Вс, 19 ноября 2017, 20:01
просмотров: 3941 коментариев: 7 

Михайленко: Нам нужно добавлять

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: Нам нужно добавлять

— Дмитро Станіславович, команда зуміла за підсумками другого кола фінішувати на першому місці. Наскільки ви задоволені цією частиною чемпіонату?
— Так, ми задоволені. Але для нас це тільки проміжне завдання, адже до фінішу ще 11 турів. Як бачимо на довгій дистанції ми зуміли наздогнати Металіст-1925. Так, у нас були і невдалі відрізки, коли ми знаходились у пошуку гри. Але в останніх матчах ми показували хорошу гру, а з нею прийшли і перемоги. Проте говорити про задоволеність поки що зарано, адже завжди хочеться більшого, і кращої гри від окремих футболістів. І якщо бути відвертими, то нам ще багато є в чому додавати. У Другій лізі суперники нас нерідко пробачають, а з більш серйозними суперниками у нас можуть виникати проблеми. Але хлопці молодці – вони виконали завдання на цю частину сезону. Так що все нормально, працюємо далі.

 

— В останніх матчах команда почала забивати у перших таймах, з чим раніше були проблеми. Що змінилося?
— Ви мабуть шукаєте якісь містичні відповіді, але я буду дивитися на речі більш реально. Ми працюємо над завершенням атак. Окрім того, щоб не тільки, як хтось казав, ходити до церкви, ми ще і працюємо, і тепер нам менше потрібно часу, щоб трансформувати момент у гол. Крім того, ми додаємо в командному сенсі. В цьому і є дві причини такого прогресу.

 

— Сьогоднішня результативна гра пов’язана із тим, що Мир не поставив автобус, а також агресивно намагався атакувати?
— Гра складається з певних епізодів. Якщо ти забиваєш швидкий гол, то змушуєш суперника розкриватися. І сьогодні швидкий гол вплинув на гру – він подіяв на суперника, а другий гол їх вже фактично добив. Але усім командам тут грати завжди важко. Окрім Реал Фарми тут ніхто чотири голи не забивав і нам приємно, що вдалося команді з таким хорошим захистом стільки забити.

 

— Сьогодні багато хлопців не дограли матч через травми, є вже якась інформація про їх стан?
— Поки що інформації немає, вже завтра будемо робити обстеження. У Когута і Поплавки забої, у Бєляєва струс мозку. Поки що про щось говорити зарано.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

7 комментариев
 • amballeo@googlemail.com
  Вс, 19 ноября 2017, 20:52
  Этим недоразвитым бугаям «Мирянам» нужно сделать СТРУС ДУПЫ, МОЗГА воны НЭ МАЮТЬ ЗОВСИМ…
  рейтинг: +7
 • Матвеус
  Вт, 21 ноября 2017, 09:46
  К сожалению от 2 лиги укрочемпионата большего ожидать не приходится, пан Таксист… Тут играют серьёзные мужчины, сливки украинских провинций, так сказать)
  рейтинг: 0
 • 99SASHA99
  Вс, 19 ноября 2017, 21:53
  Скорейшего выздоровления Саше Беляеву, а также Игорю Когуту и Ярославу Поплавке.
  рейтинг: +11
 • Alex0004
  Вс, 19 ноября 2017, 22:11
  Ребята, удачи в матче со Львовом. Мы фавориты матча. Ждём победы! И полуфинала!
  рейтинг: +6
 • AlexDeadLine
  Вс, 19 ноября 2017, 23:05
  Похоже Дмитрий понимает, что еще рано распределять шкуру неубитого медведя! Для него в новинку такой длинный зимний перерыв, и надо узнать у коллег, как его лучше пройти и спланировать межсезонку.
  рейтинг: +8
 • Матвеус
  Вт, 21 ноября 2017, 09:49
  Дмитрий Станиславович молодец! Он правильно оценивает ситуацию, не давая расслабляться раньше времени нашим ребятам и осторожно подходя к прогнозам на будущее…
  рейтинг: +3
 • Leoniddnipro
  Вт, 21 ноября 2017, 10:51
  Так, додавати у якості гри потрібно.В СК слабкий правий фланг.Тут грає в основному Поплака та Сухар.Непогані гравці, але у Сухаря не має швидкості, Поплавка часто обрізається.На лівому фланзі у нас є Польовий, Бровченко, Біляєв, Хучбаров.Зараз ще на лівому фланзі півзахисту може зіграти Войцеховський.Хоча Бровченко і Хучбаров іноді грають на правому фланзі, на заміну може вийти Шаповалов.Бровченко, правда, не стабільний.Але у останніх 5-6-ти матчах браку у його діях стало набагато менше.У Біляєва навпаки-невеликий спад.Але, вважаю це пов'язано з викликами до молодіжної збірної.Тут банальна перевтома.Дай Бог вийдемо до Першої ліги і на правий фланг потрібно знайти правого атакуючого хавбека.
  У нападі є Супряга та Захарків.Першому потрібно додати у холоднокровності, Захарківу швидше приймати рішення.Є Войцеховський та Сула.У Войцеховського краще виходить грати лівого вінгера.Йому потрібно додати у техніці.Сула мало грав, не вистачає зіграності з партнерами.Але для виходу до Першої ліги досить і цього складу.
  рейтинг: +1