Вс, 3 октября 2021, 13:00
просмотров: 2562 коментариев: 30 

Ігор Йовічевіч: Коли не йде гра, вмикаєш серце

Ігор Йовічевіч: Коли не йде гра, вмикаєш серце

— Здається, у цьому чемпіонаті легких перемог ще не було…

 

— Особливо на виїзді! Поки це перевірка нашого характеру — зробити легшим матч не виїзді. Вдома були матчі дуже й дуже непогані, з контролем м’яча. Можливо, це непомітно, але сьогодні поле дуже заважало демонструвати хороший футбол. Піхальонок, Джурасек та інші приймали б кращі рішення, обробляли б м’яч краще. Гра була дуже важкою. Добре, що відкрили матч фантастичним голом Довбика, і це надало нам впевненість і спокій. Львова у ході матчу змінив структуру, і це ускладнило нам задачу. Ми теж перебудуватися. У другому таймі такі компоненти, як перший та другий м’ячі , дозволили Львову мати свої моменти. Мушу наголосити, що вони були дуже близькими до голу. Ми терпіли, як собаки, через характер. Моменти мали і вони, і ми — особливо шкода, що на останній секунді Русин, перегравши воротаря, не забив. У нас були моменти, аби закрити матч, поки гра не ускладнилася. Ми терпіли до кінця, змінили схему, додали Нельсона, щоб в нас було три на два після довгих передач, підняли у просторі латералей. Витримали, і я маю привітати команду за настрій, характер, боротьбу. Коли не виходить гра, вмикаєш серце. Це фактор, який разом з розумом дає фундамент для успіху. Навіть коли втомлений, не відчуваєш, що летить час. Просто б’єшся за кожний м’яч. Ми це сьогодні робили, і нам пощастило витримати рахунок та здобути дуже важливі три очки.

 

— Чи не шкодуєте, що не робили раніше зміни, спрямовані на підвищення активності, аби закрити матч?

 

— У першому таймі були ситуації, які могли завершити краще завдяки імпровізації. Імпровізація самого футболіста має дуже велику роль. Вийти з-під пресингу, розвернути гру, шукати дірки… В останній третині футболіст має приймати сам рішення: або через взаємодію, або через дриблінг, або удар. Я даю свободу їм самим приймати рішення. Інколи вдається, інколи ні, але насправді і Львів додав у другому таймі. Ми через заміни також освіжили команду. Мусимо бути задоволеними трьома очками, тому що не сходимо зі шляху до наших цілей. Завжди є перепони та поразки. Зокрема, програш Зорі має багато чого навчити. І сьогодні ми вийшли на матч, розуміючи, що нас очікує. Так і вийшло. Дуже важкий матч на нейтральному полі. Було б краще зіграти на Арені-Львів, де на гібридному газоні кращий контроль м’яча, і краще можеш зіграти першим дотиком. Тут неможливо грати першим дотиком, а в два-три це вже сповільнена гра, і команді, що захищається, набагато легше.

 

— Як будете заповнювати паузу в чемпіонаті?

 

— Зараз маємо відпочити, бо це був один цикл з матчів Кубка, проти Вереса, Зорі та Львова. Будемо робити аналіз, що вдавалося, а що ні. Заслужено Піхальонок та Довбик отримали виклик до збірної. Це велика честь для клубу, що два футболісти презентують його у національній збірній. Також це стосується і Батагова, і Назаренка, і Ярмолюка. Це теперішнє і майбутнє клубу. Мене тішить, що ми витискаємо максимум з таких матчів, як сьогодні. Це мотивує, і я хотів би подарувати три очки нашим вболівальникам.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

