20 липня 1999 року «Дніпро» проводив матч 3 туру у Донецьку з «Шахтарем».

Після відставки Леоніда Колтуна команду готували до гри Микола Федоренко та Євген Яровенко.

«Дніпро» вийшов на поле в такому складі:  Микола Медін (капітан), Олександр Поклонський, Геннадій Приходько, Сергій Задорожний, Богдан Шершун, Ігор Хоменко, Андрій Зубченко, Олександр Савенчук, Георгій Стратулат, Сергій Валяєв, Сергій Шевцов. На заміну в другому таймі виходили Максим Калиниченко та Анатолій Маткевич. В запасі залишились: Максим Старцев, Олександр Гузун, Віталій Бєліков, Денис Філімонов, Андрій Матвєєв.

Слід відзначити, що наша команда виглядала на полі значно краще, ніж в перших двох матчах – мобільніше, злагодніше, з характером. На жаль, брак виконавчої майстерності не дозволив втілити в гол декілька чудових моментів біля воріт «Шахтаря». Донеччани ж, зігравши раціонально і забивши по голу в кожному з таймів, перемогли – 2:0. М’ячі забили Сергій Попов та Геннадій Зубов (з пенальті).

Рекомендую інтернет-звіти донеччан на сторінці матчу, які чудово ілюструють тодішню футбольну атмосферу.

Після трьох турів «Дніпро» залишається єдиною командою в чемпіонаті, яка не забила жодного голу. Втім, непогана гра проти лідера чемпіонату дає надію на покращення результатів.

Наступний тур через чотири дні. «Дніпро» прийматиме вдома івано-франківське «Прикарпаття».