Пн, 17 января 2022, 16:19
просмотров: 2877 коментариев: 16 

Роман Вантух: Це справжній виклик (+відео)

Роман Вантух: Це справжній виклик (+відео)

 

 

— Романе, вітаємо у «Дніпрі-1». Які відчуття у новій команді?

 

— Відчуття хороші. Я дуже зрадів, коли дізнався про таку пропозицію продовження кар’єри у дніпровському клубі. Радий бути тут і з новими емоціями, ентузіазмом розпочну готуватися до весняної частини сезону.

 

— Здається, що раніше вже були плітки про те, що ти міг опинитися у «Дніпрі-1».

 

— Так, це було ще після того, як я грав за донецький «Олімпік». Тоді були розмови про перехід у «Дніпро-1», але життя так склалося, що я перейшов до «Олександрії», а у складі дніпрян опинився тільки зараз.

 

— Розповість, будь ласка, про початок своєї кар’єри.

 

— Починав займатися футболом у Львові, а після завершення школи поїхав на оглядини до «Динамо», де затримався на кілька років. Далі серйозним поштовхом у кар’єрі стала оренда в «Олімпік», адже я вже прагнув перевірити свої сили у дорослому футболі і  просив тоді агента, щоб він мені знайшов такий варіант. Була пропозиція від «Олімпіка», куди я поїхав на перегляд, залишився там і для мене це був ключовий період в кар’єрі, тому що добре себе проявив і далі вже було кілька варіантів по переходах. Наступним клубом стала «Олександрія», яка також дала мені багато чого у футбольному житті, і ось тепер  я вже опинився у дніпровському клубі.

 

— Коли ти грав ще за «Олімпік», то казав в інтерв’ю, що важко адаптуєшся до великих міст. З тієї пори вже щось змінилося?

 

— Так. Коли дорослішаєш, то ставишся до цього вже інакше. Зараз вже із цим простіше. Просто я людина скромна, тому мені у новому колективі потрібен час, щоб себе розкрити. Але зараз я вже став старше і тому мені вже легше буде адаптуватися. Тим більше, що я багатьох хлопців з «Дніпра-1» знаю особисто, тому не думаю, що будуть якісь проблеми з адаптацією в команді.

 

— Чи вже спілкувався із головним тренером?

 

—  Ми говорили по телефону буквально тиждень тому і тоді він мені казав загальні речі, а сьогодні поки що тільки привіталися, а особисте спілкування гадаю буде ще попереду.


— «Дніпро-1» вдало провів першу частину сезону. Як вважаєш зумієш одразу заграти на хорошому рівні?

 

— Я розумію, що у команди високий рівень, тому для мене це також свій виклик. Буду старатися працювати і хочеться піднятися разом з командою. Для цього зроблю максимально усе від мене залежне. 

 

— У тебе в попередніх командах було багато травм. Як себе зараз почуваєшся?

 

— Це були дрібні травми, а не якісь серйозні ушкодження. Зараз почуваю себе добре і готовий віддавати усі свої сили роботі на футбольному полі.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

16 комментариев
 • Жоня
  Пн, 17 января 2022, 16:49
  Не по Сеньке шапка. Через пол года найдут ему достойную замену.
  рейтинг: +1
 • Alter Vlad-1
  Пн, 17 января 2022, 16:57
  Зачем же сходу отметать: только игры покажут уровень.
  рейтинг: +1
 • Жоня
  Пн, 17 января 2022, 17:34
  Он возможно себя и проявит, но это игрок команды которому не дают места в основном составе. Он по любому уйдет.
  рейтинг: +1
 • Alter Vlad-1
  Пн, 17 января 2022, 18:12
  «по любому уйдет» — вот это сомнительно: наверное, «Александрия» его не зря приглашала? Многие идеализируют Дубинчака, но у него есть свои недостатки — сколько раз он завершал острые атаки ударами — ВСЁ МИМО!
  Может у Вантуха есть свои СИЛЬНЫЕ качества — точные пасы, удары при подключении в атаку (Миколенко бороздил бровку, нам гол забил!).
  Сборы покажут — люди постепенно раскрываются, становясь сильнее.
  рейтинг: +2
 • Жоня
  Пн, 17 января 2022, 18:55
  Я так понял он еще против Динамо не должен будет играть? Нет, это временное явление. Под еврокубки появится другой игрок, поглядите.
  рейтинг: 0
 • уважаемый Носон Мордехаевич Гугинштейн
  Пн, 17 января 2022, 20:05
  Может лучше поддержим парня, прежде чем обхаять?
  рейтинг: +2
 • Жоня
  Вт, 18 января 2022, 22:38
  Опять «обхаять». Да что у Вас за восприятие такое странное?))
  рейтинг: 0
 • Евгений Коробка
  Пн, 17 января 2022, 18:52
  Дубинчак в Динамо тоже не получал место в основе, а у нас он был незаменим. Дайте парню возможность проявить себя…
  рейтинг: +8
 • Nookie
  Пн, 17 января 2022, 17:27
  У меня тоже ощущение что ним заткнули на скорую руку динамовцы дыру, которая появилась после отзыва из оренды Дубинчака. А к первому матчу уже будет ясность, будет ли он в осонове (если никого больше не подпишут) или будет по аналогии с Русиным (ждать возможность), а там и сезон закончится.
  рейтинг: +5
 • DeBruyne
  Пн, 17 января 2022, 17:50
  Не стоит запрягаться впереди коня, сборы всё покажут, ни вам и ни мне, главному тренеру и его штабистам.
  рейтинг: +1
 • Анатолий Викторович
  Пн, 17 января 2022, 18:10
  Был не плох в Оли, но что то пошло не так.Потенциал есть, раскроется или нет увидим Весной.По подвижности послабее Дубы но пас поточнее.
  рейтинг: +4
 • silin
  Пн, 17 января 2022, 21:21
  Должен играть не хуже Дубинчака.
  рейтинг: +3
 • 2 метра шахматиста
  Вт, 18 января 2022, 23:47
  Мечты, мечты. Конечно он слабее Дубинчака, и все будут сравнивать Романа с Владом, и все не в пользу первого. То что Дубинчак играл у нас это удача, возможная на сегодня только благодаря аренде.
  рейтинг: 0
 • MR.BRO
  Вт, 18 января 2022, 01:02
  От ви кажете «Можливо розкриється у нас». І що з того? Ну розкриється, почне феєрити, знайде спільну мову на полі… І що далі? Це не наш гравець. Через рік Дирка забере як і Дубінчака а ми знову шукай заміну. Хоч убий а не бачу смислу в орендах…
  рейтинг: +3
 • фермер
  Вт, 18 января 2022, 12:13
  Только с правом выкупа и из-за границы как Джурасика.
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Вт, 18 января 2022, 14:27
  Я уже раз 20 обьяснял что аренды это нормально.А вот много аренд это не ноомально.Причин почему игрока берут в аренду а не покупают может быть множество.Но как правило главная это финансы.Клуб, не обязательно СК а любой, не имеет достаточно денег для покупки игрока высокого класса на какую либо позицию( допустим тот же Дуба стоит 2-3 ляма и сейчас эта сумма не подьемна для всех клубов УПЛ а не только СК Днепр-1)а взять в аренду можно намного дешевле( аренда Билла стоила всего 100 000 в год).Пусть Дуба обошелся в два раза дороже или даже в три раза но он отиграл за СК ДВА года.Практически как и по контракту того же Тейлора.
  рейтинг: 0