Вс, 12 сентября 2021, 18:39
просмотров: 818 коментариев: 4 

Лучкевич: В кінці матчу пішли у ва-банк

Лучкевич: В кінці матчу пішли у ва-банк

— Валерію, сьогодні команда вийшла з досить незвичною розстановкою, а ти сам діяв на позиції правого півзахисника. Як вдалося пристосуватися до плану на гру і наскільки його вдалося виконати?

 

— Ми готувалися до «Шахтаря» цілий тиждень. Тренери пояснили мені, що саме вони хочуть побачити, і я намагався усе це виконати. Плюс для мене ця позиція зовсім не нова, і я на неї раніше вже грав. Ну, а як я зіграв  — це вже нехай тренери оцінять: де було добре, а де були помилки. Все це ми вже будемо потім дивитися на теоретичному занятті.

 

— Були готові до такого штурму з боку «Шахтаря» на початку матчу?

 

— Ми очікували, що у перші хвилини зустрічі буде важко, і що суперники візьмуть м’яч під свій контроль. І в принципі ми до цього були готові, але все ж таки пропустили гол, коли Фернандо забив хороший м’яч з важкої позиції. Проте після того, як ми пропустили, перевага вже була на нашому боці. Навіть не беремо до уваги заключні 20 хвилин матчу, коли ми вже пішли в ва-банк, і коли усі розуміли, що або ми зрівняємо рахунок, або самі пропустимо. Ми сьогодні прагнули навіть ні до нічиєї, а хотіли перемогти. І я вважаю, що для нас цілком заслуженою сьогодні була б нічия.

 

— Наскільки сьогоднішні результат і гра можуть вплинути на команду в наступних матчах?

 

— Знаєте, якщо ти граєш проти «Шахтаря», і навіть поступаєшся у рахунку, але при цьому демонструєш хорошу гру, то ти  точно не вганяєш себе у депресію. Так, прикро сьогодні, ми усі розчаровані, оскільки прагнули досягти іншого результату. Але нічого страшного, ми рухаємося далі і ніхто голову не опускає. Працюватиме далі і будемо готуватися до наступного матчу.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

4 комментария
 • ben_gurion
  Вс, 12 сентября 2021, 19:13
  Валерий, если бы с первых минут игры Вы и ваши коллеги, пардон, не обосрались пред сильным Соперником и показали бы бразильским Дончанам то, что Вы не мальчишки для битья, то н было бы первых двадцати минут ПОЗОРА и не нужно было бы потом рвать удила и ложиться костьми, Мечтая о ничьей…
  Валерий, я лично знаю вашего Отца, прекрасный футбольный боец запорожского футбола. И Вы, Валерий, играя в нашем Легендарном ФК. «ДНЕПР», были хорошей копией своего Папы. Теперь Вы вернулись под крыло Днепропетровского Футбола, но это другой коллектив и Вы, к сожалению, пока, не тот молниеносный и кинжальный Валерий Лучкевич… Но я Уверен в том, что все мы совсем скоро увидим Игру того Лучкевича…
  рейтинг: +9
 • Mamai
  Вс, 12 сентября 2021, 20:17
  От Валеры всегда жду большего. Большего чем просто бегунок. Уже пора добавить скилов к мастерству. Навесы?
  рейтинг: +11
 • vic - tor
  Пн, 13 сентября 2021, 20:16
  А мне Лучик понравился запомнился момент когда потерял мяч а потом догнал и отобрал как раз к нему меньше всех притензии.
  рейтинг: +2
 • Leoniddnipro
  Вт, 14 сентября 2021, 09:28
  Валера, ти вже досвідчений боєць.Не потрібно боятися якихось кротів, а грати у свою гру!
  рейтинг: +1