– Олександре Миколайовичу, наскільки ви, як головний тренер задоволені трансферною кампанією клубу у минуле міжсезоння?

 

– Гадаю, що ми будемо вирішувати задоволений я або ні вже по завершенню чемпіонату. Зараз можу сказати одне, щодо групи футболістів, що у нас є, то усі вони мають конкурувати один з одним за місце у стартовому складі і показувати своєю роботою на тренуванні, що вони достойні грати в нашій команді. Головне, щоб вони приносили користь «Дніпру-1» і вболівальникам, які б раділи від їх гри. Так що зараз я не буду оцінювати новачків по якійсь шкалі. У нас попереду великий етап в чемпіонаті, і там вже побачимо, як вони себе проявлять.

 

– Як пройшли зимові збори, чи все зроблено з запланованого?

 

– Як ми і планували, збір пройшов у Туреччині, де у нас було два двотижневих цикли. Хлопці себе добре показали, усі працювали із бажанням. Звісно, хотілося б щоб на перший збір зібралася вже вся команда, але ми розуміємо, що тут не все залежить від нас, а і від гравців-легіонерів, котрі приєдналися до нас пізніше, тому для них адаптація займе трохи більше часу. А так, я повністю задоволений зборами, хочу і хлопцям подякувати і організаторам, які для нас збори підготували.

 

– Чи задоволені ви тім, як новачки влилися у колектив?

 

– У нас усі хлопці – футбольні люди, і вони допомагають один одному влитися у колектив, тому що ми єдина команда. Вони вже починають розуміти один одного і звичайно підтримують.

 

– Чи могли ви уявити собі два роки тому, що станете найкращим тренером року в Україні?

 

– Звичайно, що для мене це дуже знакова подія в житті і про таке я і не міг мріяти що подібне зі мною трапиться. Будемо далі працювати і дуже вдячний тим, хто за мене голосував.

 

– Попереду у дніпрян матч проти «Динамо». Яка ігрова складова буде вирішальною у цьому протистоянні?

 

– Звісно, що «Динамо» – це дуже гарний подразник, і для нас це буде дуже важливий матч, як і наступні зустрічі теж, адже до кожного поєдинку ми готуємося, як до останнього. Звичайно, ми розуміємо, що у футболі не буває ніяких дрібниць. Якщо будемо зібраними і морально, і мати постійну концентрацію, то вважаю, що нам усе повинно вдатися. Але ж ми розуміємо, що це футбол, за що ми його і любимо, адже він непередбачуваний і усе може статися. Так що загадувати наперед, що буде важливіше – фізика чи тактика – дуже важко. Футбол перевертається за одну хвилину. Треба бути зібраним, концентрованим і грати на команду. Якщо на полі будуть командні дії, то у нас буде щось виходити.

 

 

scdnipro1.com.ua