Вт, 28 января 2020, 10:14
просмотров: 1726 коментариев: 3 

Михайленко: Новачкам потрібен час

Михайленко: Новачкам потрібен час

— Вийшли абсолютно два різних тайми. У першій половині зустрічі перевага була на боці польської команди, а після перерви вже ми переважали суперника, при цьому у нас були моменти, і хоча нам не вдалося забити гол, проте другим таймом я задоволений. А перший тайм нам не вдався – і суперник діяв дуже інтенсивно, і ми багато чого дозволяли йому. У другій половині ми вже стали пресингувати, оскільки почали грати у більш звичному складі. А в цілому, спарингом задоволені, адже грали на хорошому полі, проти хорошого суперника, у якого невдовзі почнеться його чемпіонат.

 

— Як інтегруються в команду новачки, які і грали у першому таймі?

 

— Звичайно, що створення команди – складний процес. Хлопці, з якими ми працюємо два роки вже розуміють один одного, а також наші вимоги, ну, а тим хлопцям, хто зараз прийшов – їм потрібен час. Плюс накладається ще і втома, адже ми не готуємося до матчів, а граємо втомленими. Тому, звичайно ж, є різниця, коли грає одразу велика кількість новачків, або хлопці, що знаходяться з нами тривалий час.

 

— Як в цілому оцінюєте збір, тим більш,що зараз команда входить у полосу контрольних матчів?

 

— Так, зараз входимо у досить інтенсивний графік ігор, тренуємося в основному над тактикою, тому для нас дуже важливо, щоб усі були здорові, щоб ніхто не випадав з обойми. Дуже важливий зараз період, коли проводиться велика кількість спарингів, і є можливість попрацювати над усіма зв’язками на полі. Тому дуже очікуємо зустрічей з новими сильними суперниками.

 

3 комментария
 • Фан Днепров
  Вт, 28 января 2020, 11:10
  мне оба тайма не понравились, по разным причинам: первый — очень тяжелый, второй — быстрый, но бессмысленный.
  рейтинг: +2
 • UTOPIE
  Вт, 28 января 2020, 11:14
  Это сборы! Показательные выступления увидим с возобновлением УПЛ
  рейтинг: +2
 • Фан Днепров
  Вт, 28 января 2020, 11:50
  да я никого не гоню, я понимаю, что это только начало первого сбора.
  рейтинг: 0