Вт, 9 июня 2020, 14:48
просмотров: 1415 коментариев: 6 

Михайленко: Выезд был легче игры

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: Выезд был легче игры

Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Днепро-1» Дмитра Михайленка.

 

— Як діставалися на матч? Виїзд видався важким?

 

— (посміхнувшись) Так, виїзд виявився непростим. Розумію ваш гумор. Сам виїзд виявився набагато легшим, аніж гра. В нас не виходило швидко грати у першому таймі, швидко змінювати фланги. Це основна причина, через що ми втрачали м’яч, не встигаючи розвернути гру. Як наслідок створили недостатньо моментів у першому таймі. У другому діяли краще, але теж відрізками. Якщо казати в цілому про другий тайм, закінчення треба проводити впевненіше. Коли команда всіма силами йде вперед, ми, маючи таку кількість швидких гравців, маємо за 10 хвилин провести хоча б якусь якісну швидку атаку. На жаль, це не вдалося, і, як наслідок, останні хвилини були нервовими.

 

— Не вперше є питання до гри центральних хавбеків при обороні на власній половині поля. Які причини цього?

 

— Сьогодні за виключенням останніх 10 хвилин, коли гра мала сумбурний характер і суперник великими силами пішов вперед, не особливо кидалися у вічі проблеми Когута, Франа і Кравченка в обороні. Суперник здебільшого контратакував, а з позиційних атак у них особливо можливостей не було. Небезпечні удари у першому таймі були наслідком наших втрат у центральній зоні. Так, ми маємо проблеми, ми – не бездоганна команда. Але сьогодні , мені здається, були проблеми іншого характеру.

 

— Чи задоволені ви грою центральних захисників?

 

— Якщо казати про захисну фазу, хотілося б, щоб суперник завдавав менше ударів. Зрозуміло, була помилка Лопирьонка, але від помилок ніхто не застрахований. А з м’ячем вони добре діяли, добре рухали м’яч. Можна по-різному оцінювати, але в цілому вони провели якісний матч.

 

— Чим плануєте заповнити паузу, яка виявилася через перенесення матчу з «Карпатами»?

 

— Хотілося би перебувати в ігровому тонусі, грати кожного тижня, але за причин, що від нас не залежать, доведеться знову відпочивати тиждень. У планах заповнити паузу грою з однією з команд, що базуються поблизу. Зараз шукаємо, ведемо перемовини. Не казатиму, поки не досягнемо 100-відсоткової домовленості, але гра буде.

 

— Чи згодні ви, що Сарнавський сьогодні зіграв за пів команди, і чи входить він у коло інтересів «Дніпра-1»?

 

— Ми хочемо підсилити позиції воротаря і шукаємо гравців, в тому числі в Україні. Богдан – вправний воротар. Він продемонстрував це не лише сьогодні, а й у ході сезону. Так, сьогодні було декілька яскравих сейвів, тому, вважаю, його заслуга у тому, що «Львів не пропустив більше, є дуже великою.

 

6 комментариев
 • UTOPIE
  Вт, 9 июня 2020, 18:32
  Интересно, что-то уже известно по спаррингу на выходных, и когда и где может быть сыграна эта перенесенная игра с Карпатами?
  рейтинг: 0
 • Фан Днепров
  Вт, 9 июня 2020, 20:57
  та мы в очереди, после Мариуполя и Ворсклы. Сыграть с Карпатами примерно такие же шансы как у Арамиса сразиться с д'Артаньяном) И вообще, пока коронавирус не победили, шансов сыграть у них нет.
  рейтинг: +3
 • AlexDeadLine
  Вт, 9 июня 2020, 19:38
  Як послухаєш Миху -серце співає! Все він розуміє, команда постійно працює і виправляє помили, а починається гра і не розумієш, що вживати -пиво чи корвалол?
  рейтинг: 0
 • Фан Днепров
  Вт, 9 июня 2020, 21:26
  вообще-то прогрес налицо:

  Дніпро-1 здобуває 10-ту перемогу в УПЛ, в тому числі 3-ю вольову.
  Дніпряни утримують клубну рекорду переможну серію у Чемпіонаті, яка триває 4 гри.
  Клубний рекордний гольовий серіал Дніпра-1 триває в Чемпіонаті 8 ігор — 16 м'ячів.

  4 месяца назад, в контрольных играх не клеилось почти ничего, а счас показываем, что мы реально сильнее всех во второй шестерке даже с проблемами в защите.
  рейтинг: +3
 • Proximys
  Ср, 10 июня 2020, 21:39
  Работа идет, там все заинтересованны в этом, медленно, туго но прогресс есть.
  рейтинг: 0
 • Leoniddnipro
  Вт, 9 июня 2020, 23:14
  Друга шістка трохи подібна до рівня першої ліги.Може й добре сталося, що граємо у ній? По-перше, це досвід матчів УПЛ.По-друге,є можливість постійно грати першим номером, що більше подобається вболівальникам.По-третє, більше можливостей і варіантів тактичних схем.
  рейтинг: +1