Цього дня, 20 березня 1985 року, «Дніпро» провів свою найважливішу єврокубкову гру радянського періоду, матч-відповідь чвертьфіналу Кубку європейських чемпіонів з французьким «Бордо».

Після матчу в Бордо, який несподівано для господарів поля закінчився з рахунком 1:1, шанси «Дніпра» на вихід до півфіналу явно зросли. Все вирішувалося у матчі на полі «Дніпра», який, як і раніше, приймав суперників у Кривому Розі на стадіоні «Металург».

Матч став, можливо, найлегендарнішим єврокубковим протистоянням для радянських команд у єврокубках у 1980-ті роки.

Виокремлю його основні моменти.

2-а хвилина. Після помилки захисників «Бордо» при створенні штучного офсайду Литовченко виходить віч-на-віч із воротарем Дропсі. Потужний удар у дальній кут проходить поряд зі штангою.

12-а хвилина. Кутовий з правого краю подає той же Литовченко. Кручена подача зовнішньою стороною стопи, в повітря злітає Олександр Лисенко і завдає невідпорний удар головою – 1:0!

67-а хвилина. Олег Протасов, перебуваючи з м’ячем метрів за 25 від воріт, робить різкий ривок, йде від двох захисників, прокидає м’яч вправо повз Дропсі, але надто сильно. Наздогнавши м’яч за кутом воротарського майданчика, б’є в порожні ворота, але кут занадто гострий. М’яч потрапляє у сітку із зовнішнього боку.

75-а хвилина. Неподалік кута штрафного майданчика «Дніпра» Олексій Чередник збиває Бернара Лякомба. Арбітр призначає штрафний удар. Удар Тьєррі Тюссо через «стінку» і … м’яч влітає в «дев’ятку». Безсилий навіть Сергій Краковський, який неодноразово виручав нашу команду. 1:1.

Так закінчуються 90 хвилин матчу. Для визначення півфіналіста призначаються додаткові 30 хвилин.

96-а хвилина. За порушення проти Фернандо Шалани другу жовту картку отримує Іван Вишневський. Наша команда залишається вдесятьох.

«Бордо» всією командою йде вперед, намагаючись вирвати перемогу. Знову і знову «Дніпро» рятує Краковський.

Рахунок 1:1 зберігся до кінця додаткового часу. Далі була серія пенальті…

Докладніше атмосфера до, під час і після матчу, його хід описані в наведених нижче посиланнях.