Пн, 26 октября 2015, 17:06
просмотров: 6361 коментариев: 31 

Маркевич: Ніяких завдань немає

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Маркевич: Ніяких завдань немає

— Мироне Богдановичу, дозвольте вас привітати з ювілеєм. Перемога над Сталлю стала для вас загалом 300-ю у вищому дивізіоні за час роботи з різними командами…
— Дуже дякую за привітання.

 

— А взагалі, чи ведете якусь статистику своїх тренерських здобутків?
— Зізнаюся, за своїми досягненнями не стежу. Навіть не підозрював, що матч проти Сталі — ювілейний. Та після гри мені надіслали смс, в якому повідомили про здобуток і привітали з таким досягненням. Так, дякуючи вам, журналістам, й дізнався про 300-у перемогу.

 

— Для Дніпра перемога над дніпродзержинцями стала сьомою цього сезону в прем’єр-лізі. Нині команда посідає вже таку звичну третю сходинку. Вас доволі часто запитують, чи маєте бажання зазіхнути на лігочемпіонівські місця? Чого на сьогодні бракує команді, щоби на рівних конкурувати з Динамо та Шахтарем?
— Найперше, нам, мабуть, бракує стабільності. Аби вона була, потрібно, щоби принаймні провідні гравці не залишали команду. А що маємо? Працюєш, стараєшся, награєш склад, тактику, а після цього кілька виконавців, на яких розраховував і покладав великі надії, команду залишають. Доводиться починати все спочатку: запрошувати нових, награвати всі командні зв’язки. Увесь цей процес потребує часу…

 

— Кадрове питання — запорука успіху…
— Звичайно ж.

 

— У літнє міжсезоння група провідних гравців залишила команду — Калинич, Коноплянка, Канкава, трохи раніше пішов Стрінич. Перед стартом сезону ви часто нарікали на кадрові проблеми. Чи вже можна сказати, що загалом удалося принаймні частково вирішити?
— Звісно, багато провідних гравців, які визначали гру команди, Дніпро залишили. Потенціал, можливості й значення цих виконавців були важливими для нас, вони зараз доводять свою спроможність у провідних командах континенту. Такі втрати безслідно, звісно, не проходять. А закрити проблемні позиції зразу майже нереально. Нам це вдалося зробити лише частково. Гадаю, мені про це не варто зайвий раз нагадувати, бо всі це бачать, усе прекрасно усвідомлюючи.

 

— За виступами екс-підопічних стежите?
— Звичайно, як же без цього. У неділю спостерігав за грою Калинича в матчі проти Наполі. У Фіорентині для нього поки все складається добре, він вправно забиває. Щодо гри Коноплянки, то впевнений, що скоро він постійно виходитиме в основі, йому все більше й більше довіряють. Канкава також має постійний ігровий досвід. Стрінич поки не грає, та, гадаю, це питання часу.

 

— Літнє міжсезоння було нетривалим, адже зазвичай активніше на трансферному ринку клуби працюють узимку. Те, що Дніпро потребує підсилення, гадаю, ні в кого сумніву не викликає. До того ж, пліткують, що деякі виконавці можуть залишити команду. Чи були у вас уже розмови з керівництвом на тему підсилення команди?
— Поки жодної конкретики. Єдине, маю надію, й дуже сподіваюся, що вдасться зберегти принаймні нинішній склад. Звісно, не виключаю, що новачки будуть. Але на серйозні дорогі трансфери, гадаю, ми навряд чи зможемо розраховувати.

 

— Зараз пішла гра в Євгена Селезньова, але ж він по суті єдиний центрфорвард у команді. У цьому контексті два запитання: Чи є у вас план Б у випадку, якщо він залишить команду? Чи ведеться вже селекційна робота у цьому напрямку, чи, можливо, очікуєте на повернення Зозулі?
— Великі надії покладаємо на Зозулю. Сподіваємося й на молодого Баланюка з молодіжної команди (в десяти матчах за Дніпро (U-21) на рахунку Дениса Баланюка 12 забитих м’ячів із гри. — О.Т.). Іншими словами, безвихідних ситуацій не буває. Але дуже сподіваюся, що Селезньов усе ж залишиться в команді.

