Ср, 31 июля 2019, 22:54
просмотров: 2619 коментариев: 16 

Михайленко: Нам нужно скорее адаптироваться

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: Нам нужно скорее адаптироваться

— Розпочиналась гра для нас взагалі відмінно – два швидких м’ячі. Здавалось, що так буде продовжуватись й надалі, але суперник пресингом та агресивною грою не давав нам багато часу аби контролювати м’яч.

 

Другий тайм ми взагалі просиділи біля власних воріт. Тому якщо з трибуни гра здавалася простою, це не відповідало дійсності. На мою думку, гра до останньої хвилини була дуже напруженою. Якщо б ми пропустили, гра мала б нервовий характер, але ми мали комфортну перевагу у два м’ячі. Ціною великих зусиль нам вдалося зберегти рахунок до кінця.

 

— Як ви плануєте вирішувати проблему у центрі поля, адже було помітно, що відносно високий пресинг гостей був проблемою для Батагова та Загальского (на самом деле говорилось о Когуте, прим. fcdnipro.com)?

 

— Ви вірно помітили. Нібито у першій лізі виходило виходити з-під пресингу, але тут команди іншого рівня, що ведуть якісніші двобої і якісніше відбирають. Не дають нам можливості вийти з оборони в атаку так, як ми хочемо. У другому таймі не виходило в нас, володіючи м’ячем біля власного штрафного, проходити через короткий та середній пас в атаку. Це є проблемою.

 

Здається, нам треба скоріше адаптуватися до темпу, інтенсивності. У Батагова перша гра у вищій лізі у 17 років – він має ще в ДЮФЛ грати. Те ж стосується багатьох гравців:  ж Булеца та Назаренко дебютували у Прем’єр-лізі. Тому, мені здається, вони мають додавати. Звісно, будуть спади, але це питання адаптації. Можливо, буде легше у якихось моментах, коли відновиться Кравченко. Але нам треба додавати та адаптуватися.

 

— Чому ви тягнули із замінами?

 

— З одного боку, нам не вдавалася гра в атаці, але ми контролювали матч і не дозволяли супернику завдавати удари з небезпечної зони. Тобто вони контролювали територію і не могли вийти на ударні позиції у штрафному. Ближче до кінця гри вже таки в них вийшло. Але на той момент ми реагували замінами: вийшов Загальський, вийшов Коркішко. Відсутність замін була пов’язана з тим, що гру ми контролювали.

 

— Сьогодні Супряга демонстрував надвисоку швидкість. Це він додав так на тренуванні?

 

— У швидкості важко додати – природня потужність, яка в нього є, дозволяє відриватися від суперників.

 

— У контрольних матчах було помітно, що найвразливіше місце команди – центральна зона оборони. Як ви оцінюєте в цілому гру оборони сьогодні?

 

— Я би не казав, що проблемна позиція – це центр оборони. У нас є проблема в захисті. Це пов’язано з багатьма причинами. Велика група молодих гравців поки погано грає в обороні. Треба додавати- і це факт. Я би не виокремлював когось персонально. Сьогодні 15 разів пробили по наших воротах – це дуже багато для домашньої гри. І нам з цим треба щось вирішувати. Але казати, що треба додати лише центральним захисникам – ні. Треба, щоб кожен гравець краще брав участь в обороні: і індивідуально, і командно.

 

— Ваш план на гру було виконано? Наскільки два швидкі голи його відкоректували?

 

— Був план якнайшвидше з самого початку доставляти м’яч у третю зону суперника, проводити атаки. Ми не бажали довго контролювати м’яч. Звичайно, гол на першій хвилині не заплануєш – це збіг обставин. Те ж саме другий м’яч – суперник ще не відійшов від такого початку і дозволив нам знову провести швидку атаку. А ось відреагувати на їхній пресинг в нас не вийшло – я думав, ми будемо краще тримати м’яч та більше часу проводити на їхній половині поля. Другий тайм пройшов взагалі не за нашим сценарієм, але суперник мав інші плани.

 

— Сьогодні було 7 тисяч вболівальників. Це багато чи мало?

 

— Завжди хочеться більше. Дякую усім, хто прийшов підтримати нас. Сім тисяч, мені здається, лише початок. Багато залежить від нас. Якщо будемо показувати гарну гру та результат, то вболівальник піде на стадіон. Для нас дуже важливо було перемогти: для впевненості молодої команди, і щоб вболівальник йшов на стадіон. Граємо ми, перш за все, для вболівальників.

 

 

16 комментариев
 • inc
  Ср, 31 июля 2019, 22:57
  Семь тысяч, и это во вторник! Хотя до конца лета и на выходных мне кажется немного будет народу.

  А вот с сентября верю в цифру 11-12 на матчах с подобными соперниками, что будет равносильно старому Днепру на самом деле.
  рейтинг: +4
 • notorious dave
  Ср, 31 июля 2019, 23:26
  Думаю не будет таких цифр. Сегодняшние 7000 это нормально, безусловно, но все будет зависить от текущих результатов, а поражений ещё будет достаточно.
  И о сервисе, если уже стоимость билетов вышла на новый уровень, то можно открыть все туалеты, можно хоть перед стартом сезона помыть сидения?
  рейтинг: +12
 • inc
  Чт, 1 августа 2019, 00:22
  Люди соскучились по большому футболу…

  И ещё момент, мне кажется многие это чувствуют не только я. Этот Днепр — настоящий, не карточный домик построенный на шальных деньгах. Много талантливой интересной молодежи… это интересно!

