Вт, 3 октября 2017, 10:23
просмотров: 3328 коментариев: 14 

Кравченко: Футбол — це емоції

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Кравченко: Футбол — це емоції

Після матчу проти Таврії-Сімферополь інтерв’ю клубній прес-службі дав капітан СК Дніпро-1, автор переможного голу, півзахисник Сергій Кравченко.

 

— Сергію, важкий матч вийшов. Чому так було, на твій погляд?
— Коли вся команда з 11 гравців весь матч стоїть навіть не на своїй половині поля, а у власному штрафному майданчику, то дуже важко пробити такий захист. Хоча у нас ще у першому таймі моменти були, і якщо би ми забили раніше, то далі було б полегше. До того ж якість газону не підлягає ніякій критиці, важко на такому полі грати — воно сухе і до того ж вітер. Але, на мій погляд, ми нормально грали, навіть не дивлячись на такий захист створювали моменти. Так, потім пропустили непотрібний гол, хоча у них взагалі лише тільки два удари по воротах було за весь матч, але ми проявили характер, і я вважаю, що за таких матчів команда зростає у власній майстерності і це говорить про те, що ми на вірному шляху.

 

— Про що думав перед виконанням 11-метрового удару?
— Думав забити гол (сміється). Так, була велика відповідальність і перед командою, і перед уболівальниками, і перед тренерами, адже усі переживають. Слава Богу, зумів забити, але потім ще проявив емоції. Але, я вважаю, що такі червоні картки не даються. Потім я підходив до арбітра і пояснив, що нікому конкретно нічого не казав, а просто висловив емоції, адже впродовж всього матчу суперники нас провокували, постійно затягували час, і після голу в мене дійсно був емоційний порив, на що суперник мені показав середнього пальця. Після цього нас обох вилучили з поля. Вважаю, якби арбітр дав нам по жовтій картці, то було б нормальним покаранням для обох. Подивіться, що кричать після голу в Англії та інших країнах — і ніхто нікого не вилучає. Це нормальне явище для футболу, адже це — емоції. Прийшли вболівальники, дві команди були заряджені на перемогу і суперник у нас був хороший, адже просто так Зірку у Кубку країни пройти не можна. Звичайно, що і сьогодні на полі були пристрасті.

 

 

Прес-служба СК Дніпро-1

 

 

14 комментариев
 • AnderUman
  Вт, 3 октября 2017, 11:49
  Спасибо тебе огромное, Сергей Сергеевич! Желаю тебе провести ещё не один десяток матчей за наш город в УПЛ! А на провокации этих, с позволения сказать, футболистов-не обращай внимания, да они за возможность играть на одном поле с тобой должны с тобой селфи делать и автографы брать, а не факеры показывать!!!
  рейтинг: +13
 • 99SASHA99
  Вт, 3 октября 2017, 12:08
  Настоящий капитан!!!
  рейтинг: +6
 • АнтиСтеценко
  Вт, 3 октября 2017, 12:24
  Это у Сереги не первая прямая красная карточка за разговоры. Совпадение? может быть.
  А может, все-таки надо придерживать эмоции и не поддаваться на провокации.
  рейтинг: -3
 • Lexa
  Вт, 3 октября 2017, 13:36
  Ты сам хоть раз в футбол играл? Всё зависит от темперамента и ситуации. Иногда всё складывается так, что «придерживать эмоции» невозможно.
  рейтинг: +2
 • АнтиСтеценко
  Вт, 3 октября 2017, 15:02
  Блин, я все понимаю, но почему у Сереги это уже не первая прямая красная карточка за разговоры, на ровном месте?? Почему тысячи футболистов не распускают настолько язык в таких безобидных ситуациях?
  рейтинг: -2
 • АнтиСтеценко
  Вт, 3 октября 2017, 17:49
  Взрослому человеку, который играл на высшем уровне много лет, не пристало вообще заикаться о том, что «так складывалась ситуация». Так может 20летний объяснять почему он вдруг начал обкладывать матом полкоманды соперника — там далеко не 2 слова вырвалось. Посмотрите повтор. Судья действовал в рамках своих полномочий — и к нему в этой ситуации почти никаких претензий. Коллина 100% поступил бы так же.
  рейтинг: 0
 • 4 напа
  Вт, 3 октября 2017, 14:25
  Сразу вспомнился разговор Сергея с Арановским или Трухановым.Ты давай блять играй.А ты давай блять суди.Ну и прямая красная по итогу.
  рейтинг: +4
 • zesar_1
  Вт, 3 октября 2017, 16:40
  Печаль, що за однакові образи Сергій був видалений, а арбітр ніякого покарання не несе. Хоча… а може його виховували всім судівським колективом, зібрали велику залу, посадили його по середині, щоб всі бачили, і читали, читали і читали йому по складам Моральний Кодекс Арбітра три дні і три ночі.
  рейтинг: +1
 • АнтиСтеценко
  Вт, 3 октября 2017, 17:50
  К судье в этой ситуации почти нет никаких претензий.
  рейтинг: +1
 • amballeo@googlemail.com
  Вт, 3 октября 2017, 15:10
  Всплеск эмоций бывает у каждого из нас, нервы не из стали. Я сразу написал, что Сергей матюкнулся в сторону рукожопого Соперника, который показал тот самый палец, которым он ковыряется в собственной заднице. Идиотов, вокруг нормальных Людей, полным полно. Лично я срываюсь очень часто, но стараюсь не материться.
  Сергея Кравченко я не осуждаю, негодяи кого угодно разозлить могут, если они игроки, судьи и горе болельщики.
  рейтинг: +2
 • amballeo@googlemail.com
  Вт, 3 октября 2017, 16:27
  Спасибо Вам,«4 НАПА» и другие типа знатоки Жизни, за ваши минусы в мой адрес. Значить я Прав.
  рейтинг: 0
 • Гепард
  Вт, 3 октября 2017, 19:41
  Мне в таких ситуациях очень нравилось поведение Протасова.) Он просто подходил к сопернику и показывал пальцем на табло.)
  рейтинг: +4
 • amballeo@googlemail.com
  Вт, 3 октября 2017, 20:36
  Всем Достойным Болельщикам Спасибо за понимание момента.
  рейтинг: -1
 • ruusllannn
  Вт, 3 октября 2017, 22:24
  Всё хорошо на первый взгляд.но почему всё заново повторяется? Днепр опять против всех!!!
  рейтинг: -1