 

— Євген цього сезону не перестає приємно дивувати. Як пояснити такий сплеск у його грі та результативності?
— Потрібно дякувати Богу, що він так зумів із часом розкритися. Працює, старається — маємо результат.

 

— Не можу оминути увагою ще одного гравця — Романа Безуса. Ви говорили, що він розуміє футбол якось по-своєму, але це — доволі абстрактна характеристика. Які конкретно претензії до гри Романа? Чи є серед них його улюблене перетримування м’яча?
— Йому потрібно швидше грати, миттєво віддавати передачі. Ви ж бачите, які тенденції у сучасному футболі: м’яч не можна перетримувати! Я йому про це, між іншим, постійно нагадую. Друге зауваження — відбір м’яча. Без цього у футболі зараз теж неможливо.

 

— Ігор Суркіс якось казав, що в Безуса постійні проблеми із зайвою вагою. Чи є такі проблеми досі?
— Претензій щодо зайвої ваги до нього немає. Безус має сам у собі розібратися. Я йому можу лише допомогти. Буде інший тренер, можливо, до його гри буде інше ставлення. Але поки так. Гратиме швидше, добре діятиме у відборі, швидко ухвалюватиме рішення на полі, тоді й потраплятиме до основного складу. У нього є хороші задатки. Але, повторюся, працювати потрібно на команду, а не на себе.

 

— Мироне Богдановичу, не можу не поцікавитися очікуваннями від нинішнього сезону. Після фіналу Ліги Європи питання виходу з групи, мабуть, навіть не обговорюється. Чи закономірно зараз називати вашу команду фаворитом квартету?
— Ніякі ми не фаворити. За такого підбору колективів кожну команду можна назвати фаворитом. Лаціо та Сент-Етьєн — серйозні колективи. А те, що ми обіграли Русенборг, ще нічого не означає. Повірте, вся боротьба — попереду.

 

— А що говорить керівництво клубу? Чи були конкретні розмови про завдання на цей сезон, на кшталт, Дніпро має стати чемпіоном…
— Ніяких завдань немає. Виходимо на поле й граємо…

 

 

 

ukrfootball.ua

 

 

31 комментарий
 • el
  Пн, 26 октября 2015, 17:09
  Маркевич: Ніяких завдань немає

  та то такэ! зрада!
  рейтинг: -19
 • Ливерпуль 1977
  Пн, 26 октября 2015, 17:15
  Як це немае? А выходить и побеждать в каждой игре это уже не задание?
  рейтинг: +12
 • respectOs
  Пн, 26 октября 2015, 22:23
  Это задание придумал Рамос для нашей команды, просто за неимением глобальных стратегических задач, он придумал как ставить минимально-эффективные тактические задачи.

  рейтинг: +4
 • stam
  Вт, 27 октября 2015, 07:46
  Это задание есть у любой команды.
  Если есть самоуважение, как минимум…
  рейтинг: 0
 • sahabaha
  Вт, 27 октября 2015, 12:01
  Все верно. Играть нужно для нас, для себя, задание — вторично.
  рейтинг: +3
 • Nitramin
  Вт, 27 октября 2015, 20:13
  Вот и в прошлом году не было задания, но…
  А вот олимпик на тотализатор играет.
  Всем всё понятно.
  рейтинг: 0
 • Рыбак
  Пн, 26 октября 2015, 17:23
  C таким настроем дела не будет…
  рейтинг: +3
 • ИМХО
  Пн, 26 октября 2015, 17:43
  -Чого на сьогодні бракує команді, щоби на рівних конкурувати з Динамо та Шахтарем
  -Нам бы внимания со стороны президента клуба, как у ДК и ШД…
  рейтинг: +10
 • 101010101010
  Пн, 26 октября 2015, 18:01
  Надоели эти разговоры про задания на сезон. Какие могут быть ещё задания для любого профессионального клуба? Только выигрывать в каждом матче и результат в турнирной таблице будет соответствующий.
  рейтинг: +7
 • Turbo
  Пн, 26 октября 2015, 18:11
  Понабирал кучу легионеров и задач у него нет, это абсурд. Любой тренер перед началом сезона ставит перед собой и командой задачи, а для чего тогда работать. Это говорит он или уже его маразм
  рейтинг: -2
 • АнтиСтеценко
  Пн, 26 октября 2015, 19:19
  Тема заданий уже настолько заезжена, что можно было бы уже и понять, что:

