Сб, 3 декабря 2011, 17:07
просмотров: 3778 коментариев: 19 

Мандзюк: "Принесли у жертву видовищність"

Мандзюк: "Принесли у жертву видовищність"

− Віталію, результати «Дніпра» пішли вгору. Якщо відійти від цифр на табло, чи дійсно якість командної гри стала вищою?

− Що раніше, що зараз ми націлюємось на результат, прагнемо перемогти. Але наш комбінаційний футбол призвів до великої кількості пропущених м’ячів. Це явно позначилось на показниках у турнірній таблиці. Тому ми свідомо пішли на те, щоб наш футбол став менш видовищний, але більш дисциплінованим. Як наслідок, прийшли перемоги. Доводилось вибирати і принести у жертву красивий комбінаційний стиль.

 

− Ти згадав, що команда чимало пропустила. Це пов’язане з тим, що серед захисників не дуже велика конкуренція, на чому наголошував Хуанде Рамос?

− Не вважаю, що у нас мало захисників. Є кілька виконавців, які залежно від ситуації можуть зіграти на флангах оборони. Однак, безперечно, є і проблемні позиції. Втім, знаю я чи ні, що буду грати в основному складі, вимог до себе ні в якому разі не дозволяю знижувати. Мене це ніяк не розслаблює. У тому, що стільки пропустили, немає якогось одного винуватця − провина лягає порівну між усіма.

− Повертаючись до турнірних показників, зазначимо, що «Дніпро» повернувся на 4-у позицію. Враховуючи відставання від третьої команди, можна ще говорити про конкуренцію за п’єдестал?

− Напевно у нинішньому сезоні відіграти 11 очок вже буде важко. Адже до цього ми занадто багато втрачали, помилялись. У нашій ситуації краще просто грати і не звертати уваги на ті команди, що перед нами або ж позаду.

− Що можеш сказати про попередню перемогу у Луцьку?

− Непроста гра, в якій рахунок міг бути й іншим. Наша помилка була в тому, що коли повели у рахунку 2:0, не знайшли можливості забити втретє. Тоді поєдинок практично завершився б. Натомість ми пропустили на початку другого тайму і решту часу просто мучились на полі. Але головного зуміли досягти − взяти реванш за поразки у першому колі та кубковому матчі. А то вже почав з’являтись комплекс незручного суперника.

− Хочеться поцікавитись, наскільки змінилась поведінка Хуанде Рамоса під час робочого процесу з початком серії перемог?

− Я сказав би, що наш тренер завжди поводить себе розумно та розважливо. Іноді і він виявляє емоції, але завжди їх контролює. Особливих змін у поведінці я не помітив − Рамос постійно сконцентрований на роботі.

− З наступним суперником − «Іллічівцем» - у «Дніпра» вже давно не виникало жодних труднощів…

− Нехай нас і розділяє багато у таблиці, особисто мені гра маріупольців зараз подобається. Сьогодні не можна орієнтуватись на те, хто де розташувався у рейтингу. На перше місце виходить сконцентрованість та належна оцінка супротивника. А з тими командами, які недалеко від «зони вильоту», навпаки, грати важче − вони у кожній зустрічі мають підвищену мотивацію. Недооцінки ніхто не пробачає. Навіть недавній безнадійний аутсайдер «Оболонь» зараз без бою не здається «Шахтарю» або «Динамо».

− Віталію, «Дніпро» вже давно вибув з Ліги Європи УЄФА. А чим можеш пояснити невдалий виступ більшості інших представників нашої країни?

− Роль експерта на себе не братиму − нестачі з ними зараз я не бачу. Від себе можу сказати, що вболіваю за будь-яку українську команду в єврокубках. А чим пояснюються ті чи інші виступи, нехай розбираються всередині кожного клубу окремо.

 

