Вс, 22 июля 2018, 13:25
просмотров: 3206 коментариев: 12 

Михайленко: Ця перемога для нас дуже важлива

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: Ця перемога для нас дуже важлива

Післяматчеве інтерв’ю головного тренера СК Дніпро-1 Дмитра Михайленка:

 

— Дмитро Станіславович, до гри ви казали, що тут у Винниках виступати завжди непросто. Гра сьогодні це підтвердила?
— Так і є. Зустріч сьогодні показала, що нам було непросто. Рух не програвав на своєму полі 9 місяців, в кінці минулого чемпіонату показував відмінну гру, і у міжсезоння суперник показував чудову гру і результати, тому ми очікували матч із хвилюванням, адже не знали, чого очікувати від нашої команди досить нової, і чого чекати від Першої ліги. Тому ми задоволені сьогоднішньою перемогою проти суперника, який має усі підстави розраховувати на путівку в УПЛ — ця команда зібрана з чудових виконавців, які мають досвід виступу в Прем’єр –лізі. Так що зараз ми будемо радіти, адже ця перемога для нас дуже важлива.

 

— У першому таймі ваша команда грала більш обережно, у той час як після перерви у СК Дніпро-1 було значно більше моментів.
— Одне питання у тому, що ми тільки спробували на смак Першу лігу, а інше те, що дуже спекотна зараз погода, і непроста у нас була вчора дорога, і ми знаємо, як непросто грати після такої подорожі. До того ж стартові матчі вносять певні хвилювання, і це вплинуло і на сьогоднішню гру, адже були прості помилки у передачах, тому якісь моменти нам краще далися у другому таймі.

 

— По іменам ваша команда виглядає на Прем’єр–лігу. Чи є у вас таке завдання?
— У нас дійсно багато якісних гравців, ми розуміємо, що ми добре укомплектувалися. Ми і справді хочемо вийти в УПЛ, під це ми і формували команду. Але хороші гравці на папері і на полі — це різні речі. Тому весь наш потенціал, який у нас є, і ми його відчуваємо, нам потрібно реалізовувати у грі. І ми розуміємо наскільки це буде складно, тому ця стартова перемога повинна надати команді впевненості і заспокоїти нас у психологічному плані.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

12 комментариев
 • Сегезмунт
  Вс, 22 июля 2018, 14:34
  Лайк!!!
  рейтинг: +8
 • Титаник из Ливерпуля
  Вс, 22 июля 2018, 14:56
  Дима! Молодцы! Дальнейших побед и успехов! Снижка не ставь более, даже админы признали его, мягко выражаясь, выпадение из игры, ОЧЕНЬ МЯГКО! Его путь-аренда, потом в дубль
  рейтинг: -15
 • amballeo@googlemail.com
  Пн, 23 июля 2018, 16:09
  ТИТАНИК, не врывайся в жизнь на взмыленных конях, Ты не Павка Корчагин, а здешний Народ не ломал резцов…
  В лозунгисты Ты не годишься, а Пользователи здешние, даже придурки, Любят Футбол Днепропетровска не меньше Тебя.
  И по количеству Минусов Тебе меня не обогнать, я-ЛИДЕР СОПРОТИВЛЕНИЯ в здешнем гетто. Свой Титул Бунтаря уступать я не намерен.
  СЛАВА НАРОДАМ УКРАИНЫ, САШЕ УСИКУ СЛАВА!
  рейтинг: +7
 • Титаник из Ливерпуля
  Вт, 24 июля 2018, 16:57
  не видно, что по минусам Вы, Леонид, меня переигрываете! Одни плюсы тут у Вас
  рейтинг: -5
 • Титаник из Ливерпуля
  Вт, 24 июля 2018, 17:02
  Сейчас я свой плюс Вам еще добавлю
  рейтинг: -5
 • Андерсон Пико
  Пн, 23 июля 2018, 20:42
  Топовый тренер
  рейтинг: +3
 • Титаник из Ливерпуля
  Вт, 24 июля 2018, 17:53
  Димон, конечно, молодец, но балласт еще остался и от него надо быстренько избавиться. Напомню: Бабичин, Войцеховский и Снижко. Супрягу потом сплавим каким то дурням за 3 ляма зелени. Думаю, может даже этой зимой, в межсезонье.
  рейтинг: -7
 • 4 напа
  Вт, 24 июля 2018, 22:37
  Смешной ты.Супрягу за 3 ляма зелени)))А ответь ка на вопрорс кого еще можно «сплавить» за такую сумму в таком возрасте? Или за кого из украинских игроков пряо сейчас заплатят ТРИ ЛЯМА ДОЛЯРОВ?)))
  рейтинг: +5
 • Титаник из Ливерпуля
  Ср, 25 июля 2018, 20:08
  Никого. только Супрягу. Все ж думают, что он молодое дарование, суперзвезда, автор случайного гола англичанам, отказавший самой «Заре», на этом надо в последствии и сыграть. У нас он один фиг играть не будет(вместо кого да и зачем?), а рекламку этой посредственности сделать нужно, пока случайно играют на чемпе в сборной. Потом будет поздно
  рейтинг: -5
 • Титаник из Ливерпуля
  Ср, 25 июля 2018, 20:09
  Ахметова можно заинтересовать и поторговаться
  рейтинг: -2
 • alessandro1393
  Чт, 26 июля 2018, 10:44
  У тебя, что-ли, что-заскочило в башке?! Супряга — толковый пацан!
  рейтинг: +2
 • Титаник из Ливерпуля
  Чт, 26 июля 2018, 20:02
  Да ну! Сколько этот «толковый пацан» забил голов за СК Днепр 1 во 2 лиге? И это же,«пацан» — типа нападающий… Пацан этот — просто пацан, сбагрить и забыть
  рейтинг: -3