Пн, 25 сентября 2017, 10:16
просмотров: 3450 коментариев: 15 

Михайленко: У нас практично нікому бити (+ВИДЕО)

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: У нас практично нікому бити (+ВИДЕО)

 

Прес-конференція головного тренера СК Дніпро-1 Дмитра Михайленка.

 

— Вважаю, що рахунок сьогодні досить закономірний, адже ті голи, що ми не забили були скоріш з розряду курйозів. Маю на увазі те, що відбувалось з нашою командою в заключній фазі атак. Крім як нестачею майстерності, іншими словами і не назвеш. А так був і хорошій настрій, і рух, але ось ці нереалізовані моменти погано впливають у першу чергу на форвардів. Тільки це можна з цього матчу винести погане, а в іншому сьогодні було все добре. Результат нормальний, рух добрий, до того ж конкуренти втратили очки.

 

— Чому сьогодні пенальті виконував саме Лопирьонок? Чому не б’є Кравченко?
— У нас зараз немає штатного пенальтіста, форварди постійно змінюються, а Кравченко поки що з правої ноги удари не наносить. Тому с початку бив Логінов, але сьогодні його не було, а Когут пропускав матч через дискваліфікацію, а сьогодні вирішив пробити Лопирьонок, вже досвідчений гравець, але у нього не вийшло.

 

— Другий матч поспіль ваші гравці постійно падають на слизькому полі. Не те взуття підбираєте?
— На полі трава виривається з під ніг і я не знаю, як з цим боротися. Коли ви виходите на лід на вулиці, то все одно падаєте, яке взуття не обувай. Якщо рухаєшся рівно, то все гаразд, а якщо намагаєшся змінити напрямок, то падаєш. Ми бутси перевіряли, оскільки нас це такж турбує. Проблема ні в цьому. Проблема в холоднокровності і в реалізації, тому я не став би говорити про поле, чи щось інше. Потрібна впевненість, щоб просто влучити у кут, а не у воротаря.

 

— Команда практично не б’є здалеку. Чому?
— У нас практично нікому бити. Зараз мало хто влучає з 10-12 метрів, а видумаєте з далеку буде краще? Кравченко не може зараз бити, є Польовий, і, можливо, Беляєв – ось два гравця, які мають поставлений удар з далеку. Тому ми обираємо інші варіанти, щоб забивати.

 

— Ви сьогодні провели велику ротацію складу. Були переконані у позитивному результаті?
— Якщо ми з такими командами, як Металург не будемо проводити ротацію складу, то ми не витримаємо подібного темпу в чемпіонаті. У нас багато ігор в сезоні, і якщо навантаження буде падати тільки на 10-11 гравців основи, то їм буде дуже важко рівно пройти всю турнірну дистанцію. До того ж, ті хто зараз не потрапляє в основний склад, а саме наша молодь — збірники, і на яких ми дуже розраховуємо у майбутньому — їм також потрібна ігрова практика. А з ким її отримувати, як не з аутсайдерами першості? Тому ми нічого не боялися і матч показав, що ми зробили правильно. Інша річ, що ми хочемо від них більшого прогресу.

 

— У першому колі ви виграли у Металурга 8:0, а зараз тільки 3:0. Команда зіграла гірше?
— Так, рахунок менше, але якщо б ми реалізували свої шанси, то могло би бути стільки же. До того ж суперник за цей час додав, команда зігралася, тому зараз виглядає краще. Це взагалі така тенденція другої ліги, коли команду збирають буквально напередодні старту сезону, а вже за ходом турніру вона награє зв’язки і саме восени показує свій кращій футбол.

