Вс, 2 октября 2022, 21:29
просмотров: 526 коментариев: 0 

Спокійна перемого

Спокійна перемого

Спокійна перемога

 

Так, заголовок цього тексту виходить з рахунку матчу. Але чи все було так гладко по картинці на футбольному полі?

 

Якщо подивитись огляд на вчорашній матч, то на початку будуть лише декілька моментів львів'ян. Дніпряни, у свою чергу, забили з першого моменту. Попри це, той гол не був випадковістю. Можна навіть сказати, він був дуже розумним і логічним. Наші гравці скористувались головною слабкістю схеми Львова (5-3-2), а саме відкривання поміж лініями в напівфлангах. У цій ситуації велика заслуга Рубчинського, він випередив захисника Львова і загострив атаку. Далі, у свою чергу, "на класі" розібрались Бланко й Довбик.

 

Другий тайм був вже максимально комфортним для дніпрян: гра в більшості при перевазі в 2 голи. Приємно, що не яроквиражено догравали матч і знайшли момент, щоб поставити крапку в грі. Було ще декілька моменті, де дуже добре показали себе парочка Довбик - Бланко, але з результативним ударом не склалось.

 

Валеф - 7.5 - хоча роботи особливо не було, але за новий клубний рекорд не можу ставити менше.

 

Амаш - 7.0 - попри те, що у минулому клубі він виконував більше захисних обов'язків, в УПЛ може значно більше дати в півзахисті.

 

Сваток, Сарапій - 7.0 - було деякі недопрацювання, що дозволило Львову створити моменти на початку зустрічі.

 

Адамюк - 7.5 - вже звикли до його гри на атаку, встигає закривати весь фланг.

 

Бабенко - 7.0 - у цьому матчі більше був орієнтований на захист, якісно виконав свої обов'язки.

 

Рубчинський - 8.0 - на загальному плані був менш помітними, ніж у минулому матчі з Аполлон, але про важливість його роботи сказано вище.

 

Піхальонок - 7.5 - виконував багато, можливо, не помітної, але важливої білд-апної роботи + предгольова у другому м’ячі.

 

Бланко - 8.5 - як і казав після перших його матчів за наш клуб, талановитий гравець. Зараз в нього вже починає вибудовуватись певний конект з партнерами - і на це приємно дивитись. + Заробив червону для суперника, що полегшило кінцівку гри.

 

Гуцуляк - 9.0 - дубль та впевнена гра в цілому. Його місце в складі, на даний час, не підлягає сумнівам.

 

Довбик - 8.5 - в моменті з голом розібрався як класний страйкер. Нарешті пройшло його нездорове бажання забивати. Ще декілька турів тому, ми б не побачили ту скидку на Гуцуляка під час другого голу.

 

Горбунов, Громов, Когут, Балулі, Танчик - вийшли в момент, коли гра була вже зроблена й довели її до логічного кінця. Хіба що міг відзначитись Горбунов, але, як бачимо, гра головою не його сильна сторона.

Тэги: УПЛ
0 комментариев