Вт, 19 июля 2011, 13:04
просмотров: 4074 коментариев: 8 

Гоменюк: Шансів заграти в "Дніпрі" у мене немає

Гоменюк: Шансів заграти в "Дніпрі" у мене немає

Гравець дніпропетровського "Дніпра" Володимир Гоменюк на правах оренди продовжить виступи у столичному "Арсеналі". Сьогодні форвард проведе із новою командою перше тренування. Дорогою на базу "канонірів" Гоменюк поспілкувався із журналістом "Футбол 24". 

- Володимир, наскільки несподіваним для вас був перехід в оренду в "Арсенал"?

- Справді, це було трохи несподіваним. Взимку мав розмову із Містером (Хуанде Рамосом, наставником "Дніпра" - Авт.). Він сказав, щоби я відновлювався від травми, набирав форму. І пообіцяв надати шанс себе проявити. А уже на тренувальних зборах в Австрії Містер заявив, що у мене не має шансів на місце в основі. Мовляв, у нього є багато футболістів, а тому він не дасть мені шансу проявити себе. Уже тоді керівництво "Арсеналу" запропонувало мені перейти до них. Я ж хотів у "Дніпрі" залишитися , тому від цієї пропозиції спершу відмовився. Але тренери та керівництво "канонірів" активно й надалі мене запрошували до Києва. Мене тренер "Дніпра" навіть у заявку на перші два матчі не включав, тому вирішив перейти в "Арсенал".

- На який період розрахована оренда?

- До кінця цього року.

- Володимире, взимку футболістів в "Дніпрі" не поменшає. Що зміниться по завершенні першого кола чемпіонату? З Хуанде Рамосом мали про це мали розмову?

- Розмова була, але наразі нічого сказати не можу. Поки що шансів заграти в "Дніпрі" у мене не має. А що буде взимку не знаю, Містер ж так далеко не заглядає. Завершиться термін оренди, тоді і буду вирішувати своє майбутнє.

- Судячи зі всього, у вас образи на Хуанде Рамоса немає?

- Так, образи немає. Тренер підбирає під себе футболістів. Єдине, коли він тільки прийшов, то казав, щоби я відновлювався і він надасть мені шанс. Але цього не сталося. Я одужав, але проявити себе мені ніхто не дав. В дублі сидіти й просто отримувати гроші не хочу. Хочу мати постійну ігрову практику, відновити свої максимальні кондиції.

- Про завдання "Арсеналу" на сезон мали розмову із керівництвом клубу?

- Зараз тільки їду на базу, буду знайомитися із командою. Спілкувався із Головком. Він побажав успіхів та здоров'я, щоби мене більше не турбувало коліно.

- Як оціните свою теперішню форму?

- Із "Дніпром" працював впродовж усіх літніх зборів, не пропустив жодного тренування. Спершу відчував дискомфорт через стару травму, але потроху він зник. Зараз немає жодних проблем. У двох стартових іграх чемпіонату грав за дубль "Дніпра". Здається, все гаразд. Тепер для того, щоби набрати оптимальну форму, мені потрібна ігрова практика.

 

football24.ua

 

 

8 комментариев
 • Boroda
  Вт, 19 июля 2011, 13:07
  Рамос как-то говорил, что после такой травмы он завязал с футболом, видно Вове поэтому и пообещал, что даст шанс… Моральная поддержка что б парень руки не опускал
  рейтинг: 0
 • arrow
  Вт, 19 июля 2011, 13:27
  Печально, но что делать. Удачи в Арсенале Володя. А там ближе к зиме будет видно, может и будет шанс в Днепре.

  Искренне желаю тебе успехов в футболе и жизни, ну и конечно же покрепче здоровья.
  Уже киевский Руни…
  рейтинг: 0
 • Dandi Gall
  Вт, 19 июля 2011, 13:38
  Да не красиво у нас поступают с футболистами.Шансов не дает Рамос хотя Гоменюк на мой взгляд куда лутче Зазули
  рейтинг: 0
 • Darknikotin
  Вт, 19 июля 2011, 13:51
  Но ведь его не продали, а отдали в аренду. Ему дали шанс набрать былые кондиции. Просто Днепру нужны игроки, которые уже сейчас могут дать результат. Я желаю Вове поскорее вернуть былую форму и возвращаться в Днепр.
  рейтинг: 0
 • LehaBlind92
  Вт, 19 июля 2011, 14:22
  А зазуля может помочь Днепру???*
  рейтинг: 0
 • Mako
  Вт, 19 июля 2011, 14:25
  Надеюсь ты прав! Он Явно сильнее Александра, да и Зозули тоже! У Вовы, если я не ошибаюсь, через пол года контракт заканчивается! Чтобы он не ушёл свободным как всегда!
  рейтинг: 0
 • ddf1962
  Вт, 19 июля 2011, 13:50
  кстати, Вову с ДР!
  рейтинг: 0
 • Beckh@m
  Вт, 19 июля 2011, 13:51
  Может это и некрасиво, но до уровня нужного Днепру Вова не дотягивал с первого дня в клубе, и очевидно, что не дотянул бы никогда. Откровенно, Арсенал — как раз команда его уровня, там думаю заиграет.
  рейтинг: 0