 

 

Пресс-служба СК Днепр-1

 

 

15 комментариев
 • 83DNЕРR88
  Пн, 25 сентября 2017, 10:51
  Шинкаренко второй раз в жизни допустили к объявлению составов и он сразу перепутал бумажки. И за «задержку зарплаты» перестал говорить почему-то.
  рейтинг: +7
 • Timmy Burch
  Пн, 25 сентября 2017, 11:33
  Не знаю что там с травой на ДА, но реально второй матч (первый в кубке с «Горняком Спорт») наши футболисты порой как на льду. Толи поле не выдерживает двойной нагрузки, толи с шипами не угадывают (но второй матч подряд это вряд ли)… В скоростной футбол это очень мешает играть.
  рейтинг: +1
 • Валентин
  Пн, 25 сентября 2017, 16:24
  Ну Хучбарову это не мешало, в принципе, разгоняться вчера прилично на фланге)
  рейтинг: +4
 • Timmy Burch
  Пн, 25 сентября 2017, 17:37
  Как раз по прямой (ну или с небольшими измененеими движения), как бегал Хучбаров, не скользили ни наши, ни соперники. А вот только пробовали резко менять направление бега градусов на 90, так регулярно скользили. Боюсь опять с полем приколы начинаются.
  рейтинг: 0
 • Днепр навсегда(Днепропетровск)
  Пн, 25 сентября 2017, 19:05
  Ну а вы что хотели.Смотрите… уже прошли первые осенние дожди.Конечно дренаж работает хорошо, но все равно нагрузка большая.Две команды играют, плюс кубок Украины, плюс матчи в середине недели.Я думаю Днепр-1 мог играть на Метеоре.Тем более рядом возле моего дома на Макарова.
  рейтинг: 0
 • Timmy Burch
  Пн, 25 сентября 2017, 20:16
  Мне удобней на ДА — до моего дома 5 минут ходьбы )))
  рейтинг: +1
 • Brooks
  Пн, 25 сентября 2017, 22:24
  2 октября в сборную уедет Вакулко и Довбик, а 11 ФК принимает СК. Это как-то низко и подло второй раз так поступать с командой из Днепра. Ослабляют команду перед важным матчем
  рейтинг: 0
 • Nicon
  Пн, 25 сентября 2017, 23:26
  А Беляев не едет?
  рейтинг: 0
 • Brooks
  Пн, 25 сентября 2017, 23:32
  рейтинг: 0
 • Shurik-48
  Вт, 26 сентября 2017, 08:37
  В эту сборную несколько команд делегировали по два футболиста, в том числе Днепр и Шахтёр, а Динамо ни одного. Ну где же знаменитая динамовская школа? Да и шахтёровская на одном уроне с Днепром, а если учесть, что два воспитанника Днепра в этой сборной предоставила Заря, то, в результате получается, что школа Днепра лучшая в стране.
  рейтинг: +1
 • Timmy Burch
  Вт, 26 сентября 2017, 10:08
  Из СК Беляев, Сафронов, Супряга и Сухарь едут в U-19. www.dnepr1.top/igroki-sk-dnepr-1-vyzvany-v-sostav-yunosheskoj-sbornoj-ukrainy/ Так что не надо тут про подло ослабляют команду.
  рейтинг: 0
 • Brooks
  Вт, 26 сентября 2017, 11:00
  Простите, эту новость я не видел, потому что ориентируюсь на официальный сайт: ffu.org.ua/ukr/teams/teams_1999/ — а здесь не единой информации об этом нет. Если команды отдают равных игроков в один момент, то здесь будет или ничья или победит тот, чьего резерва хватит для победы.
  рейтинг: 0
 • Timmy Burch
  Вт, 26 сентября 2017, 11:50
  Видно новость еще не выложили. Но в любом случае рассказывать про «подлое ослабление команды перед важным матчем с СК» некрасиво. Все команды отправляют своих игроков в сборные, если их вызывают. И никакой тут подлости по отношению к Днепру нет. Кроме того, к более важному матчу — выезду в Харьков к 1925-м, как раз сборники вернуться. Что же касается дуэли двух днепровских команд, то я просто за красивый футбол, отдавать кому-то из них свое предпочтение я не буду.
  рейтинг: +2
 • Razor25
  Пн, 25 сентября 2017, 23:54
  Беляев пока до молодежной сборной не дотягивает))Именно туда едут Довбык и Вакулко
  рейтинг: +1
 • Razor25
  Вт, 26 сентября 2017, 09:38
  рейтинг: 0