30 комментариев
 • Анатолий Викторович
  Вс, 3 октября 2021, 13:26
  А так же печень, почки и прочий ливер)))
  рейтинг: +8
 • Alter Vlad-1
  Вс, 3 октября 2021, 14:34
  Разве что так, потому что совсем не шла комбинационная игра — каждый сам за себя. Может поэтому некому было пробить по воротам — опять возили мяч вокруг штрафной.
  рейтинг: -2
 • Жоня
  Вс, 3 октября 2021, 14:30
  Много слов и никакой конкретики. «Завжди є перепони та поразки». Но не сплошняком же такую игру показывать, Игорь! Короче, номально у него все.
  рейтинг: +5
 • SEMart
  Вс, 3 октября 2021, 14:40
  Сначала просто не хотелось читать очередной пафосный спич, но затем победил интерес узнать об «успехах партии на полях страны». Тут многим не нравятся длинные комменты, но это ж в каждой мысли — параллельная вселенная.

  сьогодні поле дуже заважало
  Львов у ході матчу змінив структуру, і це ускладнило нам задачу
  — Для тренера команды с 3-4 по силе составом против предпоследней команды лиги — достойно!

  Добре, що відкрили матч фантастичним голом Довбика, і це надало нам впевненість і спокій
  — *опу тренера он в который раз прикрыл. Уверенность и спокойствие — это когда закрыли бы Львов в режиме кротов. У СК не было контроля над игрой.

  Ми терпіли, як собаки, через характер
  Ми терпіли до кінця,
  Просто б’єшся за кожний м’яч
  — Сначала хотелось написать что-то грубо, но потом — только: Гладиаторы, блин)) На матч с Колосом оденьте кольчуги и римские шлемы, чтобы сразу быть в образе. А в футбол когда команда будет играть? Может, Йови нужно стать тренером по регби или боевым искусствам?

  Коли не виходить гра, вмикаєш серце. Це фактор, який разом з розумом дає фундамент для успіху
  — Команде прививается психология аутсайдеров. И именно тем же человеком, который год делал энергетические круги и говорил про яйца. Фундамент лузеров закладывается.

  особливо шкода, що на останній секунді Русин, перегравши воротаря, не забив
  — И хорошо, что не забил. Меньше пафоса по итогу

  Тут неможливо грати першим дотиком, а в два-три це вже сповільнена гра, і команді, що захищається, набагато легше.
  — Так защищался-то в основном СК. Львову поле не мешало весь второй тайм накатывать атаки.

  і Ярмолюка. Це теперішнє і майбутнє клубу
  — Какое это будущее, если человек явно перерос дубль и просто сидит на лавке в основе в период, когда нужно набираться опыта и прогрессировать?

  Мене тішить, що ми витискаємо максимум з таких матчів
  — Прямой текст, что это потолок команды с этим тренерским штабом.

