Пн, 31 июля 2017, 10:26
просмотров: 2436 коментариев: 4 

Михайленко: Ми хочемо очолити одноосібно турнірну таблицю і зробимо все можливе, щоб цього досягти

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: Ми хочемо очолити одноосібно турнірну таблицю і зробимо все можливе, щоб цього досягти

Напередодні матчу з ФК Таврія тренер СК Дніпро-1, Дмитро Михайленко, поділився думками про майбутніх суперників.

 

— Попереду Таврія — наскільки добре ви знаєте суперника?
— Команду знаємо настільки, наскільки можливо з урахуванням тих ігор, де вони брали участь. Таврія показує дуже гідні результати, про що свідчить і місце на старті сезону у таблиці. Проте, ми не занадто сильно спостерігаємо за суперником, тому що перш за все, зараз сконцентровані на своїх діях і своїх цілях. Ми розуміємо, що якщо зіграємо так, як ми хочемо, агресивно, в той футбол, який показували у перших іграх сезону, отримаємо результат. І результат залежить тільки від нас. Безумовно, ми хочемо очолити одноосібно турнірну таблицю і зробимо все можливе, щоб цього досягти.

 

— По тренуванням ми бачимо, що вони проходять не у пересічному режимі, очі горять, хлопці працють у піднесенному настрої, помітно що у них блищать очі.
— Зараз все в команді добре, повторюсь, у стартових іграх при доволі непоганій грі, ми здобули 100% результат, який зазвичай об’єднує і дає додаткові сили та позитивні емоції. Всі гравці в команді заряджені на перемогу. Тим більше, ви правильно сказали, про однакову кількість очків, а тому є шанс очолити таблицю, що також додає особливої мотивації. Сподіваюсь у грі з Таврією, нам вдасться втілити на поле все,що ми відпрацювали на тренуванні і ми знову подаруємо багато приємних емоцій нашим вболювальником! Тож до зустрічі на Дніпро-Арені.

 

 

Пресс-служба СК Днепр-1

 

 

4 комментария
 • amballeo@googlemail.com
  Пн, 31 июля 2017, 12:07
  Хотите?
  Так дерзайте, вам и мысли в головы и мячи в ноги!
  Всем Болельщикам искренне желаю Побед обеих Днепровских Команд!
  рейтинг: +7
 • Shurik-48
  Пн, 31 июля 2017, 12:59
  Привет Леонид!
  Написал свой комент и только сейчас заметил вверху твой.
  С возвращением тебя, теперь будет интересней дискутировать.
  Ещё бы «Болельщик со стажем» и другие зрелые люди подтянулись, тогда можно будет с нашими «Днепрами» идти к достижению поставленных задач.
  рейтинг: +2
 • alessandro1393
  Пн, 31 июля 2017, 16:37
  Подтягиваюсь! Сознательно болею за «Днепр» с 1961-го, тогда он ещё «Металлургом» был! Прошёл с ним путь от класса «Б» до 2-х чемпионств СССР. Ну, и до финала ЛЕ, само собой!
  рейтинг: +2
 • Shurik-48
  Пн, 31 июля 2017, 12:47
  Не следить за соперником-это будет до тех пор, пока не нарвутся на тех, кто изучит манеру игры СК Днепр, только тогда, к сожалению, будут потеряны очки.
  Если ставить цель повыситься в статусе, то нужно изучать каждого соперника, даже аутсайдера.Сколько было примеров, когда порядок бил класс.
  рейтинг: +7