  1. Вообще-то, кто платит, тот и ставит задания.
  2. Нормальный профессионал не станет напрягаться и выполнять несуществующую задачу, если за ее выполнение никто не заплатит.
  «Выигрывать в каждом матче» — это задача, если за каждый выигранный матч, за каждый пройденный этап платится премия. Кто-нибудь их получил? Да руководству пухой! Игроки иногда находят мотивацию, играют для болельщиков, для себя, но играют как хотят…
  Подумайте над этим, прежде чем писать про маразм…
  рейтинг: -3
 • frunzik
  Пн, 26 октября 2015, 19:28
  озвучить задачи то же самое что открыть всем тактику и старт. состав на игру.меньше трепаться надо и больше делать.в чемпе выше третьего нет понту прыгать.а в ЛЕ и так всё ясо.
  рейтинг: -5
 • frunzik
  Пн, 26 октября 2015, 19:29
  … ясно.
  рейтинг: -7
 • svetsystem
  Пн, 26 октября 2015, 20:39
  охерели. какие еще задания кроме победы, за что деньги получают, пиздец какой то
  рейтинг: +2
 • Рыбак
  Пн, 26 октября 2015, 20:49
  Да про это уже можно не писать… Писалось об этом уже так много, что… короче много об этом писалось))) Это просто повод для отмазки в случае неудач. Задач нет, вот мы так и играем. Можно подумать, если шеф поставит задачу выиграть чемп, то они его выиграют…
  рейтинг: +1
 • АнтиСтеценко
  Пн, 26 октября 2015, 21:46
  Да, это отмазки.
  Но, в том то и дело, что шеф не ставит реальных задач. А то еще вдруг надо будет премии платить)

