Пн, 22 февраля 2021, 23:18
просмотров: 1854 коментариев: 5 

Довбик: Ключовими стали бійцівські якості і мотивація

Довбик: Ключовими стали бійцівські якості і мотивація

— Артеме, друга поспіль перемога з рахунком 2:0, але, здається, що сьогодні було складніше, ніж у матчі з «Інгульцем». Можеш порівняти ці дві гри?

 

— Так, гра сьогодні вийшла непростою. Тут далися взнаки і погодні умови, і якість поля, адже учора тут київське «Динамо» грало з «Десною», і команди газон певною мірою прибили. Але нічого страшного, ми із суперником грали у рівних умовах, тому на перший план вийшли бійцівські якості і мотивація кожного футболіста.

 

— Команда сьогодні грала в іншому стилі, ніж у минулому матчі. Ви і готувалися до таких умов?

 

— Перед матчем нам сказали вийти на розминку і відчути поле. Якщо б воно дозволяло нам діяти у наш притаманний футбол, тобто контролювати м’яч і вести гру, то це був би план «А». Але поле не давало нам так зіграти, тому треба було діяти простіше. Тому у нас на гру було два плани, і ми дотримувалися другого.

 

— На початку гри у тебе було кілька хороших моментів, щоб відзначитись голом. Що не вийшло?

 

— Важко сказати. В одному випадку у поперечину влучив, в іншому з правої ноги бив… Сподіваюся, що основні мої гольові моменти ще будуть попереду, а сьогодні головне, що команда перемогла. Тому усі зараз радіють.

 

— Булеца казав, що відчував, що заб’є, і хлопці йому також про це казали. Так і було?

 

— Так, ми йому казали, що «Олімпік» — це команда Сергія Булеци (посміхається), адже він їм вже забив чи три, чи чотири голи. Тому у нього була подвійна мотивація, оскільки цій команді він регулярно забиває і сам це відчував.

 

— Наступні три матчі команда грає на «Дніпро-Арені» і це збігається із поверненням глядачів на трибуни. Що скажеш вболівальникам СК «Дніпро-1»?

 

— Звичайно, ми будемо раді бачити вболівальників на стадіоні, тим більш, що команда зараз показує хороший футбол. Хочеться, щоб на трибунах було як можна більше вболівальників. То ж, приходьте на футбол, чекаємо вас на наших матчах!

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

5 комментариев
 • AlexDeadLine
  Пн, 22 февраля 2021, 23:41
  Потрібно гол, потрібно два! Буде Кубок УЄФА! — Спогади з минулого))
  рейтинг: +9
 • AnderUman
  Вт, 23 февраля 2021, 10:13
  «Не нужен нам Пауло Росси, не нужен нам Олег Блохин, а нужен нам Олег Протасов(Артем Довбик)-и только с ним мы победим!!!»-повинні добре пам'ятати, якщо вже заговорили за спогади з минулого.))
  рейтинг: +5
 • Koroid
  Вт, 23 февраля 2021, 11:08
  Неплохо Довбик поражался в матче с Олимпиком. Старался, хорошая самоотдача. Неплохой удар выполнил. Будет работать успех прийдёт. Это рабочая формула успеха.
  рейтинг: +7
 • Koroid
  Вт, 23 февраля 2021, 11:08
  Посражался
  рейтинг: +3
 • ben_gurion
  Вт, 23 февраля 2021, 15:48
  Уважаемый Артём Довбик, Вы старательный молодой человек с хорошим перспективным будущим.
  Но у Вас проблемы с реализацией моментов, ведь Нападающий-это Гол.
  Хочу Вам предложить сходить в ХРАМ, потом пообщаться с психологом имеющим отношение к спорту.
  И, если можно, быть по спортивному злее во время игры.
  Желаю Вам, Артём, стать Лучшим Нападающим Украины и всей Европы и чтобы фамилия Ваша, через пару-тройку лет, звучала так же Громко, как сегодня звучит фамилия пана Левандовского. Дай Вам БОГ.
  рейтинг: -6