Ср, 31 июля 2019, 10:52
просмотров: 1553 коментариев: 3 

Русол: У нас контракт с 1+1, и мы не хотим терять нашего болельщика

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Русол: У нас контракт с 1+1, и мы не хотим терять нашего болельщика

— Насправді, наша ситуація цілком зрозуміла та ясна. Ми підписали контракт з телеканалом 1+1 і плануємо виконувати умови цієї угоди.

 

Тому наші домашні матчі будуть транслюватися саме на телеканалах холдингу 1+1. В цілому, у нас є дві причини. Перша – це фінансові втрати, адже пропозиція плюсів для нас вигідніша, ніж та, яку ми отримали від телеканалу Футбол. А другий момент – це наші телевізійні вболівальники, яких ми не хочемо втрачати, а хочемо бути доступними для телеглядачів. А створення пулу має на увазі ефіри на іншій платформі – платній, в результаті чого будь-якому нашому вболівальнику доведеться купляти підписку на перегляд чемпіонату.

 

Тому ми хочемо цього уникнути і бути більш доступними для наших вболівальників.

— Президент УПЛ каже, що шукає компромісні варіанти. Чи можна, на вашу думку, знайти вихід з цієї ситуації?

— Компроміси можливі, і я переконаний, що рано чи пізно ми прийдемо до того, що створимо єдиний телевізійний пул в Україні. Але на цей час весь наш український футбол до цього ще не готовий, і та пропозиція, яку зробили УПЛ та телеканали Футбол, вона також ще не готова, і є багато запитань, на які ми так і не отримали відповідей.

 

А оскільки ми приєдналися до цього діалогу дещо пізніше за інші клуби, тому що раніше виступали у Першій лізі, то не знали суті домовленостей, які були раніше, і які саме вимоги клуби надавали УПЛ щодо створення єдиного пулу

А те, що нам оприлюднили зараз, на останніх двох зібраннях, де ми були присутні, повторюся, залишає дуже багато запитань, тому вважаю, що ні ліга, ні весь наш футбол ще не готовий до такого кроку. Хоча, безумовно, в майбутньому ми повинні до цього прийти.

 

3 комментария
 • dnipro2015
  Ср, 31 июля 2019, 16:23
  шо там Беня говорит?)
  рейтинг: 0
 • Ливерпуль50
  Ср, 31 июля 2019, 16:33
  Молодцы! Донецких давно пора ставить на место, тем более после победы Володи Зеленского
  рейтинг: +1
 • DD83
  Чт, 1 августа 2019, 00:31
  Я ПОДДЕРЖИВАЮ))
  рейтинг: +2