пафоса, шо аж нудить…

  Что-то одни «настоящие болельщики» и призывают прийти на стадион и поддержать ФК. Неужели боятся, что не прийдут? СК-овские то молчат, но подтянутся… :)))
  рейтинг: +3
 • TOl'KO DNEPR
  Вт, 8 августа 2017, 22:56
  А КИШКА НЕ ЛОПНЕТ ПОДТЯГИВАТЬСЯ? МОЖЕТ, КАК ОБЫЧНО, СОСИСКОЙ НА ПЕРКЛАДИНЕ ПОТЕЛЕПАЕШСЯ)))
  рейтинг: -6
 • Osvaldo
  Вт, 8 августа 2017, 21:29
  Бред.
  Вот через год не станет нашего любимого «Днепра» — и что дальше? Сидеть куковать и обливаться крокодиловыми слезами?..
  Футбол в Днепре должен жить. Не хочется болеть за новый клуб — болейте хотя бы за Михайленко и ребят — они того заслуживают
  рейтинг: +6
 • TOl'KO DNEPR
  Вт, 8 августа 2017, 22:51
  ДА ОН (ДНЕПР) ДЛЯ ТЕБЯ ТАКОЙ ЛЮБИМЫЙ, ШО АЖ ССЫШСЯ СДЫХАТЬСЯ ПОСКОРЕЙ-БЫ! ЭТО НЕ ЛЮБОВЬ, ЭТО ПРОСТИТУЦИЯ!!!
  рейтинг: -5
 • TOl'KO DNEPR
  Вт, 8 августа 2017, 23:07
  А ТО ТЫ ДО ЭТОГО НЕ КУКОВАЛ? АКТИВИСТ-ТИХОНЯ)))
  рейтинг: -6
 • TOl'KO DNEPR
  Вт, 8 августа 2017, 23:17
  А НАСЧЁТ ,, ЗАСЛУЖИВАЮТ", ЗАПОМНИ И ПЕРЕДАЙ ОТПРЫСКАМ(если спроможешся) СЛУЖАТ М Е Н Т Ы И СЛУЖЕБНЫЕ СОБАКИ, А КОМАНДЫ ИГРАЮТ ЗА ПРЕСТИЖ(ГОРОДА, СТРАНЫ, КЛУБНУЮ ЭМБЛЕМУ НА ГРУДИ, И КОНЕЧНО-ЖЕ ДЛЯ БОЛЕЛЬЩИКОВ), НО СОГЛАСНО СВОЕМУ КОНТРАКТУ!!!
  рейтинг: -6
 • baxx3667
  Ср, 9 августа 2017, 00:00
  Слышь, уебан, нахуй вали! Ты настопиздил уже своими высерами, и какого хуя ты пишешь капслоком, проблемы с психикой, гандон
  рейтинг: +3
 • TOl'KO DNEPR
  Ср, 9 августа 2017, 00:24
  ЗАВТРА НА УШКО МНЕ ЭТО ПОВТОРИШЬ, СЛИЗЬ ТРИПЕРНАЯ!!!
  рейтинг: -6
 • TOl'KO DNEPR
  Ср, 9 августа 2017, 00:31
  ТОЧНЕЕ, УЖЕ СЕГОДНЯ!!! ПОСМОТРИМ, КАК СКАВЧИШЬ, ОБСЫРАЯ СОБСТВЕННЫЕ ЛЯКИ!!!
  рейтинг: -7
 • albano
  Ср, 9 августа 2017, 07:51
  Что это было? TOI'KO DNEPR — это яркий представитель «фан-движения»? Если так, то у меня вопров больше нет...)
  рейтинг: +5
 • Матвеус
  Пт, 11 августа 2017, 12:13
  Да уж, такое ощущение, что человек просто неадекватен по жизни, либо тупо законченный отморозок (среди ультрас таких полно, к сожалению), либо просто девки не дают))
  рейтинг: +6
 • AlexDeadLine
  Пт, 11 августа 2017, 23:04
  Это точно. Уровень поведения и текст их кричалок, к сожалению не позволяет им понять, как их шум мешает остальным болельщикам смотреть и вболивати за улюблену команду. А им на… ть, им надо выкричаться, на ту сумму, что им обещано. Похоже, что подтягиваться на перекладине, самое сложное занятие для их мозгов, которое приходится решать в жизни.
  рейтинг: +5
 • SLAWA
  Ср, 9 августа 2017, 09:50
  Ну а чё? Зачётный болельщик.
  Тем более каникулы… Делать неху… й — дави на клавиши. :)))
  рейтинг: +4
 • sossios
  Ср, 9 августа 2017, 13:53
  Хорошие слова! Круто.
  рейтинг: 0
 • 4 напа
  Пт, 11 августа 2017, 20:20
  Оооо!!! да тут филосовско -культурный диспут)))Все так наши болелы самые культурные)))
  рейтинг: 0
 • Lexa
  Сб, 12 августа 2017, 15:00
  > Північна Трибуна, що є останнім форпостом перед остаточним знищенням ФК «Дніпро»,… вистоїть перед обличчям будь якого ворогу і з рештою стане основою для відродження нашого клубу.

  Ишь ты, відродження. Новый клуб создадите, или «жёлто-чёрную хуйню» возрождать пойдёте? ;)
  рейтинг: +4
 • Патрик
  Пн, 14 августа 2017, 12:12
  metalist1925.com/news/11-Obracshenie-uchastnikov-OOO-Avangard-Harkov-k-bolelcshikam.html

  Мне кто-то объяснит наконец в чем разница?
  Или ответ заключен в трех буквах МКГ, поэтому им можно?
  рейтинг: 0