Ср, 12 февраля 2020, 09:13
просмотров: 2152 коментариев: 5 

Береза: Переконаний, що при наполеглевій роботі результат прийде

Береза: Переконаний, що при наполеглевій роботі результат прийде

— Знаєте, мені футбол дав друге життя. Завдяки футболу для мене вже немає різниці, скільки там років виконалося – 50 чи 20.  І зараз я тепер бачу попереду ціль. Зараз для мене 50 років – це старт того, щоб ми повернули славні традиції дніпровського футболу, і самі здобули перші трофеї. Всі передумови для цього є: класна команда, філософія гри, фізичні кондиції і тепер все це треба об’єднати і видати результат.

 

— Зараз на зборах команда показує не кращі результати. Як ви на це реагуєте?

 

— Насправді, я дивлюся кожний матч і після кожної гри спілкуюся із головним тренером. Ми обговорюємо, що і чому зараз команді десь не вдалося.  І я дуже вірю Дмитру Михайленку. Я слідкую за кожним футболістом, бачу їх слабкі і сильні боки. І у нас є колективний мозок – це і тренерський штаб, і менеджмент клубу, який мені і підказує, що і як відбувається в команді. Деякі видання вже починають панікувати, мовляв 1-8 з усіма суперниками на першому зборі, але по грі я бачу те, про що ми і говорили з головним тренером. І по-перше, не забувайте, за що ми у першу чергу любимо футбол – за те, що він непередбачуваний і завжди різний. Я знаю, що при наполегливій роботі результат прийде. Ну, а збори на те і є збори, щоб перевіряти можливості гравців і готуватися до офіційних матчів. Почнемо з того,що до нас прийшли шість нових футболістів. Можливо, що для вболівальникам і фахівцям здається, що основа, яка пройшла Другу і Першу лігу показує на зборах кращі результати, а новачки поки що не у фаворі. Але я скажу, що бачу команду. Для мене – це єдина команда, один організм. І я в неї вірю.

 

— Як відноситесь до думки, що зараз СК «Дніпро-1», якщо порівнювати клуб з автомобілем, вийшовши за два роки в УПЛ, виїхав на перехрестя і далі дивиться у який напрямок їхати?

 

— Ми тріумфально пройшли Другу і Першу ліги і нам видавали багато авансів, що команда буде так і продовжувати виступати в УПЛ. Проте я чітко розумів, що ті футболісти, у яких ми повірили два роки тому, все ж таки на рівні Прем’єр-ліги будуть виглядати по-іншому, ніж у нижчих дивізіонах. Але давайте до цього віднесемося з іншого боку. Чи було б правильно не дати шанс хлопцям, які здобули путівку в УПЛ і були з нами у найскрутніші часи, перевірити власні сили на тлі сильніших клубів країни? Ми дали можливість їм реалізувати себе і показати те, що вони можуть. Так, хтось цей рівень не потягнув. І вони самі прийняли рішення піти з команди, адже самі розуміли, що не йдуть у тонусі з іншими хлопцями, щоб давати команді результат. Тому для мене Дмитро Михайленко – це великий футбольний шахіст, який дивиться наперед, прораховуючи багато наступних ходів. І ми ці партії обговорюємо. У нас є єдиний тренерсько-менеджментський організм, який і надає напрямок руху команді. Нажаль, не усі футболісти йому відповідають. І, до речі, зараз у нас буде ще один цікавий трансфер, який стосується стратегії і тактики. Якщо по фізиці у нас питання закриті, то можливо десь по стратегії просідаємо і зараз це питання ми також закриємо.  Повторюся, ми багато працюємо, а праця дає результат.

 

— Команда за останні півроку чимало натерпілася від арбітражу. Що скажете з цього приводу?

 

— Що стосується суддівства, то я хочу попередити усіх людей у футбольних мантіях, які навіть мають свої родинні історії в арбітражі, у яких судили і батьки, і діди, і, можливо, прадіди, проте це, нажаль їх не вберігає від ангажованості. Але кожна помилка має ціну. І я  змушу заплатити заангажовані бригади арбітрів, які спеціально судять проти нашої команди. Про це я багато казав у Другій і Першій лігах, але у цьому році я це реалізую.

 

— Сьогодні вас вітав Владика Дніпровський і Криворізький Симеон, який сказав, що молиться за те, щоб у Дніпрі пролунав гімн Ліги Чемпіонів. Що хочете йому відповісти?

 

— Насправді, перед першим матчем в історії «Дніпра-1» на Кубок України проти «Буковини», в роздягальню команди разом зі мною зайшов і Владика, який звернувся до хлопців зі своїм батьківським словом. І, нагадаю, результат тоді був 5:0. Знаєте (посміхається), це перегукується із сьогоднішнім днем -5:0 і 50 років. Мабуть є речі, які народжуються на небесах, де є Бог. Я дуже вдячній Владиці Симеону за цю підтримку. Ми, дійсно, це дуже цінуємо.

 

— Який подарунок на 50 років став для вас найціннішим і найцікавішим?

 

— Звичайно, це привітання команди. Для мене виступити команди на український арені – головне досягнення, і подальший її розвиток мене штовхає і штовхає далі. Знаєте, зараз в ночі у вільний час я передивляюся матчі провідних європейських чемпіонатів, і я намагаюся зрозуміти, чому там стадіони повні. Тому там і якісний футбол. Ми зараз граємо на випередження – створюємо якісний футбол, і чекаємо, щоб нас оцінили. Оцінка нашої гри – це повні трибуни. Це для мене головне.

 

5 комментариев
 • Kosinus1993
  Ср, 12 февраля 2020, 13:08
  Он молчал 141 день.
  рейтинг: +1
 • Лил Памп
  Ср, 12 февраля 2020, 15:50
  пора его выгонять
  рейтинг: -4
 • mong
  Ср, 12 февраля 2020, 16:48
  Прозвучал намек на покупку диспечера? Или я что то не так понял?
  рейтинг: -3
 • serg2121
  Ср, 12 февраля 2020, 20:20
  Тренера. Инфа есть в одной из новостей на этом сайте.
  рейтинг: 0
 • serg2121
  Ср, 12 февраля 2020, 20:21
  https://fcdnipro.com/news/sk-dnepr-1-podpishet-inostrannogo-trenera-167.html
  рейтинг: 0