Пт, 6 ноября 2020, 23:12
просмотров: 1882 коментариев: 10 

Костишин: Принципово виглядати тут якісно та вигравати матчі

Костишин: Принципово виглядати тут якісно та вигравати матчі

— Протистояння «Дніпра-1» та «Колоса» — це завжди емоції, це завжди цікаво. Наскільки цікаво вам було сьогодні у Дніпрі?

 

— Всі знають, що для нас це принциповий матч, так само, як і для СК «Дніпро-1». У нас дуже багато дніпрян, які дуже багато часу провели у ФК «Дніпро» — не будемо плутати клуби, хоча дуже багато знайомих є і в СК «Дніпро-1». Як би хтось не хотів це повернути, але ми грали за іншу команду. І для тих, хто в нас працює, принципово виглядати тут якісно та вигравати матчі. Дійсно складається так, що це стає якесь дербі, принциповими поєдинками для обох команд.


— Не дивлячись на певний спад після виступу у Лізі Європи, висловлювалась думка, що Костишин команду на «Дніпро-1» у будь-якому випадку налаштує. Є таке?

 

— Так, звичайно. Спад був більшою мірою емоційний, але й фізичний також. Сьогодні я ризикував, адже вийшли Петров, Новак та Антюх, які пропустили по три тижні і лише тиждень тренувалися. Розраховував, що вони зіграють на великому бажанні та мотивації. Готував їх до цього, розмовляв з ними. Після травм перша гра завжди може бути на піднесенні, а далі треба дивитися, як вони будуть входити до ігрового ритму. Стосовно гри, нам дуже важко було у першому таймі. Мені здавалося, що ми якось повільно реагуємо на гру суперника і занадто притислись до власних воріт. У другому таймі було вже по-іншому. Ми поговорили у перерві з хлопцями та зробили певні перебудування. Не в плані позицій, а у тому, як зустрічати, адже сильно просаджувалися у першому таймі. В другому таймі зіграли за рахунком, і позаду проблем в нас не було – не пам’ятаю, щоб «Дніпро-1» створив якийсь момент.

 

— Уся увага прикута була до зіркового форварда Євгена Селезньова. Він був мотивований проявити себе на «Дніпро-Арені», багато що виходило в нього. Помітно, що у форварда багато емоцій – чи є рецепт, як його стримувати?

 

— Йому 35 років, і він доросла особистість, яку вже не змінити. Лише розмова може до чогось призвести. Він може дослухатися і бути стриманішим. З іншого боку, ці емоції він може передати команді, яка постійно перебуває у мотивації через те, що він знаходить якийсь конфлікт.

 

— Це на користь?

 

— Можливо, збоку це й виглядає іноді негарно, але він такий є. Якщо взяти його людські якості – він дуже порядна людина. Хто близько з ним знайомий, знає, що він прийде на допомогу у будь-який момент. А ексцентрична поведінка – лише оболонка.

 

— Жага до перемоги?

 

— Він може так поводитись не лише на спортивному майданчику, а й у житті. Але на рахунок людських якостей я за нього можу поручитися. Він додав у фізичному плані. Привів себе до ладу. Йому знадобилося більше часу, ніж я припускав. Але нічого, боремося (посміхається).

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»

 

10 комментариев
 • 83DNЕРR88
  Пт, 6 ноября 2020, 23:31
  Костышин — быдло! Которое своими матюками сумел заставить чудо-арбитра изменить своё решение и этим сломал матч. Вопрос в том, почему наш состав не хуже классом, чем быдло-команда, игравщая на отбой и примитивные контратаки, не сумела забить, а наши чудесные защитники втроём столкнулись в одной точке поля и не смогли даже завалить одного соперника в этой точке?!
  рейтинг: +10
 • 83DNЕРR88
  Пт, 6 ноября 2020, 23:31
  Костышин — быдло! Которое своими матюками сумел заставить чудо-арбитра изменить своё решение и этим сломал матч. Вопрос в том, почему наш состав не хуже классом, чем быдло-команда, игравщая на отбой и примитивные контратаки, не сумела забить, а наши чудесные защитники втроём столкнулись в одной точке поля и не смогли даже завалить одного соперника в этой точке?!
  рейтинг: +3
 • Ю.25
  Сб, 7 ноября 2020, 07:49
  «Не такую победу хотел» Костышин.
  рейтинг: +4
 • AnderUman
  Сб, 7 ноября 2020, 08:09
  Вот бесит меня этот персонаж и не могу с собрй ничего поделать! Вот действительно, где его тренерская мысль в примитивной тактике«бей-беги»его недокомандочки??? А его откровенно хамское поведение по отношению к родному городу и команде, где он, очень посредственный игрок-работяга вообще состоялся как футболист, уже ствло привычным явлением.И ладно, если бы он со своим говномесиловом добивался результата в честной спортивной борьбе! Так уже любой болела в курсе, что каждый второй матч откровенно купленный!!! Стыд и позор такому«тренеру»и таким вот«командам».
  рейтинг: +5
 • GiV
  Сб, 7 ноября 2020, 10:34
  Все эти костышины, максимовы и прочее быдлячьё, скоро закончатся, это всё временное явление.Нам надо зимой усилиться от вратаря(обязательно) до нападения и будем драть этих физработников вместе с их хряками-селезнями, как сидоровых коз.
  рейтинг: +4
 • GiV
  Сб, 7 ноября 2020, 10:35
  *селезнями*
  рейтинг: -1
 • Twisted
  Сб, 7 ноября 2020, 13:48
  Ох же ж і бидло…
  рейтинг: +2
 • Za DNIPRO Forever
  Сб, 7 ноября 2020, 20:21
  Молодец, свою работу делает хорошо.
  рейтинг: -1
 • Фан Днепров
  Ср, 11 ноября 2020, 21:27
  да, согласен, хорошо тренирует команду с проплаченным абонементом на «судейскую лояльность»
  рейтинг: 0
 • alessandro1393
  Ср, 11 ноября 2020, 16:21
  Конь педальный!
  рейтинг: 0