  хотів би подарувати три очки нашим вболівальникам
  — Для большинства болельщиков подарком было бы несколько иное
  рейтинг: +23
 • =pilgrimage=
  Вс, 3 октября 2021, 18:17
  Ярмолюк ещё кое-как иногда выходит и показывает какой-то уровень, а вот о том же Батагове, которому ещё пару лет назад пророчили светлое будущее, видимо, можно просто забыть. Классная работа с молодёжью, ничего не скажешь.
  рейтинг: +7
 • AnderUman
  Вс, 3 октября 2021, 21:53
  Отлично проанализировали!
  рейтинг: +4
 • Grod 1980
  Вс, 3 октября 2021, 21:54
  — У першому таймі були ситуації, які могли завершити краще завдяки імпровізації. Імпровізація самого футболіста має дуже велику роль. Вийти з-під пресингу, розвернути гру, шукати дірки… В останній третині футболіст має приймати сам рішення: або через взаємодію, або через дриблінг, або удар. Я даю свободу їм самим приймати рішення. — Вот и весь ответ на наши с вами мытарства. В последней трети, делайте что хотите. С одной стороны это даже можно понять. Но с нашей ситуацией игроки не знают что там делать, а значит им нужно показывать. А что делает ТШ?????
  рейтинг: +3
 • Nicholas_1918
  Вс, 3 октября 2021, 14:48
  у нас сердце не вымыкаеться))
  рейтинг: +10
 • Antony Black
  Вс, 3 октября 2021, 15:27
  Ага только нервная система в негативном ключе)
  рейтинг: +6
 • фермер
  Вс, 3 октября 2021, 15:35
  Вон сейчас еще один такой тупой матч идет.Бей-беги.Верес-Александрия.Плохому танцору… поле мешает.
  рейтинг: 0
 • КардиналXVI
  Вс, 3 октября 2021, 15:51
  Цитата:
  «У першому таймі були ситуації, які могли завершити краще завдяки імпровізації. Імпровізація самого футболіста має дуже велику роль. Вийти з-під пресингу, розвернути гру, шукати дірки… В останній третині футболіст має приймати сам рішення: або через взаємодію, або через дриблінг, або удар.»
  Внимание! Вопрос! Какого хрена Билл тогда лавку полировал???? Ведь это единственный игрок в команде, обладающий дриблингом????
  И еще вопрос который задавал и Алексу. Мы хоть один гол с игры забили после дебильных навесов в штрафную???? на кого вешаем??? А главное на хрена?????
  рейтинг: +4
 • КардиналXVI
  Вс, 3 октября 2021, 15:55
  И еще вопрос тренерскому штабу. Вы что на тренировках отрабатываете??? Ни один игрок не открывается в свободную зону, между двух игроков. Все как бы прячутся в линию за игроком соперника. Это каким тактиком гребанным нужно быть, чтобы этого не видеть???? Обвести один в один кроме Билла и Довбика никто не может, через пас в свободную зону никто сыграть не может? Вы как голы планируете забивать??? И показательно интервью Довбика. Понимал, что в штрафной никого не было. А если бы и был бы какой-то калич, то все равно не забил бы. Назаренко, Русин, Когут и Йови — на хрен из команды зимой!
  рейтинг: +3
 • Jules
  Вс, 3 октября 2021, 16:18
  «Ми терпіли до кінця» — эта фраза лучше всего характеризует то, что было на поле.

