Пн, 13 июля 2020, 12:43
просмотров: 1218 коментариев: 1 

Когут: Не можна давати супернику фору у два м'ячі

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Когут: Не можна давати супернику фору у два м'ячі

— Ігоре, традиційно важка перемога над «Львовом». Якою вона відчувалася на футбольному полі?

 

— Вважаю, що для глядачів такий футбол є цікавим, а от для тренерів та футболістів – не дуже. Не можна давати супернику фору у два м’ячі, але тут все ж таки вплинув той фактор, що ми досить важко добиралися до місця гри, тому зуміли розбігатися тільки в кінці першого тайму, коли забили дуже важливий гол, і у підсумку довели справу до переможного результату.

 

— Які ключові фактори цієї перемоги? Наскільки перемозі посприяло вилучення у суперника?

 

— Вилучення зіграло свою роль, але ми і у рівних складах постійно  нагнітали ситуацію біля воріт суперників, у нас були моменти – ми хотіли забивати і прагнули до перемоги. Вилучення просто допомогло нам швидше реалізувати нашу перевагу.

 

— Багато кажуть, що Сарнавський у майбутньому перейде у «Дніпро-1», але він сьогодні знову дуже сильно заважав спортклубівцям виграти. Як ставишся до цієї ситуації?

 

— Що тут скажеш? Молодець! Хочу привітати його з хорошою грою. Так складається, що саме проти нас він проводить дуже хороші матчі і допомагає своїй команді. Сподіваюся, що якщо він до нас перейде, то буде допомагати і нашому клубу.

 

— Чи готова команда до Ліги Європи?

 

— Час покаже. Ми дуже цього бажаємо і робимо усе для виходу у єврокубки, але сезон покаже, чи ми потрапимо у Лігу Європи і наскільки ми до неї готові.

 

1 комментарий
  • ben_gurion
    Пт, 17 июля 2020, 17:12
    Вы, Игорь, самый Любимый мой Игрок в СК.
    Но если Вы не начнёте Играть, как Играли ранее, Вас продадут в первую лигу за бесценок…
    рейтинг: 0