Вс, 29 июля 2018, 15:35
просмотров: 3611 коментариев: 29 

Михайленко: Пройде два-три місяці і гравці будуть більш свіжішими

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: Пройде два-три місяці і гравці будуть більш свіжішими

Головний тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко після перемоги над Гірником-Спортом (6:0) поспілкувався з представниками ЗМІ.

 

Це важлива для нас перемога, адже для нас було дуже важливо вдало розпочати чемпіонат, досягти позитивного результату не в одному-другому матчі, а нехай таких ігор буде більше, хоча б чотири — п’ять. Це потрібно і для психологічної впевненості, і для того, щоб відриватися від конкурентів у турнірній таблиці, адже боротьба очікується дуже складною. Раду те, що вдалося перемогти відмінну команду, хоча можливо цього не скажеш п рахунку, але насправді команда у Гірника-Спорта хороша. У минулому сезоні вони були у верхній частині таблиці, перегравали лідерів і всім з ними було важко. Подвійно приємно, що ще у двох наших хлопців — Володимира Польового та реабілітолога Вадима Омельяненка дні народження, тому зараз хороший настрій, але розслаблятися не треба, адже попереду ще довгий шлях. У нас є серйозні цілі в чемпіонаті, так що і далі треба так же серйозно готуватися.

 

Дуже легко команда суперника доходила до наших воріт. Ми розуміємо, що не вистачає мобільності у середній лінії. Немає швидких гравців, які можуть наздогнати контратаку в середині поля. Але поміняти ми нічого не можемо, нам просто потрібно дбайливіше працювати із м’ячем, бути більш збалансованими у момент, коли втрачаємо м’яч на половині суперника. Є ще такі моменти, коли, наприклад, жовту картку отримав Володимир Польовий, адже за рахунку 4:0 потрібно себе стримувати і такі попередження не отримувати.

 

Якщо говорити про мої команди, тут скоріше мова йде про УПЛ, і невдалому відрізку після стартових п’яти турів у Другій лізі, то ми будемо намагатися уникнути подібного спаду. Подивимося, що нам піднесе цей сезон. Зрозуміло, що початок хороший, але і суперники далі будуть по іншому нас сприймати. Проте кожний сезон — це окрема історія. В УПЛ причини з таким спадом пояснити простіше –вони там зрозумілі, у Другій лізі ми відчули якусь атакуючу кризу після п’ятого туру, коли не дограли матч в Миколаєві, потім зіграли у нульову нічию з ФК Дніпро. Подивимося, як буде цього разу, але намагатимемося цього уникнути.

 

У нас зараз дійсно велика кількість гравців одного рівня і є моменти підтримання мотивації для усіх — це отримання ігрового часу. В цьому є складність у сіх команд, у кого є такий склад, але для цього є розговори, намагаємося спілкуватися з хлопцями, переконувати, що кожен отримає ігровий час. Хоча зараз і не всі гравці не в оптимальних кондиціях, той же Влад Шаповал після тривалої перерви ще не набрав форму. Той же Влад Супряга отримав травму на Євро і є ризик, що він пропустить дві-три гри. Так що будемо виходити з цієї ситуації, але радує те, що у нас всіх гравці різні, і є гравці універсальні, що можуть закрити дві позиції — той же Сашко Назаренко, який може виступати і в середині поля, і тоді на фланзі з’являються і Олексій Чичиков, і Артем Щедрий. Той же Куліш — форвард зовсім іншого плану, ніж Кожушко, або Супряга. Так що той час, який буде представлятися гравцям, залежатиме від суперника і тактики команди на той, чи інший матч. Одна історія, якщо будемо грати першим номером, запираючи суперника на його половині поля, але є і сильні команди, проти яких можна буде відійти назад і використовувати швидкість нападників. Так о у цьому плані, у нас зараз додалося варіативності.

 

Так, у новачків різний фізичний стан. Вважаю, тут є дві причини. Перше, це те, що хлопці, які до нас прийшли мали більшу відпустки по завершенні минулого сезону — вони місяць відпочивали, тому і наберуть оптимальну форму пізніше, ніж ті, хто виступав за команду у Другій лізі, які відпочивали лише тиждень, і значно швидше набрали форму. А по-друге, той тренувальний процес, який тут отримують новачки, для них зовсім новий, з іншою інтенсивністю. Багато гравців прийшли з команд, де не був поставлений тренувальний процес, де не було полів — Артем Щедрий в Олімпіку багато їздив на тренування у різні місця, у Кропивницькому тренування проходили на синтетиці, тому тут ще є питання адаптації. Пройде два-три місяці і гравці будуть більш свіжішими. Ми все це також обговорюємо.

