Прес-конференція головного тренера СК Дніпро-1 Дмитра Михайленка.

 

— Вважаю, що рахунок сьогодні досить закономірний, адже ті голи, що ми не забили були скоріш з розряду курйозів. Маю на увазі те, що відбувалось з нашою командою в заключній фазі атак. Крім як нестачею майстерності, іншими словами і не назвеш. А так був і хорошій настрій, і рух, але ось ці нереалізовані моменти погано впливають у першу чергу на форвардів. Тільки це можна з цього матчу винести погане, а в іншому сьогодні було все добре. Результат нормальний, рух добрий, до того ж конкуренти втратили очки.

 

— Чому сьогодні пенальті виконував саме Лопирьонок? Чому не б’є Кравченко?
— У нас зараз немає штатного пенальтіста, форварди постійно змінюються, а Кравченко поки що з правої ноги удари не наносить. Тому с початку бив Логінов, але сьогодні його не було, а Когут пропускав матч через дискваліфікацію, а сьогодні вирішив пробити Лопирьонок, вже досвідчений гравець, але у нього не вийшло.

 

— Другий матч поспіль ваші гравці постійно падають на слизькому полі. Не те взуття підбираєте?
— На полі трава виривається з під ніг і я не знаю, як з цим боротися. Коли ви виходите на лід на вулиці, то все одно падаєте, яке взуття не обувай. Якщо рухаєшся рівно, то все гаразд, а якщо намагаєшся змінити напрямок, то падаєш. Ми бутси перевіряли, оскільки нас це такж турбує. Проблема ні в цьому. Проблема в холоднокровності і в реалізації, тому я не став би говорити про поле, чи щось інше. Потрібна впевненість, щоб просто влучити у кут, а не у воротаря.

 

— Команда практично не б’є здалеку. Чому?
— У нас практично нікому бити. Зараз мало хто влучає з 10-12 метрів, а видумаєте з далеку буде краще? Кравченко не може зараз бити, є Польовий, і, можливо, Беляєв – ось два гравця, які мають поставлений удар з далеку. Тому ми обираємо інші варіанти, щоб забивати.

 

— Ви сьогодні провели велику ротацію складу. Були переконані у позитивному результаті?
— Якщо ми з такими командами, як Металург не будемо проводити ротацію складу, то ми не витримаємо подібного темпу в чемпіонаті. У нас багато ігор в сезоні, і якщо навантаження буде падати тільки на 10-11 гравців основи, то їм буде дуже важко рівно пройти всю турнірну дистанцію. До того ж, ті хто зараз не потрапляє в основний склад, а саме наша молодь — збірники, і на яких ми дуже розраховуємо у майбутньому — їм також потрібна ігрова практика. А з ким її отримувати, як не з аутсайдерами першості? Тому ми нічого не боялися і матч показав, що ми зробили правильно. Інша річ, що ми хочемо від них більшого прогресу.

 

— У першому колі ви виграли у Металурга 8:0, а зараз тільки 3:0. Команда зіграла гірше?
— Так, рахунок менше, але якщо б ми реалізували свої шанси, то могло би бути стільки же. До того ж суперник за цей час додав, команда зігралася, тому зараз виглядає краще. Це взагалі така тенденція другої ліги, коли команду збирають буквально напередодні старту сезону, а вже за ходом турніру вона награє зв’язки і саме восени показує свій кращій футбол.

 

 

Пресс-служба СК Днепр-1