  Вот сразу видно, что никто из коментирующих не был в шкуре того, кто деньги платит, но не хочет переплатить лишнюю копейку) Картина ясна как божий день: ни на усиление, ни на премии, ни на что денег не будет.
  Помните, как ИВК речь произносил в варшавском клубе? Он сказал, что «никто не ожидал от вас такого результата», что на Бенином языке значит: «хйу вам, а не премии»
  рейтинг: 0
 • Рыбак
  Пн, 26 октября 2015, 22:10
  Ну с премиями, то это все понятно. Но разве спортивная злость зависит от премий? Мне кажется, что профессиональный спортсмен должен хотеть побеждать вне зависимости от обстоятельств. Ведь с голоду они, мягко говоря, не пухнут? Да и о таких достижениях (финал ЛЕ), условный Иванов может только мечтать! Они просто с жиру бесятся, как мне кажется… Играют в одном из трех самых стабильных клубов, хорошие деньги падают на карточку регулярно, в европе светятся мама не горюй, попасть на карандаш европейских клубов могут легко, Женя, Коля и в какой то степени Джаба) тому пример. Что им еще накуй надо? Извиняюсь за свой французский. Ну а так то я согласен.
  рейтинг: 0
 • АнтиСтеценко
  Пн, 26 октября 2015, 23:56
  Злость? На сторону темную Силы заманить игроков хотите Вы?)
  Ну а если серьезно, то запредельную мотивацию все время показывать невозможно в условиях, когда каждый сам себе постановщик задачи, исполнитель и контроллер. Премии премиями, но и пистюлей надо отвешивать за каждую плохую игру. А так, с Шахтером, с Динамо играем, с Говерлой уже влом
  рейтинг: +1
 • Рыбак
  Вт, 27 октября 2015, 08:20
  Ну было такое желание))
  Так я этого и не отрицал. Я говорил лишь о том, что профессиональный спортсмен, а большинство игроков команды, я надеюсь ими являются, должен уметь сам себя мотивировать.
  рейтинг: +1
 • АнтиСтеценко
  Вт, 27 октября 2015, 11:01
  Я тоже не спорю, просто вижу ситуацию в упрощенном виде подобную следующей: муж кроме того, что приносит зарплату, никакого внимания жене не уделяет. Обвинять только жену в том, что она перестает за собой следить, некорректно.
  рейтинг: -1
 • Рыбак
  Пн, 26 октября 2015, 20:52
  То что так долго ломал Рамос (психологию лузеров), сейчас успешно восстанавливают.
  рейтинг: +4
 • Александр Мороз
  Пн, 26 октября 2015, 21:12
  А что это Мирон Богданович Лучкевича в дубль отправил. Парень борется на поле, и впереди и сзади работает. Неужели никак не восстановится?
  рейтинг: +3
 • 4 напа
  Вт, 27 октября 2015, 11:26
  Лучик сам попросился в дубль.
  рейтинг: -6
 • slava
  Вт, 27 октября 2015, 09:38
  Какие задачи, если чемпионат фейковый? Маркевич просто реально смотрит на вещи. Было бы иначе- Стринич, Калинич, Коноплянка, Джулиано и возможно Селезнёв не ушли бы.
  рейтинг: -5
 • ГЕНА
  Вт, 27 октября 2015, 10:11
  Вам уже давно все сказал один тренер.Укр чемпионат как театр все роли расписаны от начяла до конца. 3 место по умолчанию за нами. Одна задачя Зарю не прощелкать… Надеюсь все пониммают в каком мы чемп играем.
  рейтинг: -2
 • sahabaha
  Вт, 27 октября 2015, 12:08
  Ты же не прекращаешь жить, в стране, в которой тебе не нравится правительство и т.д. и т.п. Как бы кто-то чего бы там не расписал, всегда хочется быть нормальным человеком.
  рейтинг: +1
 • Turbo
  Вт, 27 октября 2015, 10:16
  А у Вернидуба задачи почему-то есть, хоть нет базы, нет такого колличества иностранцев, нет зарплаты как у Маркевича(125тыс.$). Как понять такого тренира? Так может его уроветь группы по физподготовки, но ведь там тоже ставят своего уровня задачи
  рейтинг: +1
 • Brooks
  Вт, 27 октября 2015, 12:24
  fpl.ua/ukr/news/news_fpl/6688/ — жеребьёвка 1/4 финала КУ
  рейтинг: 0
 • Shurik-48
  Вт, 27 октября 2015, 12:33
  Маркевич хороший тренер, но хочется менее прагматичного и более амбициозного.
  Послушаешь Мирона и создаётся впечатление, что он делает кому-то одолжение тренируя Днепр, он не живёт командой, как тренеры других наших команд, её судьба ему безразлична-как он сам выразися-дорабатывает контракт.
  рейтинг: +7
 • UTOPIE
  Вт, 27 октября 2015, 16:04
  При нынешнем руководстве и отношении руководства к делу — у любого тренера будет такое отношение как сейчас у Мирона. У Рамоса тоже было что-то очень похожее, в последний год так точно…

  Это называется — безнадёга и полное отсутствие амбиций.
  Владелец просто финансирует жизнь клуба. ВСЁ!
  рейтинг: +2
 • Stepan13
  Ср, 28 октября 2015, 01:05
  А вот что творят конкуренты! www.champion.com.ua/football/2015/10/27/632746/
  Это ответ на вопрос почему у днепра на 5 очков меньше, чем у дк и шд
  1. против днепра заря играет основой, против шахты — полурезервом
  2. против днепра говерла костьми ложится, против киева — пешком ходит
  3 очка забрала заря. 2 очка — говноверла. итого = 5 очей
  рейтинг: -1