Пт, 2 апреля 2021, 23:47
просмотров: 2743 коментариев: 12 

Юрій Береза: Граємо до останніх секунд матчу

Юрій Береза: Граємо до останніх секунд матчу

Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза поспілкувався із клубною пресслужбою після розгромної перемоги спортклубівців над ПФК «Львів» (5:1):

 

— Юрію Миколайовичу, команда продовжує вражати результатами у весняних матчах.

 

— Я вже раніше казав, що ми вгадали. Команда знайшла свого тренера, а він знайшов свою команду, тому зараз у нас буде постійний прогрес. В це я абсолютно вірю. І цей прогрес треба закріплювати. Подивиться, ми в останніх матчах постійно забиваємо на заключних хвилинах, а це говорить про те, що команда грає до останньої секунди зустрічі. Це саме те, що я і просив у головного тренера. Адже в першу чергу ми граємо для вболівальників, і не можна зробити результат у першому таймі, а у другому вже діяти з меншою віддачою. І яскравий приклад цьому — матч в Чернігові. Мені дуже хочеться, щоб наші вболівальники завжди залишалися на трибунах і підтримували команду, незалежно від рахунку на табло. Для команди це дуже важливо.

 

— Попереду матч проти «Динамо», при тому, що далеко не усі основні гравці зможуть взяти участь у грі. Чи зможе команда дати киянам бій?

 

— Я вже говорив команді: якщо ми мріємо про єврокубки, повинні вигравати хоча б один раз на сезон і у «Динамо», і у «Шахтаря». Це і буде для нас головною перевіркою, чи можемо ми достойно представляти Україну у єврокубках. Якщо ми зможемо обіграти «Динамо», це буде красномовною відповіддю на запитання. Якщо ще й обіграємо «Шахтар», то це свідчитиме, що сучасний «Дніпро-1» з таким підбором гравців і цим тренерським штабом гідний того, щоб грати в Європі. На жаль, останнім часом команди, які займають четверте-п’яте місця, досить мляво представляють країну в єврокубках. Я хотів би, щоб «Дніпро-1» не просто виходив в європейські турніри, а перемагав там та приносив залікові бали у загальноукраїнську скарбничку.

 

— Нещодавно Артем Довбик дебютував в першій збірній України. Що відчуваєте, коли з «Дніпра-1» викликають гравців до головної команди країни?

 

— Можливо, на мене зараз образяться у тренерському штабі збірної, але скажу наступне. Коли ти виходиш грати під прапором національної команди, то повинен на полі по футбольному битися! І Довбик за той час, що йому відвели, бився! Він здатен на багато більше! Він молодий, сильний, дуже обдарований. Головне цей хлопчина з його данними у розквіті! Він зможе принести дуже багато користі збірній! Дуже! Ми з ним розмовляли про те, що таке Україна, що таке збірна, і як він може себе там зарекомендувати. Вважаю, гравець, який потрапляє у збірну, повинен віддавати всього себе до останнього. Розумієте? Кожен гравець — віддавати себе до останнього! Звертаюся до тренерського штабу збірної: придивиться до цього хлопця уважніше! І він обовязково віддасть всього себе на полі, незважаючи на будь-який настрій. І я хотів би, щоб кожен гравець збірної України так саме і діяв.

 

— Не боїтесь, що його вкрадуть? (посміхаємось)

 

— Ні, його ніхто не вкраде. Він потрібен нашій команді, і розмови про це ніхто не веде.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

12 комментариев
 • AlexDeadLine
  Сб, 3 апреля 2021, 13:29
  Як все добре, коли все добре!
  І знову планів «громадьо». )))
  рейтинг: +2
 • Great Command
  Сб, 3 апреля 2021, 13:51
  По поводу сборной согласен на все 100%…
  рейтинг: +5
 • Alter Vlad-1
  Сб, 3 апреля 2021, 20:22
  С Довбиком нужно ещё много работать, чтобы он научился или бить сходу или одним касанием подправить мяч, а вторым бить. Сейчас он долго возится в штрафной и 2-3 защитника успевают перекрыть ему всё пространство перед воротами для удара. Функция нападающего — забивать, а не возить мяч, вроде бы отвлекая защиту на себя для удара другим атакующим. Это тоже бывает в игре, но главное — самому бить!
  рейтинг: +6
 • DEN-Dnepr83
  Вс, 4 апреля 2021, 12:19
  Береза вылез когда выигрывать стали. А где был когда летели осенью. Хорошо рассказывать когда все хорошо. Лучше бы рассказал о том как и чем живет клуб и что дальше в плане развития клуба.
  рейтинг: +5
 • ben_gurion
  Вс, 4 апреля 2021, 12:54
  Давайте будем Добрее и к пану Берёза и к другим функционерам Команды нашей, ведь только Добро созидает, злоба только рушит…
  рейтинг: +3
 • сергій лях
  Вс, 4 апреля 2021, 13:32
  Абсолютно згоден з Вами, пане «Таксисте»!
  рейтинг: -1
 • ben_gurion
  Вс, 4 апреля 2021, 13:36
  Серёжа, сейчас сюда злые «заплывут»… прямо из выгребных ям вечного недовольства.
  рейтинг: -5
 • сергій лях
  Вс, 4 апреля 2021, 15:17
  Такий варіант цілком ймовірний. Але нам свою шляхетну справу робити, не озираючись на недоброзичливих осіб!
  рейтинг: -2
 • AlexDeadLine
  Вс, 4 апреля 2021, 17:34
  Поки на Причалі смердить тільки від тебе...(((
  рейтинг: -1
 • ben_gurion
  Пн, 5 апреля 2021, 13:23
  Böse Schwachkopf «AlexDeadLine», ну если так смердит от вашего Папы и от вас, так купите дустовое мыло и помойте Папу и себя. Вам ещё и в орту прополоскать не помешает. И ЩЕ, КОЛЫ вы МЭНЭ БУДЭТЭ У ДУПУ ЦИЛУВАТЬ, НИ РОБЫТЬ ГОСТРЫМ КИНЧИК ЯЗЫКА, Я ЗАВЖДЫ БОЮСЬ ЩИКОТКЫ.
  рейтинг: -2
 • Oldfanat
  Пн, 5 апреля 2021, 11:49
  Сергей, я согласен что Вы согласны с Алексеем, но согласен частично и с DEN-Dnepr83, в том смысле, что когда Береза после побед начинает слишком высоко превозносить команду у нас начинаются проблемы. Функционеры должны делать свое дело, за что им от нас огромное спасибо, но Лобановский после победы над Барселоной говорил (передаю не дословно, а по смыслу) :«не халите их (игроков) слишком сильно — они это слышат». То есть он понимал, что для молодых игроков чрезмерная хвала — зло.
  рейтинг: +1
 • сергій лях
  Пн, 5 апреля 2021, 10:47
  Ми маємо пишатися тим, що маємо такого гарного Почесного Президента клубу як Ю.М. Береза!
  рейтинг: 0