Вс, 14 февраля 2021, 22:29
просмотров: 2565 коментариев: 6 

Лавриенко: Наскільки можемо, даємо бій кожній команді

Лавриенко: Наскільки можемо, даємо бій кожній команді

— І ваша команда, і суперник закривали підготовку. Що сьогодні було у матчі?

 

— По-перше, хочу привітати усіх з початком весняної частини чемпіонату, привітати «Дніпро-1» з перемогою. Свою підготовку ми точно не закривали – готувалися у звичайному режимі, транслювали усі матчі онлайн. Стосовно сьогоднішньої гри, ми розуміли, що «Дніпро-1» провів хорошу селекційну роботу, має футболістів гарного рівня. Ми, наскільки можемо, даємо бій кожній команді. Були в нас кадрові втрати у цій грі. Не змогли ми провести селекційну роботу так, як того хотілося б. Але у той же час, вважаю, що могли цю гру провести краще. «Дніпро-1» реалізував свої моменти, а ми цього не змогли. Десь вдало зіграв воротар. В цілому, вважаю, гра була динамічною, попри погодні умови.

 

— Ваш президент анонсував підписання двох легіонерів. Хто ці таємничі люди, і чи будуть вони у команді?

 

— Ми сподіваємося, що будуть. Зараз можу сказати, що з нами до України прилетів форвард, але з незрозумілих причин трансфер зірвався. Його вже точно не буде у нашій команді. Стосовно інших, питання поки відкрито. Якщо вийде, ми підпишемо цих футболістів до закриття трансферного вікна. Переговорний процес завжди складний, і будь-яка дрібниця має значення.

 

— Імена не назвете?

 

— Ні. Вони іноземці. Як я сказав, форварда не буде, а із захисником, сподіваюсь, питання буде вирішено.


— Ваша команда вийшла у футболках на підтримку Лупашка. Який його стан та перспективи повернення?

 

— Йому лише позавчора зробили операцію, і про терміни повернення поки важко говорити. Ми вирішили підтримати свого капітана, бажаємо найшвидшого одужання. Ми знаємо, що він – боєць і повернеться ще сильнішим, ніж раніше.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

6 комментариев
 • Twisted
  Пн, 15 февраля 2021, 02:36
  Я теж місцями думав, а будь Сарнавський на місці Юрчука, чи лишили б калітку сухою… Кілька моментів, у яких Сарнавський любить начудити.
  рейтинг: +9
 • UTOPIE
  Пн, 15 февраля 2021, 09:28
  К сожалению, самые вероятные кандидаты на вылет…
  Хотя хотелось бы больше вылета Милая или Львова…
  рейтинг: +6
 • Матвеус
  Пн, 15 февраля 2021, 16:32
  Та да, Вася Кобин ходит, словно важная птица, перья распушив, жирком потрясывая гордо)) Я бы тоже хотел, чтобы Синай вместе с Милевским оказались в пердиве, на своём законном месте. Сколько пафоса и самоуверенности было в словах Кобина перед их матчем со Львовом, мол, мы можем и должны их обыгрывать, т.д. и т.п., как же я хочу, чтобы Днепр наш их вынес с разгромным счётом, раз и на всегда указав им на их место, ух!)
  рейтинг: +5
 • AlexDeadLine
  Пн, 15 февраля 2021, 19:48
  Ну, до нашіх Мазяра та Рикуна, Васі ще далеко! ))
  рейтинг: +4
 • Матвеус
  Пн, 15 февраля 2021, 20:09
  Точно))
  рейтинг: +2
 • St still
  Пн, 15 февраля 2021, 15:41
  Очные встречи все решат)
  рейтинг: +3