Головний тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко підвів підсумки першого офіційного матчу команди:

 

— Дмитро Станіславович, вітаємо з перемогою, адже хороший весняний старт тримає настрій в тонусі, особливо перед грою з харьків`янами. На трибунах сьогодні казали, що сонний удав розправився із шкутильгаючим кроликом. Знали, що дотисните цю команду?
— Так, звісно, ми розраховували, що заб’ємо і зуміємо дотиснути суперника. Але, як завжди, на старті сезону ігри виходять трохи нервові, адже затягнулося міжсезоння і була довга перерва між офіційними іграми, тому хлопці трохи нервували. Крім того, прийшли вболівальники, а тому атмосфера на матчі була не такою, як на контрольних іграх, тому цю нервовість цілком можна пояснити. Добре, що закінчили без травм, добре, що зуміли забити і провели в цілому доволі якісний матч. Ну а на тлі того, як грав суперник, і що він нам дозволяв, ми створили достатню кількість моментів. Тому ми задоволені, що нарешті розпочався сезон і все обійшлося без травм.

 

— Попереду у вас непостий суперник — Металіст-1925. Вас влаштовує, з огляду на сьогоднішній матч, рівень підготовка команди ? І що скажете вболівальникам перед грою із харків`янами?
— Якщо говорити про командну гру, нам звісно хочеться більше, але були причини, про які ми сьогодні не будемо говорити. Звісно, хотілося б, щоб прийшли вболівальники на матч з Металістом-1925 і підтримали нас, оскільки ми гратиме проти команди, яка також ставить перед собою максимальні завдання. І, звичайно, сподіваємося також бачити повні трибуни — це важливий фактор підтримки. Надіюся, що гра вийде веселою.

 

 

scdnipro1.com.ua