Післяматчева прес-конференція головного тренера Дніпро-1 Дмитра Михайленка:

 

«Непроста вийшла сьогодні гра, справжній кубковий поєдинок. В першому таймі у нас нічого не виходило в атаці і пропустили один серйозний контр випад суперника. Друга половина матчу була значно краще у плані атакуючий дій, і як наслідок, ми отримали перемогу. Після перерви наша команда добре зіграла у захисті, не давши супернику створити моменти, а ми мали шанси збільшити свою перевагу. Для нас гра була дуже важливою, адже хочеться пройти у Кубку України як можна далі.

 

Команда у суперника хороша, має добрі бійцівські якості. Запорожці хорошо до нас підготувалися і налаштувалися на гру. За рахунок чого ми додали? У другому таймі зробили заміни, в перерві провели деякі коригування гри, і це надало можливість правильно використовувати ту територіальну перевагу, яка у нас була. До того ж, у наших футболістів вище індивідуальна майстерність: є футболісти з досвідом гри в УПЛ, багато швидкісних футболістів в атаці, які і зробили в цілому результат.

 

Ми задоволені абсолютно всіма гравцями. Зрозуміло, що у деяких наших футболістів був дефіцит ігрової практики, але вони зіграли добре. Ми чудово розуміємо, наскільки непросто хлопцям, які випали з ігрового тонусу, але вони вийшли проти досить хорошого суперника і показали гідну гру. Якщо казати по персоналіями, то і Кліщук, і Щедрий, і Загальський зіграли на нормальному рівні.

 

Що стосується Олександра Мігунова, то ми чекаємо від нього, у першу чергу, швидкості. У нас була можливість підсилити одну позицію, і ми нею скористалися. Ми знаємо його по сумісній роботі, до того ж у нього вже є непоганий досвід гри у дорослому футболі. Тому ми розраховуємо на його швидкісні якості, його непоганий дриблінг, його вміння виходити на заміну в кінця матчу і, що все це надасть нам можливість бути більш різкими у завершальній стадії атак.

 

Славутич-Арена — чудовий стадіон. Ми спілкувалися тут і з хлопцями, і з колегами. Подібна арена найоптимальніша для міст — вона і затишна, чисто футбольна, до того ж у Запоріжжі завжди був чудовий вболівальник і сьогодні на гру прийшла досить велика аудиторія. Тому я можу побажати команді Металург повернутися туди, де вони були протягом багатьох років. Зараз тут і хороша команда, і стадіон, і вболівальники, тому я їм бажаю всіляких успіхів.

 

На мій погляд, різниця між лідерами Другої ліги та більшості команд Першої ліги дуже невелика. Плюс у Металурга хороший склад, в який входять футболісти з досвідом гри на рівні Першої ліги. Це хороша команда, хоча можливо їй не вистачає швидкісних футболістів, але для Другої ліги у них хороший ресурс. До того ж, сьогодні був кубовий матч, коли протистояння проходить з одного матчу, в якому може бути абсолютно все, тому гра сьогодні була досить важка».

 

 

scdnipro1.com.ua