Чт, 21 января 2021, 21:38
просмотров: 1932 коментариев: 14 

Йовічевіч: Попереду ще багато роботи (+відео)

Йовічевіч: Попереду ще багато роботи (+відео)

 

— Звичайно, помітно, що «Спартак» на тиждень раніше розпочав збори і вже зіграв матч. Сьогодні динаміка в них була кращою, особливо у першому таймі, коли вони були набагато агресивнішими, швидшими, креативнішими та створили нам достатньо проблем. Після наших відборів вони у перші 25 хвилин не давали можливості розігнати атаку – це ще один сегмент, якому ми маємо навчити. А у другому таймі наша команда зіграла набагато динамічніше. Це те, що ми хочемо. Робили те, зо було заплановане. Попри те, що, повторюся, динаміка ще не може бути оптимальною, було помітно, що є швидкий пас та структура гри. Можна сказати, задоволені наполовину. Першим таймом незадоволені, але задоволені другим. Усі рухаємось вірно. Ми не готувалися до гри. Є певна крепатура, втома у ногах. Ми не граємо на свіжості. Але другий тайм – те, що ми хочемо, хоча попереду ще, звичайно, багато роботи.

 

— Перед початком збору ви казали про важливість концентрації, дисципліни, робочої етики. Наскільки ви задоволені ставлення футболістів до роботи?

 

— Повністю! І робоча етика, і відповідальність змінилися у кращий бік. Це те, що відрізняє хороші команди від топ-команд, бо всі тренуються приблизно однаково. Всі тренери їздять на стажування, вдосконалюються. Але коли ламається матч, коли треба витримати тиск, на перший план виходять психологічні моменти, лідерські якості. Тому ми приділяємо цьому багато уваги. Це наші перші збори, і думаю, що сьогодні те, що ми робили на тренуваннях стосовно стандартних положень, нам вдавалося. Йдемо міцними кроками вперед.

 

— Тренери зазвичай традиційно на збори беруть групу молодих гравців, а журналісти також традиційно цікавляться, як вони себе проявляють…

 

— Звичайно, що академія в Дніпрі завжди була на високому рівні. Ми мусимо спочатку шукати внутрішні резерви перед тим, як обирати зовнішній ринок. Сьогодні ми нагородили їх участю у матчі. Є Ярмолюк, який вже тривалий час тренується з першою командою, є Домарацький, Заєць, Соловйов, Рубчинський. Вони дають нам свіжу кров, свіжу енергію, як, наприклад, Домарацький у другому таймі. Ми не поділяємо на старших та молодих. Ми є командою і всі працюємо в одному напрямку.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

14 комментариев
 • mong
  Чт, 21 января 2021, 21:52
  Отыграемся с.Черевычками
  рейтинг: 0
 • Spirt
  Чт, 21 января 2021, 22:40
  я уже даже Синельниково боюсь :(
  рейтинг: +1
 • Матвеус
  Пт, 22 января 2021, 00:18
  У кузнеца Вакулы одолжим черевички
  рейтинг: 0
 • Фан Днепров
  Чт, 21 января 2021, 22:42
  Чукарички потенциально сильнее Спартака, поэтому ХЗ кто на ком отыграется.
  рейтинг: 0
 • DD83
  Чт, 21 января 2021, 23:12
  Минай поехал на второй сбор а у этих еще много работы))с такими играми без отпуска нужно работать.!!!
  рейтинг: +1
 • cors
  Чт, 21 января 2021, 23:17
  Молодёжь сегодня играла на уровне с основой, не хуже и не лучше, больше всего понравился Домарацкий, настырный паренёк.Хорошо если основа будет пополняться толковой молодёжью, вот только те которых арендуют или покупают, должны играть на две головы сильнее, чтоб было у кого учится.
  рейтинг: +9
 • Матвеус
  Пт, 22 января 2021, 00:21
  Хороший коммент, это +
  рейтинг: +2
 • dneprovskiy
  Пт, 22 января 2021, 00:29
  Физрук ещё преподает? когда уже будет тренер тренеровать…
  А мы на Беса гнали что Днепр с ним вечно то 3й то 4й… та он по сравнению с йовичем Божила
  рейтинг: -11
 • slavutich
  Пт, 22 января 2021, 10:37
  Каждый год одно и то же после просмотра контрольных игр — Шеф фсё пропало! Играют после нагрузок, играют команды в разном состоянии после паузы. Результат не важен
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Пт, 22 января 2021, 12:42
  Результат ВСЕГДА важен.Мы играем в дыр-дыр и проигрывать никто не хочет, все хотят выигрывать.А профи обязан всегда играть не победу а не быть «гандоном набитым манной кашей».
  рейтинг: +1
 • slavutich
  Пт, 22 января 2021, 12:45
  Для спортсмена — важен, что болельщик ГЛОБАЛЬНО может выяснить по результату товарняка?
  рейтинг: 0
 • Матвеус
  Пт, 22 января 2021, 15:10
  При том первого, под нагрузками
  рейтинг: 0
 • Жоня
  Пт, 22 января 2021, 16:38
  Ну не увидел я особого стремления, желания исправить ситуацию сложившуюся в команде. На новичков надежда. Должны добавить, перекрыть, зажечь. А то, что было два дня назад путевка в первую лигу.
  рейтинг: 0
 • dneprovskiy
  Сб, 23 января 2021, 10:09
  Кто-то в стримах говорил что йовичевич такой тренер что его выгонять не нужно он сам уходит если видит что не получается… не знаметно
  рейтинг: 0