 

Ми відмінно проведи комплектацію, є по два гравця на позицію, плюс чекаємо на Влада Супрягу і є молоді хлопці 2001 року народження. Тому вже ніякі позиції підсилення не потребують. У нас є достатній ресурс для Першої ліги.

 

Є домовленість про те, що Сафронов і Бєляєв підуть в оренду в Зірку з Кропивницького, де у них буде більше ігрового часу, що дуже потрібно в їх віці. Це важливіше, ніж знаходитись у команді вище рівнем, але не грати.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

29 комментариев
 • Dimetrio
  Вс, 29 июля 2018, 15:55
  Появление Назаренко в команде большой плюс, да и не только его, с более сильными и опытными партнерами игроки выигравшие вторую лигу смотрятся боле интересно в игровом плане, Когут например.
  рейтинг: +12
 • UTOPIE
  Вс, 29 июля 2018, 17:36
  Полностью согласен!
  Плюс Кожушко сюда следует добавить!
  рейтинг: +5
 • Титаник из Ливерпуля
  Вс, 29 июля 2018, 20:27
  Игроки, выигравшие 2 лигу, за исключением опытных футболистов, должны уйти. Все! В ближайшее время. Их «поезд» — не у нас!
  рейтинг: -17
 • player
  Пн, 30 июля 2018, 19:43
  Избавляться от Кожушко, Супряги, Когута, Лопыренка?
  Да и Снижко в порядке. Их поезд только у нас. Нехер разбрасываться талантами. Они еще будут расти
  рейтинг: +5
 • Титаник из Ливерпуля
  Пн, 30 июля 2018, 20:29
  Из перечисленных избавляться от Снижка. Поезд его не здесь, я даже не знаю где. Супряга- будет продан. Остальные норм наши игроки!
  рейтинг: -5
 • amballeo@googlemail.com
  Пн, 30 июля 2018, 20:47
  ТИТАНИК, ВЫ СЕЙЧАС ПИШИТЕ ГЛУПОСТЬ!
  Я не знаю можно ли с Вами вести спор, ведь я строго настрого предупреждён здешним строгим Руководством, НИКОНОМ и АЛЕКСОМДНЕПР, по воду своих несогласий с НИМИ и по поводу того, что я упорно не желаю материться здесь, выпендриваясь «белой вороной» из того, почти шикарного, общества. Вдруг Вы уже с выше НАЗВАННЫМИ в личной дружбе, так сказать.
  рейтинг: 0
 • сахар
  Вс, 29 июля 2018, 21:42
  а Мемешев где?
  рейтинг: +5
 • UTOPIE
  Вс, 29 июля 2018, 23:55
  Кстати таки да… Где этот персонаж?
  рейтинг: 0
 • Timmy Burch
  Пн, 30 июля 2018, 10:40
  Сайт ПФЛ говорит о том, что Мемешева не было даже в заявке СК на первых два матча, официальный сайт СК говорит о том, что Мемешев был в заявке на матч с Горняком (с Рухом нет). Кому верить непонятно. Я в перерыве выходил и не видел кто из наших разминается, может кто из тех, кто был на стадионе подскажет — разминался Редван с остальными в перерыве или нет?
  рейтинг: +2
 • notorious dave
  Пн, 30 июля 2018, 10:58
  тоже его не особо видел
  рейтинг: -1
 • SK Dnepr-1
  Пн, 30 июля 2018, 12:08
  Мемешев разминался в перерыве с горняком. Он весь матч просидел в запасе
  рейтинг: +3
 • Timmy Burch
  Пн, 30 июля 2018, 12:51
  Спасибо за информацию.
  рейтинг: +2
 • DD83
  Пн, 30 июля 2018, 23:52
  на стадион ходите смотрите футбол и всех увидите.на замене был
  рейтинг: 0
 • Иннокентий 72
  Вс, 29 июля 2018, 23:15
  Титаник из Ливерпуля, были бы деньги можно сформировать и состав Днепра года эдак 2013)) Перспективную молодежь нужно искать раз денег нет на классных игроков. Хорошо бы в следующем году увидеть и кого-то из золотого состава фк Днепр. Может Ротань захочет… трудно их всех забыть((
