Пн, 11 июня 2018, 09:45
просмотров: 5647 коментариев: 38 

Михайленко: Керівництво клубу готове задовольнити всі вимоги тренерського штабу

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: Керівництво клубу готове задовольнити всі вимоги тренерського штабу

Післяматчева прес-конференція головного тренера СК Дніпро-1 Дмитра Михайленка:

 

— Прикро, що не перемогли, адже налаштовувалися на позитивний результат. Вітаю Агробізнес з перемогою. В них хороша, бойова команда, бажаю їм успіхів у майбутньому. На жаль, в другому таймі не використали свої моменти, а суперник ще до перерви відзначився після стандарту. Треба ретельно проаналізувати матч. Подякував хлопцям за сезон, за вихід в Першу лігу. Нам потрібне підсилення, щоб конкурувати в Першій лізі.

 

— Склалося враження, що команда не змогла підлаштуватися під захисну модель гри Агробізнеса. В чому причина невиразної гри в атаці, особливо в першому таймі?
— Складно долати насичені оборонні редути суперника, нам треба додавати в цьому компоненті. На жаль, не завжди вдається реалізовувати територіальну перевагу. Ми переважали суперника в володінні м`ячем, але не змогли створювати небезпечні моменти. Нам потрібно вигравати верховну боротьбу, але поки що поступаємося в цьому компоненті. Намагалися грати швидко, створили декілька моментів в другому таймі, але не реалізували. Ця проблема в нас проявлялася впродовж всього сезону, а не лише сьогодні.

 

— ФК Дніпро втрачає статус професіонального клубу. Чи не планували ви підсилитися гравцями цієї команди?
— Ми зараз плануємо свою селекційну політику. Можливо, одного чи двох гравців запросимо з цієї команди, але йдеться не про підсилення складу, а про ротацію. Сьогодні грали проти команди, яка, впевнений, наступного сезону знаходитиметься серед лідерів Першої ліги. Наших хлопцям було досить складно протистояти організованому супернику, тому, які б не були талановиті хлопці з ФК Дніпро, але без досвіду їм не буде легко в Першій лізі. Наприклад, Олег Кожушко, Владислав Супряга швидкісні, технічні гравці, виділяються серед однолітків, але сьогодні не змогли проявити себе, не створювали гольові моменти.

 

— Ваша команда створювала гольові моменти в другому таймі, коли гравці не боялися діяти нестандартно, пробивати з дальної відстані. Чому команда додає лише наприкінці матчу, а не раніше?
— Дійсно, Артур Карноза підсилив нашу гру, пробивав здалеку. Але він вийшов на поле вже після 70-ї хвилини, до того Юрій Бровченко намагався грати нестандартно, але не завжди вдало грав. На жаль, у нас немає гравців у середині поля з хорошим ударом. Забиваємо більшість м’ячів з меж штрафної площі, тому налаштовуємо хлопців саме на таку гру. 70 відсотків усіх м’ячів в нас із меж воротарської площі.

 

— Команда 65 відсотків часу володіла м’ячем, але не змогла реалізувати перевагу. Чи не виникатиме труднощів у вас у Першій лізі, коли гратимете з командами рівними за класом?
— Звичайно, я хвилююся за це. Ми обрали свій шлях розвитку команди, грають гравці з місцевої Академії. Різниця в групі нашої групи атаки і Агробізнеса лише в досвіді. Агробізнесу, щоб створити гольовий момент, достатньо довести м`яч до нападника довгою передачею, а той досить вдало грає в верховій боротьбі. Нам недостатньо просто вдарити вперед, адже на другому поверсі поступаємося суперникам, тому для того, щоб створити небезпечний момент, необхідно віддати більше передач. Це пояснюється тим, що молоді хлопці групи атаки поки поступаються в силовій боротьбі. Вважаю, що рухаємося в правильному напрямку.

