Вс, 30 октября 2022, 11:33
просмотров: 316 коментариев: 0 

Перед матчем з одеситами

Перед матчем з одеситами

Сьогодні дніпряни зустрічаються з одеським "Чорноморцем", тим самим, який двічі відмовився переносити матч з нами через якісь, зрозумілі лише ним причини (потенційні гроші від "Шахтаря"?). Тому сподіваюсь, така ситуація додасть одному з двох представників України в єврокубках не залишити каменя на камені від одеситів.

 

У четвер у нас матч з "АЗ" за путівку одразу до 1/8 Ліги Конференції. Не думаю, що тренерський штаб буде відмовлятись від такої привабливої пропозиції, граючи останній матч у групі резервним складом. До того ж, згадавши нашу ситуацію з лазаретом, резервного скалу у нас як такого й немає. До речі, лазарет у нас в такому ж стані. Можливо, вже буде у заявці Гуцуляк. З Рубчинським теж все добре, але не думаю що ці двоє гравців гратимуть зі старту. Тому пропоную такий стартовий склад. Так, вперто в нього ставлю Бусанело.

 

Про "Чорноморець" можу лише сказати, що за 8 турів вони жодного разу не перемогли. 3 очки та 8 забитих м'ячів - весь цьогорічний успіх одеситів. Але зазначу, що єдиний клуб, який у нас відібрав очки, був "Інгулець", який теж жодного разу не переміг у цьому році. Про склад "Чорноморця", й гадки не маю хто в них там травмований, хто не зіграю, бо на жодному ресурсі даної інформації немає. Як цікавий факт, лише скажу, що Сергій, в душі Роналду, на яву Кравченко, той що у нашому складі розносив Другу лігу, все де грає в "Чорноморця", причому зазвичай є гравцем стартової обойми.

 

Тэги: УПЛ
0 комментариев