Сб, 3 октября 2020, 23:30
просмотров: 1873 коментариев: 6 

Береза: Команда почала вибиратися з психологічної ями

Береза: Команда почала вибиратися з психологічної ями

— Насправді, у нас почався спад ще після гри з «Колосом» у минулому сезоні, і дехто каже, що ми намагаємося ще знайти якесь «дно», хоча підбір виконавців і взагалі команда у нас доволі таки непогані. І тут, у першу чергу, хочу подякувати головному тренеру, який знайшов ті слова, що були потрібні команді у роздягальні перед початком матчу. По грі сьогодні рахунок не відповідає тому, що відбувалося на полі, але за те ми і любимо футбол. Сьогодні було багато емоцій. Звичайно, я був би більш задоволений, якби у нас за підсумком матчу було три набраних очки. Нажаль, цього нема. Ми шукаємо гру, новий тренер шукає взаємопорозуміння з командою, і шукає ту «хімію», яка нам необхідна.

 

Сьогодні мені хочеться подякувати дніпровським вболівальникам, які прийшли на стадіон. Ми вже багато часу не спілкуємося, і сьогодні ця підтримка була дуже важливою для команди. Що стосується команди, то вважаю, що як раз зараз ми і підемо на підйом, та будемо радувати усіх вболівальників якістю свого футболу. Я бачу це по тому, що відбувається в середині команди. Команда була у психологічній ямі, і зараз вона почала з неї вибиратися. Нехай сьогодні була нічия, але з моральної точки зору сьогодні була перемога. Тому хочу привітати вболівальників із тим, що не зважаючи ні на що, ми сьогодні не програли. І тепер ми стоїмо на шляху завершення провального стану команди. Цей матч – наша емоційна перемога: над собою і тим, що над нами нависало.

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»

 

6 комментариев
 • cors
  Вс, 4 октября 2020, 00:54
  Юрий, купите в пару к Дугласу центрального защитника, я видел как он после второго гола матюки гнул на бразильском, и хорошего нападающего, вот и будет и Вам, и нам всем счастье.
  рейтинг: -2
 • alessandro1393
  Ср, 7 октября 2020, 13:29
  Вообще-то бразильский называется ПОРТУГАЛЬСКИМ!
  рейтинг: -1
 • dneprovskiy
  Вс, 4 октября 2020, 01:02
  И пару опорников НОРМАЛЬНЫХ, можно с Грузии или с Ганы, пару латиносов на края чтоб могли на легке проходить один в один (этого в команде очень не хватает)
  рейтинг: -1
 • Стас Антонов
  Вс, 4 октября 2020, 12:28
  А денег кто даст?
  рейтинг: -2
 • Стас Антонов
  Вс, 4 октября 2020, 12:30
  Та и в принципе у нас норм крайки, он дайте Назику пенка под зад, замотивируйте и он выстрелит. Вчерашний матч показал Что он способен крутить хребты сопернику направо и налево. Сколько фолов на себе насобирал. Просто нужно дать ему почувствовать уверенность.
  рейтинг: +2
 • AKS86
  Пн, 5 октября 2020, 06:58
  Я думаю Йовичевич так и сделает, судя по всему он любит и умеет работать с молодежью. Главное найти подход к игрокам и все получится. Игра была очень даже неплохой. Так что есть все шансы набрать хорошую форму и показывать красивый футбол.
  рейтинг: -1