 

— Протягом сезону, ваша команда демонструвала гостру флангову гру. Сьогодні ви грали без крайніх півзахисників. Чому вибрали саме таку тактику?
— Не вважаю, що помилився з тактикою на гру. Наприклад, Ярослав Поплавка складав держіспити, і лише сьогодні повернувся. Саме за такої моделі грали останні три матчу. Звичайно, суперники за рівнем гри поступалися Агробізнесу, та все ж вдалося забити п’ять м’ячів Миколаєву, шість — Інгульцю-2. Кадровий потенціал не дозволив нам зіграти за звичною схемою. В другому таймі перелаштувалися, адже за такої тактичної схеми флангові гравці суперника отримують багато вільних зон, тому нам треба було внести корективи в гру в перерві. Олександр Бєляєв, який може зіграти на фланзі, травмувався, лише вчора вперше тренувався в загальній групі. Також у лазареті Єгор Чегурко. Тому склалася така ситуація, що перед цією грою в нас не було флангових гравців.

 

— Які плани на міжсезоння в команди?
— Зараз команда тиждень відпочиватиме, потім зберемося і готуватимемося до наступного сезону. Ми хотіли перенести гру на шосте червня, щоб хлопці мали можливість більше часу відпочити, але, на жаль, не вийшло. Відпустка в нас буде коротшою. 18 червня збираємося на базі та починаємо підготовку до змагань у Першій лізі.

 

— Обговорювали з керівництвом клубу трансферну політику? Які завдання ставляться на наступний сезон?
— Ставитимемо завдання виходу в Прем’єр-Лігу. Для цього нам необхідно підсилення складу. Сьогоднішня гра показала, що цим складом нам буде складно в Першій лізі. Зараз, підписали Загальського. Ведемо перемовини з потенційними новачками, це будуть гравці на різні позиції. Керівництво клубу готове задовольнити всі вимоги тренерського штабу.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

