Вт, 3 октября 2017, 10:31
просмотров: 3091 коментариев: 6 

Михайленко: Шанси будуть у всіх форвардів

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: Шанси будуть у всіх форвардів

Головний тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко підвів підсумки переможного гостьового матчу проти Таврії-Сімферополь (2:1) в інтерв’ю клубній прес-службі.

 

— Дмитро Станіславович, дуже нервовий вийшов матч сьогодні. Чому саме так склалося?
— Важко грати проти хорошої команди, яка добре захищається, має міцну оборону і не дає можливості бити по воротах. До того ж, якість газону було далеко не найкращою, а це у першу чергу зменшує шанси атакуючої команди і за таких умов захищатись легше. Тому нам потрібно було терпіти і забивати першими, щоб контролювати гру, а трапилось навпаки, ми змушені були відіграватись. Довелося міняти гру, випустили свіжого форварда і задоволені тим, що Юра допоміг нам, забивши гол у дуже важливий момент гри. Ми ради, що зуміли дотиснути суперника. Коли ти захищаєшся протягом тривалого часу, то в тебе втрачається концентрація, і вважаю, що саме через це суперник дав нам можливість наприкінці матчу вийте вперед.

 

— Захарків сьогодні став справжнім джокером команди. Як прокоментуєте його гру?
— Ми знаємо його хороші якості: він добре виходить на заміну, він рухливий, він добре веде боротьбу, хлопець швидкий. Він вже забив кілька м’ячів, допоміг і сьогодні. У всіх хлопців з групи атаки ще буде шанс, адже зараз у збірну поїхав Супряга, у нас залишилось в команді три нападаючих, а граємо ми зараз у два форварди, тому на поле будуть виходити усі.

 

 

Прес-служба СК Дніпро-1

 

 

6 комментариев
 • amballeo@googlemail.com
  Вт, 3 октября 2017, 20:38
  Дмитрий Станиславович, пора начинать штурм «вражеских окопов». Отступать некуда, Харьковчане впереди вас…
  рейтинг: -2
 • dneprjnin
  Ср, 4 октября 2017, 13:55
  В субботу посмотрим игру с Судостроителем игра покажет стоит ли доигрывать с ними первый матч.
  рейтинг: -2
 • 99SASHA99
  Чт, 5 октября 2017, 19:15
  Уважаемый dneprjnin, ты настоящий болельщик команды? Я думаю, что нет.Ты и тебе подобные только и ждут осечки команды, чтобы потом распускать свои длинные злые языки на форуме, брызгая при этом своей вонючей слюной, хаить всех игроков и тренеров.Так не болеют за свою команду
  рейтинг: +2
 • Vlad1- Germany
  Чт, 5 октября 2017, 13:04
  Что такое «стоит ли доигрывать»? Другой вопрос — как за один тайм взломать их оборону??! Свежие крепкие мужики могут спокойно отбиться, это ведь не измотанные за 2 тайма пропускают на 90-й или 95-й минуте! Так ведь? Наверное, нужны 2 форварда и жёсткие атакующие полузащитники, умеющие бить из-за штрафной! А с этим у нас проблема!!!
  рейтинг: 0
 • amballeo@googlemail.com
  Чт, 5 октября 2017, 19:08
  Совершенно Верно, необходим штурм с первых же секунд начала доигрывания. Соперника нужно будет обескуражить, но и Соперник, понимая это, сразу уйдёт в двухэтажный лондонский автобус. Бесспорно, хлёсткие удары из-за штрафной будут эффективны, но и прорывы в штрафную могут принести Удовольствие пенальти. Главное не сдать центр поля и не получить ответку в виде контратаки.
  Лично я Верю в ПОБЕДУ при продолжении того душа «Шарко» на болотных кочках.
  рейтинг: -1
 • alessandro1393
  Чт, 5 октября 2017, 22:36
  Логичнее было бы не доигрывать, а играть заново с самого начала!
  рейтинг: +1