  рейтинг: +3
 • Dimetrio
  Вс, 29 июля 2018, 23:30
  Как раз перспективную молодежь по арендам и распихали оставив опытных.
  рейтинг: +4
 • Shurik-48
  Пн, 30 июля 2018, 07:40
  Если по Библии, то у Ротаня есть ещё один шанс- Пётр предал Христа три раза.
  рейтинг: -2
 • Timmy Burch
  Пн, 30 июля 2018, 10:42
  Если считать предательством его несостоявшийся переход в Рубин, то у Руслана как раз 3 ;)
  рейтинг: 0
 • Титаник из Ливерпуля
  Пн, 30 июля 2018, 13:23
  Селезнев точно захочет. Перспективной молодежи пока не видно, ну не Снижко же с Бабичиным, право слово! Повторю Вам свой вопрос: где Вы прочитали, что лям зелени дают итальянцы за Супрягу? Это ж не тайна?
  рейтинг: -5
 • UTOPIE
  Вс, 29 июля 2018, 23:56
  Не могу никак понять, что там за такая стрёмная история с уходом Карнозы приключилась? Кто знает, поделитесь пожалуйста…
  рейтинг: +3
 • Timmy Burch
  Пн, 30 июля 2018, 10:45
  Инсайдом не обладаю, но предполагаю что просто отпустили Артура по его просьбе играть в УПЛ.
  рейтинг: 0
 • notorious dave
  Пн, 30 июля 2018, 10:59
  Может что с режимом приключилось, решили расстаться по добру по здорову
  рейтинг: -3
 • Титаник из Ливерпуля
  Пн, 30 июля 2018, 13:24
  Ну и что этот алкаш вчера во Львове показал?
  рейтинг: -1
 • DD83
  Пн, 30 июля 2018, 23:55
  да он в команде просто мимо пролежал и все.контракт на пол года был всего.по договоренности.
  рейтинг: +1
 • amballeo@googlemail.com
  Пн, 30 июля 2018, 21:00
  Приветствую моего кровного Брата «ШУРИКА-48»!
  ШУРА, я бы Вам не советовал упоминать здесь, всуе, Руслана Ротаня, Вам, как и моему Молодому Другу «ТИММИ БРУХ», это может аукнуться порицаниями от РУКОВОДСТВА «ПРИЧАЛА».
  ТОЛЬКО СК. «ДНЕПР-1», ТОЛЬКО ЕГО ПОБЕДЫ!
  рейтинг: -2
 • Timmy Burch
  Пн, 30 июля 2018, 21:10
  Леонид Семёнович, Вы ведь знаете — я порицаний не боюсь ни от кого (разве что кроме своих родителей). И высказываю свои мысли всегда свободно, хоть признаю могу быть не всегда прав. А Русик действительно противоречивая фигура.
  рейтинг: +3
 • amballeo@googlemail.com
  Пн, 30 июля 2018, 21:27
  Уважаемый мною мой юны Друг «ТИММИ БРУХ», Вам проще, Вы-Юрист да и возраст Ваш бойцовский.
  А я-пожилой эмигрант, вечно чем-то недовольный, употребляющий 9 различных таблеток ежедневно и Предупреждённый местным РУКОВОДСТВОМ о своём губительном поведении на данном приватном ЗАМЕЧАТЕЛЬНОМ САЙТЕ «ПРИЧАЛ».
  Я уже репетирую некоторые принятые здесь фразы: «пошёл ты на ...», «иди ты в .....», тем самым я стремлюсь ворваться в дружный коллектив Лучших на «ПРИЧАЛЕ».
  ТОЛЬКО СК. «ДНЕПР-1», ТОЛЬКО ЕГО ПОБЕДЫ!
  рейтинг: -1
 • HellRain13
  Вт, 31 июля 2018, 20:41
  какая куйня омг
  рейтинг: 0
 • Leoniddnipro
  Пн, 30 июля 2018, 22:42
  З приводу Карнози все пояснив сам головний тренер у передачі Дніпро-футбол 29.07.18.Він сказав, що наша тактика не дозволяє тримати такого кваліфікованого гравця на лавці.Тому розлучилися з ним на обопільній угоді.Це коротко.
  рейтинг: +3
 • Титаник из Ливерпуля
  Ср, 1 августа 2018, 12:06
  У нас бы бухал на лавке, а в Одессе= можно в день матча, а потом сразу — в бой! «Профессионалы»…
  рейтинг: 0