Чт, 2 сентября 2021, 17:54
просмотров: 3026 коментариев: 17 

Нельсон Монте: Вивчатиму українську. І дружина також

Нельсон Монте: Вивчатиму українську. І дружина також

— Які твої перші враження від перебування у клубі? Ти тільки-но побував на невеличкій екскурсії базою. Як тобі?

 

— Для мене велике задоволення підписати контракт з таким клубом. Перебуваючи на базі, одразу відзначив, що тут все свідчить про роботу великого клубу. Тож, я щасливий та сповнений ентузіазму. Обіцяю робити все для прогресу клубу.

 

— Що ти знав про Україну, місто, клуб перед трансфером?

 

— Перед тим, як прийняти пропозицію «Дніпра-1», я отримав повну інформацію від мого агента Марсело, який також є агентом Матеуса. Він вичерпно розповів про минулі часи та про теперішній клуб. Також я отримав інформацію від Бруно Гами. Від усіх відгуки були дуже схвальними, і я вирішив погодитися на перехід. Зараз щасливий бути тут та сподіваюсь робити все та прогресувати разом з клубом.

 

— Для тебе це перший трансфер у кар’єрі і одразу за кордон. Невже не нервуєш?

 

— Так, дійсно я вперше їду з Португалії за кордон. Але в мене є досвід деяких європейських матчів, набутий декілька років тому. Зараз я тут і добре налаштований. Я така людина, що швидко звикаю до нового, добре адаптуюся. Не бачу проблем, які б завадили зробити це тут, у клубі та у місті. Хочу якнайшвидше познайомитися з усіма, почати тренуватись та грати.

 

— Ти готовий вчити мову? І чи збирається твоя родина переїжджати сюди?

 

— Наприкінці вересня дружина з обома нашими дітьми приїде до Дніпра і житиме тут. Що стосується мови, ми вже обговорили це питання з клубом. Буду брати уроки, аби паралельно вивчати англійську та українську. І дружина, до речі, також хоче, коли приїде, вивчати українську.

 

— «Ріо Аве» вибув з вищого дивізіону Португалії минулого сезону. У цьому чемпіонаті ти був у заявці клубу, але не зіграв жодного матчу. Чому так вийшло? Готувався до трансферу?

 

— Після вильоту було очікування, що клуб продасть мене. Передбачалося, що за кордон. Йшла мова про те, що я заслужив на те, щоб не грати у другому дивізіоні та піти. Тай хотілося вже щось змінити у кар’єрі, спробувати пограти за кордоном. Зараз ситуація прийшла до переходу у «Дніпро-1», і я не думав двічі перед прийняттям рішення.

 

— Ти бачив якісь матчі «Дніпра-1» у цьому сезоні?

 

— Я не бачив повні матчі, адже у Португалії важко дивитися трансляції українського чемпіонату. Але я знаходив в інтернеті огляди матчів і звертав увагу, як грає команда, діють футболісти. Мав змогу оцінити рівень та отримати певну інформацію щодо гри команди.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

17 комментариев
 • Timmy Burch
  Чт, 2 сентября 2021, 19:02
  Приємне враження від інтерв'ю. Один агент з Матеусом, спілкувався з Бруну Гама. Значить, дійсно все розуміє і зайвих проблем не буде.
  рейтинг: +11
 • szdiy
  Чт, 2 сентября 2021, 19:38
  Одно дело ощущать, другое пережить. Человек впервые за границей на долгий срок. Год не играл. Украина похожа на Португалию, как вагина на Гитлера. У меня был опыт жизни на Мадейре, я выдержал только две недели вместо месяца. Но я был там на отдыхе, а Нельсон приехал сюда работать. Задаётся мне, что это огромная авантюра как со стороны клуба, так и со стороны игрока
  рейтинг: -13
 • szdiy
  Чт, 2 сентября 2021, 19:49
  Про год не играл, я не прав. Не правильно понял интервью на офсайте
  рейтинг: -9
 • AnderUman
  Чт, 2 сентября 2021, 21:42
  У меня много родственников долгое время работали в Португалии, часть из них там до сих пор живёт и работает.Впечатления от страны и людях исключительно позитивные.С их слов португалы ментально очень похожи на украинцев.
  рейтинг: +3
 • Палыч
  Чт, 2 сентября 2021, 20:07
  Его ветер не колышит, что то для защитника он не особо.Наши бизоны затопчут парня
  рейтинг: -4
 • AnderUman
  Чт, 2 сентября 2021, 21:47
  Ну, нас так приучили, что защи должны быть с антропологией условного Адамюка.Если парень хороший технарь(в чем я почти уверен)+грамотно выбирает позицию, то наши говномесы-бизоны просто будут курить бамбук.
  рейтинг: +10
 • We want DD
  Чт, 2 сентября 2021, 21:58
  Он же будет отскакивать от Траоре или Шкурина как мячик от стенки…
  Про тренировки с Артемом Александровичем — ваще страшно думать. Освободить его надо от них. От греха подальше...)
  рейтинг: -3
 • AnderUman
  Чт, 2 сентября 2021, 22:03
  Ну так он, как минимум, ростом Артёму Александровичу как раз и не уступает.Уже+)
  Давайте посмотрим его в игре.Каши, имхо, точно не испортит.А как«играют»сверхопытные отечественные защитники, Вы, надеюсь, лично вчера увидели в Нурсултане.
  рейтинг: +6
 • We want DD
  Чт, 2 сентября 2021, 22:14
  Те защитники — чемпионы лиги. То бишь никто в стране их переиграть не смог. А неудачи — у каждого бывают. Люди ведь, не роботы…
  Вы правы — заочно нельзя судить, посмотрим на человека в игре…
  рейтинг: +1
 • AnderUman
  Чт, 2 сентября 2021, 22:20
  Я, имхо, в этом контексте как раз готов привести пример Дугласа.Кто его знал в широких футбольных кругах до прихода к нам? Тоже почти португал.))Пришёл, увидел, победил.Могу, безусловно, ошибаться, но верю в лучшее.
  рейтинг: +4
 • stam
  Пт, 3 сентября 2021, 21:51
  кто ишрао в футбол, знает, что техничный цз — беда для команды…
  рейтинг: -2
 • stam
  Пт, 3 сентября 2021, 21:53
  играл
  рейтинг: -2
 • Viktor
  Чт, 2 сентября 2021, 21:24
  Будем посмотреть. Если характера хватит, все будет норм. Школа у него хорошая. Пусть все получится!
  рейтинг: +8
 • MR.BRO
  Чт, 2 сентября 2021, 23:19
  Буду брати уроки, аби паралельно вивчати англійську та українську. І дружина, до речі, також хоче, коли приїде, вивчати українську.

  Я вже його люблю))
  рейтинг: +5
 • Roman_DD
  Пт, 3 сентября 2021, 00:13
  По нарезке видно паренёк с техникой и пасом, а у нас кроме Логинова отдать вперёд на 15+ м никто не может. Добро пожаловать!
  рейтинг: +4
 • Дядя Женя
  Пт, 3 сентября 2021, 09:37
  Ласкаво просимо
  рейтинг: +5
 • Oldfanat
  Пт, 3 сентября 2021, 11:15
  Добро пожаловать.
  рейтинг: +3