Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер на післяматчевій пресконференції прокоментував підсумки матчу проти «Минаю»:

– Ми розуміли, що гратимемо проти суперника, який буде добре захищатися, закриватися і використовувати контратаки і стандарти. Так воно і вийшло. У першому таймі у нас були моменти, і якщо б тоді забили, то може далі й було б легше. У другому таймі одразу було вилучення і хлопці залишились вдесятьох, але хочу віддати їм належне – вони непогано грали і прагнули забити гол. Хотіли сьогодні перемогти і це було видно, але фарт був не на нашому боці. Ми могли знову і першими забити, але свій гол на контратаці забив «Минай». Добре, що у цій ситуації хлопці не опустили руки, зрівняли рахунок, а потім могли забити і ще в кінцівці зустрічі. 1:1, мабуть, закономірний результат.

– Наскільки зараз вам вдається відновлюватися у цьому графіку, враховуючі ще і травми, і трансфер Довбика в Іспанію?

– Звичайно, що все це важко, адже у нас довгі переїзди. Зараз ми поверталися і 16 годин їхали на автобусі після матчу. Звісно, що хлопцям важко, але будемо відновлюватися і готуватися до наступних ігор. Це футбол і такі наші реалії зараз.