Сб, 4 августа 2018, 11:47
просмотров: 2668 коментариев: 9 

Михайленко: Зрозуміло, що ми будемо не завжди тут перемагати

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива
Михайленко: Зрозуміло, що ми будемо не завжди тут перемагати

Головний тренер Дніпро-1 Дмитро Михайленко розповів про підготовку команди до гостьового поєдинку проти кропивницької Зірки.

 

— Дмитро Станіславович, Зірка у порівнянні з минулим сезоном сильно омолодилася і програла два стартових матчі. Не буде недооцінки суперника з боку ваших підопічних?
— Ми дивилися матчі команди. Дійсно, команда у Кропивницькому нова, тим не менш, щоб обіграти Зірку треба буде докласти багато зусиль. Вони боролися і з Волинню, і з Сумами, а перші м’ячі пропускали з пенальті. Тому готуємося дуже серйозно, налаштовуємо хлопців на серйозну гру, щоб не було самовпевненості і недооцінки суперника. Тож, настрій бойовий, але гра все покаже.

 

— Вже зараз вболівальники смакують дуель Поплавки проти колишніх партнерів. На ваш погляд, для Ярослава це буде особливий матч?
— Скоріш за все так, для нього це буде не другорядна гра. Він залишив тут про себе дуже хороші спогади, і про нас забрали з собою добрі згадки. Не знаю, наскільки гра буде для нього принциповою, можливо, це буде, скоріш, зустріч добрих знайомих, адже у нас дуже хороші відносини і серед хлопців, і серед вболівальників, і з тренерським штабом. Отже, завтра побачимося, обіймемося, а що вже буде в грі — невідомо.

 

— Позаду два тури, як оцінююте старт у Першій лізі? Можливо вас хтось з команд здивував?
— Старт для нас склався добре, ми набрали максимальну кількість очок і зіграли результативно. Говорити про те, що мене щось здивувало у Перший лізі, зараз поки що не можу — в цілому, відбувалося все те, що ми і очікували. У дивізіоні команди рівні, і після двох турів робити висновки не варто. Зрозуміло, що ми будемо не завжди тут перемагати, тому нам потрібно бути готовими до важкої боротьби протягом всього сезону. Команди будуть взнавати одне одного і вже грати інакше, ніж на початку чемпіонату. Так що, зараз робити висновки рано.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

9 комментариев
 • UTOPIE
  Сб, 4 августа 2018, 12:03
  Верим в победу сегодня!!!
  И встречу с Яриком Поплавкой
  рейтинг: +4
 • amballeo@googlemail.com
  Сб, 4 августа 2018, 12:16
  Поплавка Ярослав-Боец стойкий, но СК. «ДНЕПР-1» просто обязан стать сегодня неблагодарным гостем и забить Кроповинчанам 3-4 гола.
  ВЕРИМ, НАДЕЕМСЯ, ЖДЁМ.
  ЩАСТЫТЬ ТОМУ ХТО ВМИЕ И ПРАЦЮЕ.
  рейтинг: +3
 • AnderUman
  Сб, 4 августа 2018, 12:27
  О недооценке не может быть речи в каждом туре! Тем более, после каждой нашей победы нужно готовиться к траншеМ и окопам, именно это, думаю, имел ввиду ДСМ.
  рейтинг: +3
 • AnderUman
  Сб, 4 августа 2018, 12:28
  Траншеям-сорян.)
  рейтинг: +1
 • notorious dave
  Сб, 4 августа 2018, 12:30
  К траншам пусть Гройсман и Петя готовятся
  рейтинг: +2
 • UTOPIE
  Сб, 4 августа 2018, 12:38
  Они к ним всегда готовы!!! Рождены были уже подготовленными...)
  рейтинг: +3
 • Иннокентий 72
  Сб, 4 августа 2018, 13:18
  notorious dave
  Они бы и в яме хорошо смотрелись))
  рейтинг: 0
 • amballeo@googlemail.com
  Сб, 4 августа 2018, 12:42
  Ой, так тут меня поучали, что я футбольную тематику засоряю… Но я уже привык и закалился в боях и всегда сверху.
  рейтинг: 0
 • Vitaliy-DNEPR (FC/SC)
  Сб, 4 августа 2018, 13:52
  по последнему ответу, многие тоже понимают что потери очков тоже будут, но как говорится -всех женщин не перепробывать, но стемиться к этому надо.
  рейтинг: +1