  Я только ради батагова готов ходить и наблюдать как он вырастет до уровня сборной под умелым взором ДМ…
  рейтинг: +6
 • notorious dave
  Чт, 1 августа 2019, 00:31
  Жаль, что эти люди 2 года не появлялись на стадионе. Но так как настали новые времена, то нужно начать работу с болельщиками, прежде всего со школьниками и студентами, ну и конечно улучшать сервис. Пришёл человек в первый раз на стадион, потратил 50-100 грн., и охренел от грязи на трибунах, закрытых туалетов. В общем медленно у нас все происходит, но положительные сдвиги уже есть.
  рейтинг: +7
 • AnderUman
  Чт, 1 августа 2019, 11:21
  Согласен полностью! Кресла в сантиметровой пыли, между нижним и верхним ярусом-кучи земли, мусора.Чуваки в перерыве ходили брать пиво чуть ли не на проспект Поля, при входе работало только два турникета (говорят, это обычное явление).Из позитива: прекрасная дружелюбная атмосфера, много детей (сам был с племянником 9 лет).Мужики рядом ниже запели «Червону руту»-мы с батей и племяшом-поддержали! А с болелами, особенно с категориями школьников /студентов, как Вы правильно заметили, нужно серьёзно работать, ввести какие-то дешевые билеты для этой категории-по 20-30 грн.и будут люди ходить, сам при совдепии просидел на «Метеоре»в 23-м секторе за 10 коп.
  рейтинг: +4
 • toxaus
  Чт, 1 августа 2019, 00:32
  «не картковий будинок»… поживемо побачимо.
  А хто людям заважав ходити на Арсенія Батагова та Сашу Назаренка коли вони починали виступи за ФКДД в минулих сезонах? ;)
  рейтинг: -8
 • Дніпро єдине
  Ср, 31 июля 2019, 22:59
  молодцы, всех с победой! почаще радуйте нас победами и будет полный стадион!
  рейтинг: +4
 • Роман 53
  Чт, 1 августа 2019, 12:22
  Мы с женой решили ради интереса и такого Знаменательного события, как Дебюта в Премьер — Лиге первого матча, так сказать чтобы "" прочувствовать атмосферу события, взяли билеты аж… по 408 грн в Почетную Ложу! Обычно мы в 32-33 секторе сидели, а тут решили подняться. Ну, что сказать!? Я сейчас опускаю перепитии самого поединка (это — отдельная тема.) Там же в ложе, атмосфера — тусовочная и «для своих!» Бывшие и настоящие действующие футболисты, кофе по 30 гривень, спиртные напитки по бешеным наценкам. Из положительного: чистота, кожаные сидения, чистые туалеты под боком, история Днепра футбольного в фото, сделали там много фото и с «живыми персонажами », тоже кстати! Но, что удивило особенно… За такие деньги, а мы 800 гривень заплатили за двоих — нельзя было заехать на территорию стадиона на машине! Хотя, на парковке было много свободного места. В общем — раз сходили, посмотрели, себя показали, и… на следующие матчи вернёмся в привычную среду обитания, на «обычные сектора», хотя и они сейчас, стоят уже по сотне… Имею ввиду 32-33…
  рейтинг: +4
 • Лил Памп
  Чт, 1 августа 2019, 16:32
  кто из футболистов был в вип ложе?
  рейтинг: +2
 • Роман 53
  Пт, 2 августа 2019, 12:15
  Те, кто не попал в заявку на матч по причине травмы или не проходит в заявку: Крава, Вакулко, Кузин, Папа, Беляев, Снижко. Ещё сын Михайленко был. С ним непонятки, вроде должен за молодёжку играть СК, а с другой стороны, вроде на учёбу за границу поступил… Был Ротань, Русол понятно… За дорожный, были старички из Днепра семидесятых… Много футбольных и околофутбольных людей… Даже, говорят сам Шеф… То есть Таксист ниже ложи сидел! Я не видел его, а хотелось бы, увидеться…
  рейтинг: +3
 • Лил Памп
  Пт, 2 августа 2019, 12:23
  интересно, интересно
  рейтинг: 0
 • Inter-NET
  Чт, 1 августа 2019, 18:30
  жаль что 7к дураков пришли посмотреть на будущее 1 лиги!
  рейтинг: -14
 • AlexDeadLine
  Чт, 1 августа 2019, 20:48
  Нажаль, що деякі ідіоти заодять на сайт Дніпра, паплюжити
  команду та її вболівальників.
  рейтинг: +8
 • notorious dave
  Чт, 1 августа 2019, 22:57
  Вот кто дурак, так это ты дятел
  рейтинг: +6
 • KONOPLIA
  Пт, 2 августа 2019, 22:29
  Він не дурак, він просто хворий. За такими людьми психушка плаче… З ними не потрібно вступати в дискусію, щось доводити… До хворих не дійде! Їх просто потрібно ізолювати від нормальних людей))
  рейтинг: +2
 • notorious dave
  Пт, 2 августа 2019, 22:48
  Так я ему уже на соседней ветке написал, что он «пришторенный», он обиделся))
  рейтинг: 0