Народився Олександр Георгійович Погорєлов (1952 – 2007).

Усього три сезони (1981-1983) провів Олександр Погорєлов в складі «Дніпра», при цьому залишив вельми яскравий слід в історії клубу.

85 матчів і 31 гол в чемпіонаті і кубку СРСР говорять самі за себе.

Та яскравіше за все говорять капітанська пов’язка на рукаві два сезони поспіль (1982-1983) та чемпіонський Кубок в руках на нагородженні команди по закінченню сезону-83.

В «Дніпро» Погорєлов прийшов у 29-річному віці, перейшовши до клубу з нікопольського «Колоса» на місяць раніше за Ємця та Жиздика. Завдяки його 12 голам наша команда зуміла не лише втриматися у вищій лізі у 1981 році, а й піднятися на 8 місце. У тому сезоні форвард забив гол-красень на 90-й хвилині (1:0) чинному володареві Кубка кубків тбіліському «Динамо», після чого Отарі Габелія кинув рукавички і, не чекаючи фінального свистка, пішов до роздягальні.

Саме після голу Погорєлова в Кутаїсі 2 серпня 1983 року на 89-й хвилині (перемога 3:2) «Дніпро» вперше очолив турнірну таблицю і до завершення чемпіонату вже не віддав лідерства.

Світла пам’ять чудовій людині та футболісту.