Вс, 8 марта 2020, 20:38
просмотров: 2453 коментариев: 11 

Бабич: Арбітр відпрацював на відмінно

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Бабич: Арбітр відпрацював на відмінно

— Програли. Але життя на цьому не закінчується. Треба тримати удар, і ми з ним впораємося. Гратимемо у другій шістці, будемо до останнього боротися за стикові матчі. Зараз найголовніше – відновитися, адже граємо на Кубок за два дні. Хлопці, граючи у більшості, здійснили дуже багато швидкісної роботи, тому треба замислитися вже над кубковою грою.

 

— Після гри ви довго йшли поруч з арбітром. Про що розмовляли?

 

— Він відпрацював на «відмінно». Що ми можемо. Лише потиснути руки. Є інший момент, який засмучує. Ми пропустили перший гол всімох. Двох гравців вилучили, і ми просили гравців «Дніпра-1» вибити м’яч, аби провести заміну травмованого гравця. Це дещо засмучує. Зрозуміло, що «Дніпро-1» у більшості тиснув, створював моменти, але перший гол пропустили, коли не було ще одного гравця. Якраз не встигли закрити цю позицію.

 

— Здається, в вас ще є шанси зачепитися за шістку…

 

— Ні, шансів вже немає. Це був останній тур. Ми втратили 4 очки на рівному місці, коли пропустили на останніх хвилинах у матчах з «Ворсклою» та «Карпатами». Їх і не вистачило.

 

— Вас влаштовувала нічия, але за рахунку 0:0 у меншості ви випустили форварда Фоміна. Чому?

 

— Нам був потрібен перший форвард, щоб зберігати м’яч і виходити в атаку. Фомін відпрацьовував і в обороні. Сподівалися й на те, що буде шанс забити. Не вийшло.

 

— У другій шістці може скластися така ситуація, що лише 7 місце братиме участь у стикових матчах…

 

— Ми ще у Кубка беремо участь. Там стоїть задача мінімум пройти до фіналу. Будемо до кінця намагатися нижню шістку. Є 10 матчів, будемо готуватися. Але зараз перша задача – кубковий матч. Треба привести гравців у функціональний та психологічний стан. Розуміємо та знаємо, як це зробити.

 

— Перші два вилучення були за порушення у середині поля. Чи виправдані вони були у центрі поля?

 

— Що стосується Яворського, то можу сказати, що він перший був на м’ячі. Так, Хобленко прокиду вав, а Яворський грав перший у м’яч. Вже потім вони зіштовхнулися. Момент був динамічний, і треба його дивитися. Емоції зашкалювали тоді. А Чоботенко… Футбол тим і чудовий, що є підкати, двобої. Якщо б там було порушення з метою завдати травму, суперник би не встав. Знаючи Чоботенка, якщо він хотів би завдати травми, цей футболіст залишився б лежати. Але Чоботенко грав у м’яч. Так, це було досить агресивно, але зараз така трактовка у арбітрів, тому що ж ми можемо зробити. ВАР сказав, що це червона картка.

 

— Я мав на увазі те, наскільки виправдана така агресія у центрі поля, де немає небезпеки воротам…

 

— Яка команда виграє середину поля, та веде гру. Було помітно бажання виграти цю зону відбором, агресією. Це був ігровий момент. Жовта картка – ще нехай. Але пряма червона… Як на мене, це тоді не футбол, а балет.

 

— Вам не здається, що після введення ВАР в Україні команди мають відпрацьовувати гру у меншості, адже у кожному матчі з ВАР є мінімум 1-2 вилучення?

 

— Це вже після того, як ми зустрілися з ВАРом, будемо щось відпрацьовувати. Треба бути трохи хитрішими. Агресія має бути з холодною головою, тому є зараз, над чим замислитися. Сьогодні ми вперше грали з ВАРом і зіграли невдало, скажімо так.

 

11 комментариев
 • fandnepr12
  Вс, 8 марта 2020, 20:41
  " Бути хитришими"… Этот идиот и впрямь настраивает из под тишка правила нарушать что ли? Посмотрим 14 марта, как тебе удастся быть «хитришим». Береза планирует ВАРы по максимуму в наших играх использовать
  рейтинг: 0
 • Фан Днепров
  Пн, 9 марта 2020, 19:27
  Береза ничего не может планировать — он не решает вместо УПЛ использовать ВАР или нет, и на каких матчах.
  рейтинг: 0
 • Vlad1- Germany
  Вс, 8 марта 2020, 21:11
  Ох тяжело будет в будущей игре — жёсткая команда.
  рейтинг: +3
 • Brooks
  Вс, 8 марта 2020, 21:29
  Его интервью, особенно та часть, в которой он говорит об удалениях — это полный абзац. То, что Марик жёсткая команда и косят игроков, для него было секретом или он надеялся, что удалений не будет? Говорить, что игрок может специально нанести травму игроку, пытаясь его обелить — полный идиотизм или Бабич этого не понимает? Играя в подачки с кротами, совсем потерял нить реальности…
  рейтинг: +13
 • fandnepr12
  Пн, 9 марта 2020, 10:12
  Да, теперь подачек не будет. Надежда на КУ, и то блеклая
  рейтинг: 0
 • Матвеус
  Пн, 9 марта 2020, 15:37
  Так оно неадекватное! Ему в хоккей нужно уходить. Там и драки разрешены. Самое оно для этого дауна.
  рейтинг: +2
 • Koroid
  Вс, 8 марта 2020, 21:49
  Психологический прессинг одна из составляющих успешного боя. Противник поддавшийся его воздействию заранее проигрывает бой. Поэтому его успешно используют. Если бы не 3 удаления Днепр 1 не справился бы с игрой. А тренер Мариуполя умело использует этот инструмент. Для этого у него есть соответственно подготовленные игроки.
  рейтинг: +2
 • Vlad1- Germany
  Пн, 9 марта 2020, 00:52
  «Koroid», Вы правы: ещё в далёкие уже 40-50-ые годы днепряне играли технично и набирали техничных игроков (я это и сам видел). Поэтому в те годы почти постоянно проигрывали «Металлургу» Запорожье- это была как раз силовая, жёсткая команда. Помню на стад.«Металлург» играли с «Металлургом»Зп: счёт 0:6 — ещё в первом тайме запорожане травмировали вратаря (Юрия Петрова- только перешёл из «Торпедо» Москва), поэтому счёт 1-го тайма стал 0:5, а на 2-й тайм вышел совсем молодой Вл. Маслаченко и пропустил только 1 гол. Вроде вспомнил правильно. Так что всегда знал, что играть против дуболомов мы не умели и тогда.
  рейтинг: -2
 • ben_gurion
  Пн, 9 марта 2020, 15:49
  Бабич- тренер по боям без правил.
  рейтинг: +1
 • Фан Днепров
  Пн, 9 марта 2020, 19:29
  что за чушь он несет? игроки Мариуполя(все 9 на тот момент) были в штрафной площади, когда забивался первый гол.
  рейтинг: 0
 • Koroid
  Пн, 9 марта 2020, 19:41
  Я полагаю что именно тренер делает установку команде или же определенным игрокам как жёстко играть с противником. Поэтому было бы правильным в случае агрессивной игры команды давать карточку, в том числе красную, главному тренеру.
  рейтинг: -2