Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер прокоментував підсумки першого матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти чеської  «Славії»:

– Те, що ми планували зробити сьогодні, ми, звичайно, не виконали. Треба було розігрувати м’яч,  входити в зони. Чомусь хлопці злякалися, почали просто бити вперед і дарувати м’яч супернику, а через це ми пропустили перший гол. Якась метушня була у перші хвилини і дуже багато помилок. Грати було важко сьогодні, адже хлопці усе ще не відновилися після наслідків отруєння. Також був великий дводенний переїзд, і було видно, що гравці не відновили сили. Дуже важко їм було.

– Враховуючі сьогоднішній результат, чи бачите ви якісь шанси у матчі-відповіді?

– Результат, звичайно не на нашу користь – дуже неприємний рахунок перед матчем-відповіддю. Зараз головне відновити хлопців у першу чергу психологічно і фізично, адже у нас за два дні вже гра чемпіонату, а вже після цього будемо думати про матч-відповідь. Треба встигнути відновитися. Знову зараз буде довгий переїзд, після чого одразу будемо грати.

– Наскільки серйозне пошкодження у Максима Третьякова?

–  Треба зробити медогляд. У нього пішло коліно, то може бути серйозне пошкодження, але потрібно зробити МРТ, щоб робити остаточні висновки.

– В чому ви бачите головну відмінність по сьогоднішній грі між суперниками?

– Ми розуміли, що «Славія» дуже сильна у фізичному плані, нав’язує багато боротьби і в цьому аспекті ми, звичайно, сьогодні поступилися.

– Питання від спільноти фанатів. Наскільки великий кредит довіри до вас від керівництва клубу?

– Думаю, що про це треба запитати у керівництва клубу.