38 комментариев
 • notorious dave
  Пн, 11 июня 2018, 10:29
  «Сьогоднішня гра показала, що цим складом нам буде складно в Першій лізі.» Самая главная фраза интервью.
  рейтинг: +9
 • Lexa
  Пн, 11 июня 2018, 11:58
  Этот состав изначально собирался под вторую лигу, так что это логично.
  рейтинг: +9
 • Рыбак
  Пн, 11 июня 2018, 11:23
  Если бы этот состав был нормально настроен на игру — проблем бы не было. ИМХО
  рейтинг: +6
 • UTOPIE
  Пн, 11 июня 2018, 11:56
  Настрой — не настрой… а по уровню исполнительского мастерства половина состава не тянет на решение турнирных задач в Первой лиге. Необходимо качественное усиление половины состава, а ребят что пока не тянут — отдать в аренду, в тот же Криворожский «Горняк», который будет играть во второй лиге в новом сезоне…
  рейтинг: +2
 • Рыбак
  Пн, 11 июня 2018, 12:23
  Кого именно отдать в аренду?
  рейтинг: +1
 • SK Dnepr-1
  Пн, 11 июня 2018, 13:38
  Беляева, Киреева
  рейтинг: 0
 • Рыбак
  Пн, 11 июня 2018, 14:44
  Согласятся ли они? Их условная заря с удовольствием возьмёт.
  рейтинг: -3
 • UTOPIE
  Пн, 11 июня 2018, 17:00
  А они могут сегодня усилить собою коллектив УПЛ, ту же условную Зарю? Очень и очень сомневаюсь…
  рейтинг: -3
 • Рыбак
  Пн, 11 июня 2018, 17:23
  Ну я не говорю что сразу в основу…
  рейтинг: -3
 • UTOPIE
  Пн, 11 июня 2018, 18:19
  Да они и с лавки на игру команды никак не смогут повлиять…
  рейтинг: -3
 • Shurik-48
  Пн, 11 июня 2018, 14:03
  Проще назвать тех, кто по своему уровню может потянуть первую лигу и достичь в ней намеченной цели:
  Вратари-таковых нет, в безвыходном положении(БП)-Юрчук.
  Защита-Полевой, Сафронов(БП)Логинов, Лопырёнок, Бровченко
  ПЗ-Карноза, Кравченко, Поплавка, Мемешев, Когут(БП)- Беляев, Хучбаров, Киреев.
  Нап.-Кожушко, Суряга(БП)Войцеховский.
  Ни чего не могу сказать о новичках, поживём увидим.
  Уверен, что почти у каждого из нас есть свой вариант состава, было бы неплохо прочитать ещё мнения.
  Я могу аргументировать свой выбор, но это займёт много время, которого у меня, к сожалению, мало.
  рейтинг: +4
 • Рыбак
  Пн, 11 июня 2018, 14:40
  Мне кажется Крава может первую лигу не потянуть… он и во второй лиге после зимы уже не блестал… постоянные обрезки, скорости у него и в лучшие времена не было. По Поплавке тоже огромные сомнения. Да и Полевой постоянно не успевает, если соперник включает скорость. Вообщем ДСМ есть о чем подумать.
  рейтинг: -7
 • UTOPIE
  Пн, 11 июня 2018, 17:05
  Дядьки нужны на поле, чтобы молодых пинать…
  Крава в центре поля, даже стоячий, пользу приносит регулируя темп и направление игры. Вова Полевой, конечно, уже пора подумать о завершении карьеры — технического брака и обрезов больше чем у молодых… Мемешев — пока тормоз этой команды, а вот «не в форме» Карноза, очевидно, тот кто способен индивидуальным мастерством встряхнуть команду и принести результат… Но посмотрим… Команда весной — больше разочаровала, нежели порадовала…
  рейтинг: +6
 • 4 напа
  Вт, 12 июня 2018, 23:08
  Shurik-48.Вы по жизни пессимист или это только в разрезе СК?
  Вас почитать так СК не в пердиве играть а в финале Лиги Чемпионов.
  рейтинг: -3
 • Vorren
  Пн, 11 июня 2018, 13:38
  Там Ротань освободился!)))
  рейтинг: +5
 • Рыбак
  Пн, 11 июня 2018, 14:41
  Пусть едет на заработки за поребрик…
  рейтинг: -13
 • AnderUman
  Пн, 11 июня 2018, 14:21
  Видели состав Агробизнеса? Кто там играет: будущие звёзды(Супряга, Беляев)-нет.Качественные, хоть и престарелые ветераны(Крава, Полевой)-нет.Молодые игроки, с опытом игр в УПЛ(Когут, Лопырёнок, Логинов, Мемешев)-нет.Игроки, хотя бы с опытом игр в пердиве(Загальский, Щедрый и т.д).Там играют 25-26 летние дядьки, всю жизнь проигравшие в аматорах и второй лиге и потолок этой команды(не только моё мнение, но и того же 4 напа-место в первой десятке).Что они показали в фиале-совершенно ничего, ни тактики, ни стратегии, ни вообще какой-либо осмысленной игры.У них есть один огромный плюс-банальная сыгранность и дисциплина, физическая выносливость(против нас бегали здоровенные лоси)и в таком«футболе»в какой они привыкли играть-чувствуют они себя как рыба в воде.Если наш ТШ найдёт противоядие именно такому«футболу»-мы пройдём этот турнир за один сезон.ИМХО.
  рейтинг: +4
 • 99SASHA99
  Пн, 11 июня 2018, 14:27
  Ну насчет выносливости я бы поспорил, пол-команды корчились от судорог.Они еще недели две отходить будут, зато завоевали «картонный» кубок
  рейтинг: +2
 • AnderUman
  Пн, 11 июня 2018, 14:35
  Это скорее всего было установкой их ТШ, после забитого нам гола.Эту«опцию»тоже можно включить как одно из«достоинств»таких вот команд.
  рейтинг: +4
 • Grod 1980
  Пн, 11 июня 2018, 22:23
  Мы просрали игру, и больше тут никаких обьяснений ненужно
  рейтинг: -1
 • player
  Пн, 11 июня 2018, 23:33
  Во всем согласен. У них вертикальный лосиный футбол. Тактика — автобус. Но так в первой лиге будут играть все. Нужно играть быстрее ( и пасы, и открывания, которых нет) Стоя не пройдешь. У Михи полно работы
  рейтинг: +11
 • player
  Пн, 11 июня 2018, 23:35
  А Миха на сегодня лучший тренер в стране
  рейтинг: +8
 • AnderUman
  Вт, 12 июня 2018, 10:22
  +много, тактический, осмысленный, тренерский, ВООБЩЕ ФУТБОЛ, в этих соревнованиях, как таковой, отсутствует.
  рейтинг: -2
 • AnderUman
  Вт, 12 июня 2018, 10:29
  «СОРЕВНОВАНИЯХ»-взял бы ещё много раз в кавычки.Никому не нужные турниры, созданные исключительно для отмывания денег.Почему там и есть столько команд без целей и задач.

