Вс, 29 ноября 2020, 23:49
просмотров: 917 коментариев: 4 

Когут: Фортуна нам не посміхається, значить треба більше працювати

Когут: Фортуна нам не посміхається, значить треба більше працювати

— Ігоре, у тебе сьогодні були судоми, після чого словесна перепалка з Марлосом і Тайсоном. Що там було?

 

— Ну, якщо люди не розуміють, що таке судоми, а я не можу піднятися і грати, то що тут казати? У мене ніяких перепалок не було. Просто люди не розуміють, що у футболіста можуть бути судоми.

 

— Наскільки це адекватно?

 

— Ну це все нормально. Це футбол і емоції. Зла ні на кого не тримаю, це все робочі моменти. Ніяких конфліктів немає, все в принципі було досить коректне.

 

— Було видно, що команда сьогодні повністю виклалася на полі.

 

— Так, команді після жахливої гри з «Минаєм» треба було реабілітуватися. Ми б’ємося, стараємося, але десь нам не вистачає везіння. Сьогодні трохи не вистачило до нічиї, з «Колосом» нам двічі вдарили по воротах і забили два голи, хоча у нас власні моменти є, але реалізувати їх не вдається. Значить Фортуна нам не посміхається і треба більше працювати.

 

— Наскільки на гру команди вплинула нестача гравців? У той же час суперник дуже потужне підсилився замінами.

 

— У нас всі гравці рівні. Сьогодні, ви бачили, що ті хто вийшли на поле, чудово замінили відсутніх. Ну, а вихід Тайсона і Патріка звичайно посвіжішав гру суперника, і тут зрозуміло, що у них є високий клас і рівень. Тим не менш, гості не мали достатньої кількості моментів. Так, вони контролювали м’яч, але небезпечних моментів біля наших воріт можна порахувати на пальцях однієї руки.

 

— Наскільки важко було грати без м’яча практично весь матч?

 

— Бувають і такі матчі. Я особисто себе ментально готував до такої гри, коли треба діяти жорстко, без м’яча, перебудовуватися. Тому якщо добре налаштуватися, то у цьому нічого важкого немає.

 

— Що тренер казав в роздягальні після матчу?

 

— В роздягальні була тиша, усі хлопці були засмучені. Тренер сказав, що треба підіймати голову. У нас було, можна сказати, чотири фінальних матчі, зараз залишилось три. Попереду зустріч на Кубок – це дуже важлива гра, а далі «Зоря» та «Рух». Так що підіймаємо голову і рухаємося далі.

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»

 

4 комментария
 • DD83
  Пн, 30 ноября 2020, 00:49
  какая фортуна может быть если вы поворотам небьете)))
  рейтинг: +6
 • Alter Fan.1-D
  Пн, 30 ноября 2020, 01:48
  Так умеющих бить по воротам просто нет: Булеце надо запретить бить — лишь портит тяжело создаваемые моменты, а Довбику надо на тренировках наконец восстановить форму, чтобы бить в створ, а не «в сторону ворот»! Так же как Логинову не приходить в чужую штрафную на угловые — бить головой не умеет, попадает в створ 1 раз из 100. Как тогда выигрывать!?
  рейтинг: +5
 • UTOPIE
  Пн, 30 ноября 2020, 11:25
  Ещё и Хобленко сюда добавить — что ни попытка удара в створ — всё мимо…
  рейтинг: 0
 • dneprovskiy
  Пн, 30 ноября 2020, 17:26
  Для начала Треба продать вас брёвна и купить нормальных игроков…
  рейтинг: +1