  Игор, не мучай команду.
  рейтинг: +7
 • 83DNЕРR88
  Вс, 3 октября 2021, 18:15
  После такой позорной «игры», когда аутсайдер на две головы ниже нас по всем параметрам, переигрывает нас по всем элементам футбола, кому-то ещё не ясно, что Йовичевич, Сваток, Адамюк, Русин, Когут больше не должны даже случайно оказаться на територии клуба и базы?!
  рейтинг: -1
 • eyswinner
  Вс, 3 октября 2021, 18:23
  Ну его можно понять. Он же не может сказать мол хорошо играли. Приходится говорить про: поля, гладиаторов, стисненые зубы, характер))
  Довбику конечно спасибо за этот гол, но лучше б не забил и ск проиграл) Может тогда б этого дрессировщика бийцюганов скорей уволили)
  рейтинг: -10
 • Анатолий Викторович
  Вс, 3 октября 2021, 19:32
  Ну это вообще писец.Шутки шутками но желать поражения команде что бы уволили ГТ это полный маразм.
  рейтинг: +3
 • eyswinner
  Вс, 3 октября 2021, 21:54
  ДА. Если б это условное поражение повлияло на отставку, то я бы был ему рад. Это отбилось бы в будущем, а так будущего с этим ГТ лично я не вижу.
  Если вы видите — то я завидую вашему оптимизму)
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Вс, 3 октября 2021, 22:26
  Я вижу что команда с каждым трансферным окном пополняется более качественными футболистами и эти футболисты выходят на поле и стараются добиться положительного результата.У вас есть претензии по отдаче хоть к одному игроку? Кто то филонит, убирает ноги или играет в пол ноги? Тогда почему вы желаете парням поражения? Потому что вам не нравится ГТ, ну так это нормально.Мне тоже не нравится его методы работы но к команде вопросов нет, все стараются.Поэтому желать им поражения ну как то подло что ли.Это если болеть за команду.А если гдорить то вопоосов нет.
  рейтинг: +6
 • Аяяй
  Вс, 3 октября 2021, 18:51
  Когда игра не идет надо мозги включать. Терпила.
  рейтинг: +7
 • Alter Vlad-1
  Вс, 3 октября 2021, 19:55
  Он как птица-говорун: говорит все слова из анатомии — и про яйца, и сердце, и мозги… Вот только куда должны ноги бежать и как им научиться глазами видеть ПАРТНЁРА в выгодной ситуации — вот этого ничего не говорит.
  А ведь это и есть ТАКТИКА ИГРЫ: кто с кем и как должен взаимодействовать и при атаке, и при защите.
  рейтинг: 0
 • Grod 1980
  Вс, 3 октября 2021, 21:56
  МЫ ТЕРПИЛЫ. Да это нам действительно подходит
  рейтинг: 0
 • Grod 1980
  Вс, 3 октября 2021, 21:56
  Стандартные положения уже просто забыли как таковые. Нам они ненужны
  рейтинг: +2
 • Grod 1980
  Вс, 3 октября 2021, 22:00
  И ещё эта херь, что лезет с тремя ЦЗ, нет нет, убирать такого тренера. Что за вирус у тренеров играть в это не пойми что. Наглядный пример когда при 3 ЦЗ нам просто бьют по воротам выигрывал сячь, просто играем по сути без игрока
  рейтинг: +2
 • Oldfanat
  Вс, 3 октября 2021, 22:31
  Первые пять матчей — 10 очков и 5-е место.
  Вторые пять матчей — 9 очков и 5-е место.
  Третьи пять матчей — вряд ли мы наберем больше 7 очков
  и удержим 5-е место.
  рейтинг: -2
 • Alter Vlad-1
  Пн, 4 октября 2021, 00:10
  Впереди на своём поле принимаем Колос, Минай и АЛЕКС (в гостях Динамо и Ингулец), так что можно взять 9-10 очков. Но это меня, например, не греет — кроме очков мне нужна пусть и не очень «красивая», но продуманная АТАКУЮЩАЯ игра, а не катание и растерянность от незнания кому дать пас на рывок в атаке. А думать о Еврокубках при такой игре — это мазохизм, ибо понятно какая «радость» нас там ждёт.
  рейтинг: -2
 • cors
  Вс, 3 октября 2021, 22:45
  Вот если Йови сам говорит такие слова«В останній третині футболіст має приймати сам рішення: або через взаємодію, або через дриблінг, або удар», это значит перешёл середину поля, добежал примерно до штрафной, и принимай решение что делать с мячом, а так как Тёма говорит, пацаны давайте мне, и легче всего делать навес, вот это всё гавно мы будем видеть из матча в матч, пока не придёт новый тренер и не разложит всё по полочкам.Это не тренер и не тактик, и даже не Остап Бендер, потому что тот был великий комбинатор.
  рейтинг: 0
 • сергій лях
  Вт, 5 октября 2021, 08:23
  Не розумію Йовічевича. У другому таймі, коли львів'яни доклали максимум зусиль щоб відігратися треба було не переходити на гру у 3 ц.з., а випускати на поле Білла, який у розрідженому просторі почувається як риба у воді і який навіть самотужки спроможний збільшити рахунок чи віддати гольву… Матч у Харкові це яскраво довів, коли Білл блискуче вийшов на заміну. Але шансу Біллу Йовічевич не надав… Надобережна і бездарна гра від оборони у Тернополі дивом врятувала дніпрян від втрати очок…
  рейтинг: +1
 • Leoniddnipro
  Вт, 5 октября 2021, 10:11
  А програш шахті нічому не навчив?!
  рейтинг: 0
 • Педепут
  Вт, 5 октября 2021, 10:34
  На лицо, явная, личная неприязнь ГТ к Биллу!
  рейтинг: 0
 • cors
  Вт, 5 октября 2021, 22:32
  Точно, ми терпiли як собаки, но Билла i Ярмолюка не випустили.
  рейтинг: 0