Пн, 25 октября 2021, 13:16
просмотров: 1163 коментариев: 6 

Данило Ігнатенко: З поразки трагедію не робимо

Данило Ігнатенко: З поразки трагедію не робимо

— У першому таймі ми діяли добре, контролювали гру. Навіть у протистоянні із таким суперником абсолютно його не побоювалися і відібрали у нього м’яч. Було два хороших моменти – у Ярмолюка, і коли м’яч трохи не дійшов до Довбика.  Особливо відзначу момент у Єгора, адже якби він влучив у ворота то відсотків на 80 це був би гол. Ну а швидкий гол у другому таймі зламав нам гру, хоча і після пропущеного м’яча ми зібралися і грали хорошо, і тільки другий гол вже, гадаю, закрив сьогоднішній матч.

 

— Цей швидко пропущений гол на початку другого тайму – це індивідуальна майстерність Циганкова, чи на гру вплинули заміни господарів у перерві?

 

— Заміни, звісно, допомогли супернику, адже вийшли у середину поля Сидорчук і Шапаренко, які додали супернику у руху і у контроль м’яча. Ну а по голу Циганкова.. у нього хороша ліва нога, і, можливо, Нельсон поки що цього ще не знає, адже там все ж таки треба було гнати суперника у правий бік, щоб йому залишалося тільки прострілювати. Але в цілому Циганков чудово виконав свій удар – він молодець.

 

— Ти провів два тайми проти різних двох формацій «Динамо» у центрі поля. Сильна різниця відчувалася?

 

— Так, у першому таймі набагато легше було грати. Після перерви суперник став більше тиснути і нагнітати, адже киянам неможна втрачати очки. Нічого страшного, для нас головне не втрачати свої очки із конкурентами та командами, що нижче нас у турнірній таблиці.  У «Динамо» свої завдання, у нас — свої, і з цієї поразки ніхто трагедії не робить. Головне не опускати голову і працювати далі, і я переконаний що нам все вдасться.

 

— Якщо брати до уваги тривалий відрізок, то можна говорити про те, що поступово дніпряни все ж таки наближаються до рівня лідерів чемпіонату України?

 

— Поступово так і є. Ми зараз прагнемо потрапити у єврокубки. Виконаємо це завдання, і тоді будемо ставити перед собою більш серйозні цілі.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

6 комментариев
 • Nicholas_1918
  Пн, 25 октября 2021, 13:48
  «Ну а по голу Циганкова… у нього хороша ліва нога, і, можливо, Нельсон поки що цього ще не знає», а как вас тогда готовят к матчу? Такие моменты всегда учитываются на теоретике по противнику
  рейтинг: +2
 • 1908
  Пн, 25 октября 2021, 15:19
  На ошибках учатся. Все равно виден хоть и не быстрый, но прогресс в игре. Ребятам удачи, а болельщикам терпения!!!
  рейтинг: +7
 • AlexDeadLine
  Пн, 25 октября 2021, 21:27
  У цьому і різниця між гравцями Дині і нашими, у тому, що поразки вони сприймають спокійно, завжди себе виправдовуючи і знаходячи привід для поразки. ((
  Так довго нам чекати справжньої боротьби з лідерами.
  рейтинг: -2
 • nikuss362
  Вт, 26 октября 2021, 01:45
  Он просто реально оценивает свои возможности, и возможности команды в целом
  рейтинг: +3
 • nikuss362
  Ср, 27 октября 2021, 01:12
  Поймите, каждый должен знать свое место
  рейтинг: 0
 • Дядя Женя
  Вт, 26 октября 2021, 13:09
  Самий адекватний коментар гри гравця після матчу.
  рейтинг: 0