Вс, 7 февраля 2021, 11:03
просмотров: 2264 коментариев: 3 

Чуже: Я добре знаю тренера (+ВІДЕО)

Чуже: Я добре знаю тренера (+ВІДЕО)

 

 

— Маріо, ти лише вночі прибув до Туреччини, а вранці вже вийшов на тренування. Як почуваєшся та які перші враження від нової команди?

— Я дуже вражений тим, як добре мене зустріли хлопці на першому тренуванні! Почуваюсь так, ніби знаходжусь тут вже декілька років. Відчув рівень команди і, упевнений, що все складеться тут добре.

 

— Як тобі церемонія посвяти? Розбудила після нетривалого сну?

— (сміється) Точно, це мене добре розворушило, адже прибув до готелю після перельоту близько четвертої ранку. Це ознака хорошого настрою команди і того, що мене добре прийняли.

 

— Зрозуміло, що головним чинником твоєї згоди на перехід була особистість головного тренера. Що тебе цікавило? Що дізнавався про клуб, місто, країну?

— Так, тренера я добре знаю. Ми працювали разом декілька років у Динамо. Можливо, якщо б не він, все б склалося по-іншому. Звичайно, я цікавився поточним станом справ у клубі, рівнем команди, бачив деякий аналіз, який мені надіслав тренер. Бачу, що команда має хороший фундамент, і тут є всі умови для прогресу.

 

— Які цілі ставиш перед собою і перед командою на найближчі декілька місяців, що перебуватимеш тут?

— Маю на меті прогресувати та набути ігрового тонусу, адже останнім часом мав мало ігрової практики через дуже велику конкуренцію в основному складі Динамо. Сподіваюсь, що працею та зусиллями зможу допомогти команді у непростий час. Побачене дозволяє казати, що є всі передумови для повернення ситуації на краще. Тож, хочу прогресувати разом з командою та особисто і досягти мети у Кубку України.

 

— Ти сказав про велику конкуренцію у Динамо (Загреб). В чому полягає секрет цього клубу, який постійно має багато талановитих молодих футболістів, попри продаж кожний рік декількох гравців?

— Немає якоїсь формули. Можливо, значну роль відіграє кваліфікація тренерів, які мають методику роботи та вдосконалюють її через стажування. Плюс талановита нація, в якій кожне покоління має гравців, які завдяки прогресу тренерів самі зростають та доходять до першої команди. А там вже їх відшліфовують до діамантів та продають за великі гроші.

 

— Представляючи тебе команді, тренер відзначив бійцівський характер, назвавши його когутським та дубінчакським. Що сам ще можеш про себе сказати? Як представиш себе вболівальникам?

— Можу закрити більшість позицій в атакуючій ланці, маю витривалість. Швидкими рухами з м’ячем, думкою та голами можу допомогти команді.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

3 комментария
 • Twisted
  Вс, 7 февраля 2021, 12:26
  Упевнений.
  рейтинг: +6
 • AlexDeadLine
  Вс, 7 февраля 2021, 12:39
  Думкою може і не головне, а от якщо добре «допоможеш голами» — всі будуть раді тобі, бо наші нападники, це зараз ....))
  рейтинг: +7
 • dneprovskiy
  Вс, 7 февраля 2021, 20:56
  Наверное ещё со школы знает)))
  рейтинг: -2