Вт, 27 июля 2021, 10:01
просмотров: 1144 коментариев: 1 

Юрій Беньо: Коли ти у меньшості забиваешь - це завжди справедливо

Юрій Беньо: Коли ти у меньшості забиваешь - це завжди справедливо

— Думаю, що сьогоднішня гра була цікава для усіх вболівальників, які були на стадіоні і біля екранів телевізору, тому що дійсно було багато моментів і напруги у грі. З нашого боку ми намагалися нав’язати свою гру, але було видно, що череез велику паузу між минулим чемпіонатом і цим, у «Ворскли» була перевага у тому, що вони вже встигли зіграти один офіційний матч. Саме тому супернику і було легше увійти у гру, а нашим хлопцям у перші 15-20 хвилин заважало хвилювання. Ну, а за другій тайм можу тільки сказати респект нашим хлопцям, адже забити два м’ячі у Полтаві не кожна команда зуміє.

 

— На ваш погляд підсумковий рахунок 2:2 повністю відповідає тому, що відбувалося на полі, чи якійсь з команд сьогодні пощастило?

 

— Якщо взяти по гольовим моментам, які виникали біля одних та інших воріт, то це була заслужена нічия. Було б несправедливо, якби ми в кінці гри пропустили. Хоча, ви бачили, що навіть у меншості ми забили два м’ячі і мали нагоди, щоб забити третій.

 

— Якби забили третій, це було б справедливо?

 

— Коли ти у меншості забиваєш — це завжди справедливо!

 

— Прокоментуєте сьогоднішній арбітраж матчу?

 

— У арбітрів є свої фахівці, так що нехай вони оцінюють їх дії. Ми розуміємо, що гра була напруженою, і було дуже багато єдиноборств, багато віддано сил, тому і для арбітрів ця гра була дуже важкою, адже ніхто не хотів поступатися. Але і емоцій було багато, особливо коли ти два місяці чекаєш цього матчу, і живеш ним, проте – це футбол.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

1 комментарий
  • Матвеус
    Вт, 27 июля 2021, 12:41
    Супертренер, суперпсихолог, суперчеловек. Здоровья Вам и благополучия по жизни!
    рейтинг: +3