  рейтинг: -1
 • уанф
  Пн, 11 июня 2018, 23:56
  Склад СКД-1, якщо придивитись, теж далеко не молодіжний. Як нам здавалось на початку сезону, і як по інерції вважається і досі. Так що — не аргумент.
  рейтинг: 0
 • notorious dave
  Пн, 11 июня 2018, 18:38
  Судя по фото с финального матча, Маркевич себя чувствует в компании с Березой очень даже нормально, на матче был и Зозуля, так что эти разговоры про ФК, СК пора заканчивать и тот же Ротань я полагаю вполне мог бы вернуться на сезон.
  рейтинг: +8
 • SK Dnepr-1
  Вт, 12 июня 2018, 07:59
  А нужен ли Ротань? Ему 36 на его позиции может сыграть Передистый, Когут, Загальский, Карноза
  рейтинг: 0
 • good
  Вт, 12 июня 2018, 19:56
  Когут и Карноза стали опорниками?
  рейтинг: +4
 • SK Dnepr-1
  Вт, 12 июня 2018, 20:27
  При необходимости могут сыграть
  рейтинг: -1
 • Limonad
  Пн, 11 июня 2018, 23:48
  Кому интересно-велкам к просмотру)
  Футбольный еженедельник «По ту сторону поля» Выпуск от 11.06.18
  — Эксклюзивный репортаж с «Олимпийского»- золотой матч 2 Лиги в объективе «По ту сторону поля»!
  — Кубок «Легендарных Тренеров 2018»! Максимальный обзор!
  https://www.facebook.com/PoTyStoronPolya/videos/905163809645409/
  рейтинг: +6
 • notorious dave
  Вт, 12 июня 2018, 06:57
  Кстати у русских накрыллся в след за Кубанью ещё и Амкар, который финансировался из бюджета, это так, к слову о том кому хочется муниципальные клубы
  рейтинг: +9
 • Титаник из Ливерпуля
  Вт, 12 июня 2018, 17:54
  Друзья! А когда старт 1 лиги и где можно ознакомиться с календарем игр, кто в курсе?
  рейтинг: +2
 • notorious dave
  Вт, 12 июня 2018, 18:45
  По-моему только 27 июня будут собираться на сходку
  рейтинг: +4
 • Vlad1- Germany
  Чт, 14 июня 2018, 01:45
  ТИТАНИК, только 27 июня будет утверждён окончательно состав 1-й лиги (и других лиг) и будет представлен календарь игр (сейчас есть только общий план — набросок — этого сезона). Ждём-с!
  рейтинг: +1
 • Vlad1- Germany
  Чт, 14 июня 2018, 10:36
  ТИТАНИК, а здесь ПЛАНЫ на сезон и сборных и ЧМ-18 и прочее подробнее. https://yandex.ru/images/search?text=%D0%A1%D0%B0%D0%B9%D1%82%20%D0%A4%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8%20%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8C%20%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B0%20%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B%20%D0%BD%D0%B0%202018-%202019%20%D0%B3%D0%BE%D0%B4%20%D0%A4%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B0%20%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B&stype=image&lr=103775&source=wiz
  рейтинг: 0
 • Vlad1- Germany
  Чт, 14 июня 2018, 10:11
  ТИТАНИК, на этом сайте можете посмотреть основные даты на след. сезон. Успехов Вам и оптимизма! https://football24.ua/ru/upl_201819_mozhet_nachatsja_22_ijulja__kluby_poluchili_proekt_kalendarja_n454938/
  рейтинг: 0
 • Титаник из Ливерпуля
  Чт, 14 июня 2018, 17:14
  Спасибо, Влад 1!
  рейтинг: 0