Пн, 22 января 2018, 12:17
просмотров: 2023 коментариев: 3 

Бровченко: Весінню частину чемпіонату бачу як гостру боротьбу

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Бровченко: Весінню частину чемпіонату бачу як гостру боротьбу

Прес-служба клубу продовжує спілкування з гравцями СК Дніпро-1. Цього разу ми поговорили з Юрієм Бровченком.

 

— Юрій, який настрій перед початком сезону? Що вразило на відпочинку?
— Відпочинок ще триває, проте вже готуюся активно до зборів. Але якщо про відпустку говорити, з родиною їздили в гарячі країни, покупалися та погрілися трохи. Побув у родичів та друзів. Мені здається, провів дуже активно відпочинок і побачив тих, з ким мало часу проводжу в сезон.

 

— Сергій Кравченко у відпустці стрибнув з парашутом, а як ти ставишся до екстремального відпочинку, може і сам плануєш щось подібне?
— В цьому році обійшлося без парашутів, лиж та аквалангів. Хоча, до екстриму відношусь дуже добре. Думаю, колись повторю його подвиг (посміхається).

 

— Як підтримував форму у відпустці і чи скучив за футболом?
— Перші три тижня після Львову я просто відпочивав, а от вже далі почав скучати за футболом. Ну це не тільки я так вважаю, відпустка занадто довгою виявилася, тому всі вже дуже хочуть тренувань. Крім своїх тренувань, багато у відпустці займався з сином — він теж футболіст, а от зараз збираємося кататися на роликових ковзанах. З хлопцями з команди грали в манежі.

 

— Що думаєш про новачків у команді — Карнозу, Білика і Передистого. Чи перетинався з ними раніше?
— Артура Карнозу більше 10 років знаю, ми познайомилися ще в дублі. Про нього багато хорошого говорять і всі його знають, а тому я впевнений, що попри травму, він покаже хороші результати. Білика та Передистого я не знаю особисто, але у Першій лізі перетиналися кілька раз. Думаю, вони втрьох нас підсилять.

 

— Введений матч за перше місце в Другій лізі, додасть мотивації та інтригу в турнірі?
— Бажання перемогти у матчі за перше місце у Другій лізі мотивує і не дає нам часу розслаблятися в інших матчах, хоча, у нас є певний запас часу, щоб вийти у Першу лігу. Переконаний, що до останнього матчу буде боротьба за перше місце. Ну і звісно, буде дуже цікаво, хто виграє в своїй групі, а хто стане чемпіоном у двох групах. Будемо йти до кінця і докладати максимальних зусиль для перемоги.

 

— Фінал Кубка України пройде на Дніпро-Арені, але попереду півфінал. Як оціниш шанси команди проти кожного з потенційних суперників? Кого бачиш вашим суперником у півфіналі?
— Шанси я бачу з усіма суперниками, враховуючи їх рівень підготовки. Це кубкова гра, але крім того, що ми в бойовому настрої, буває по-різному у таких матчах, а інколи трапляються й хороші несподіванки. А от те, що фінал Кубка в Дніпрі додає нам ще більше мотивації зіграти у фіналі на рідному стадіоні, порадувати вболівальників та створити справжнє свято для всього футбольного дніпровського краю. З суперників, оцінюючи наші шанси, хотів би бачити Маріуполь, хоча це і не від нас залежить. Але будемо битися до кінця, як і з будь-яким суперником.

 

— Якою ти бачиш весняну частину чемпіонату для команди і для себе особисто?
— Весінню частину чемпіонату бачу як гостру боротьбу, і думаю, що буде складніше, ніж у першому колі. Про свої цілі та задачі як футболіста говорити не буду — це моя таємниця (посміхається).

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

3 комментария
 • amballeo@googlemail.com
  Пн, 22 января 2018, 14:06
  Профессионализма и Удачи Тебе, Юрий, в Команде будущего.
  рейтинг: 0
 • Титаник из Ливерпуля
  Пн, 22 января 2018, 17:15
  Мариуполь тоже не подарок. У них потери Кисиль и Кожанов, но Тотовицкий остался и сдержать его с Фоминым и Болбатом будет непросто
  рейтинг: 0
 • FORZA DNIPRO-1
  Пн, 22 января 2018, 21:26
  Весінню)))? Може Осінню)?
  рейтинг: 0