Бразильський захисник Дніпра розповів Футбол 24 про причину втрати очок у грі з Говерлою.

Я не вважаю, що Дніпро зіграв невиразно. Ми провели досить хороший матч і повинні були перемагати. Але нас підвела реалізація в першому таймі. У нас було багато моментів, однак ми пішли на перерву за рахунку 0:0. А після паузи отримали гол у свої ворота, що в результаті вплинуло на підсумковий рахунок. Прикро, оскільки ми контролювали ситуацію на полі впродовж усіх 90 хвилин. Що ж, треба забути цю гру. Попереду важливий матч з Чорноморцем, і ми повинні реабілітуватися перед нашими вболівальниками! — розповів захисник Дніпра.

Чи влаштовував Маркевич розноси після гри? Ні, не в його стилі кричати. Він говорить мало, — підсумував Лео Матос.