Прем`ер-лiга

19 комментариев
 • DNEPR MAN
  Сб, 3 декабря 2011, 17:49
  Аааа… это оказывается был «выдовышный футбол» а мы с вами дураки то думали… Спасибо тебе Виталя что прояснил ситуацию!
  рейтинг: 0
 • MaDmAzAy
  Сб, 3 декабря 2011, 17:54
  Как интересно прокомментировал: "-Проблемные позиции есть..."!)) Хотя намекать на его сомнительное место в основе не стоит так рьяно, всё-таки он левый защитник, а не центр-бэк))
  рейтинг: 0
 • Nicon
  Сб, 3 декабря 2011, 18:00
  может правый?
  рейтинг: 0
 • MaDmAzAy
  Сб, 3 декабря 2011, 18:04
  Могу ошибаться, но по-моему именно левый) В смысле защитник))
  рейтинг: 0
 • DNEPR MAN
  Сб, 3 декабря 2011, 18:04
  Нет он то как раз «левый» защитник))
  рейтинг: 0
 • Ministry
  Сб, 3 декабря 2011, 18:12
  не шуми!
  виталик по сравнению с остальнымы ЦЗ(а их не много) еще неплохо справляется с поставленной задачей
  рейтинг: 0
 • nipro
  Сб, 3 декабря 2011, 18:17
  «В том, что столько пропустили, нет какого-то одного виновника..»"
  ну да, вас двое, а то и трое с чебурашкой и инкумом…
  рейтинг: 0
 • fanatto
  Сб, 3 декабря 2011, 18:18
  Как центральный защитник Виталик полный ноль. А вот справа может еще и сыграть.
  рейтинг: 0
 • MKG
  Сб, 3 декабря 2011, 18:40
  такое впечатление что все игроки нашей команды заучили один и тот же текст… Они все говорят одно и тоже.
  Уже надоело! читать.
  рейтинг: 0
 • Метеор-22
  Сб, 3 декабря 2011, 18:44
  позиция мандзюка вообще не понятна, конкуренции на данный момент у него нет, отсюда и выводы…
  рейтинг: 0
 • 2011Алексей
  Сб, 3 декабря 2011, 18:58
  А теперь прикиньте «господа аналитики» в какой мотивации играют Мандзюк и Чеберячко! Если после каждой игры на них столько грязи и если они знают что зимой на их место возьмут парочку еврооболтусов.
  Я представляю берут каких то «звёзд» на место Чеберячко и Мандзюка, и серая однообразная интернетная масса восторженно и одобрительно гудит. Потом в каком-либо матче обрезка Боатенга и «звезда» не успевает за нападом(или падает, или «звезду» напад незаметно дёргает за руку в результате чего она(«звезда») позорно падает… Лаштувка не спасает… и… вся серая масса клянёт нового защитника, орёт «нахрена было тратить миллионы на таких лохов??» и поливает грязью Рамоса.
  рейтинг: 0
 • T.N.T
  Сб, 3 декабря 2011, 19:26
  У Мандзюка и Чебура должна быть мотивация играть лучше, чтобы у «господ аналитиков» не было повода поливать их грязью, а у руководства не было причин думать о покупке «звёзд». Однако даже если бы эта парочка играла достаточно хорошо, думать о покупке все равно нужно — от травм никто не застрахован, а экстренно закрывать позицию ЦЗ не профильными игроками уж слишком рискованно.
  рейтинг: 0
 • MaDmAzAy
  Сб, 3 декабря 2011, 19:28
  Угу… оччень вероятная линия развития ситуации! К сожалению… Лично мне этих двоих даже жаль! Ведь не их вина, что они задержались так ДОЛГО на несвойственных им позициях(помниться Чеберячко опорник...), но всё-таки факт, что не смотря на оспорения их присутствия в старте ребята шпилят… респект за это… И мне кажется что эти двое(Чеб так точно) уже видят себя гденить в Арсенале, или кривом… Благо там будут играть без таких напрягов(в моральном плане) Так что даже спасибо сказать хочется…
  рейтинг: 0
 • inc
  Сб, 3 декабря 2011, 19:56
  Представляю себе картину. Покупает Днепр условного Пуйоля… тот подскальзывается на подмерзшем газоне в Луцке, падает на пятую точку и нам забивают гол.

  Толпы днепропетровских школьников кричат «да ему нет места в Днепре, пускай дальше идет в свою Барселону играет..»
  рейтинг: 0
 • MaDmAzAy
  Сб, 3 декабря 2011, 20:23
  Зачет=))
  рейтинг: 0
 • SWSheva
  Сб, 3 декабря 2011, 20:32
  Ни команды, ни болельщиков…
  рейтинг: 0
 • Dnepropetrovich
  Сб, 3 декабря 2011, 21:39
  он справа норм так бегает
  рейтинг: 0
 • 2011Алексей
  Вс, 4 декабря 2011, 00:05
  Мужики спасибо за понимание! а то когда я ору за наших защитников влучшем случае — полный игнор.
  рейтинг: 0
 • la-la-la (hh)
  Вс, 4 декабря 2011, 00:55
  кстати смешно становится когда сравниваю комменты, допустим, с новости о инкуме, и о Мандзюке, где о первом пишут любезнейшии фразы, и при этом этот человек сыграл в этом сезонне в 2 разы меньше Мандзюка, но при этом привез в 4 раза больше голов, чем о бойце Мандзюке,…
  рейтинг: 0