— Сезон, що минув, був неоднозначним для Дніпра-1. З одного боку, команда знову вийшла в єврокубки, але з іншого – могли поборотися за більше. Які висновки можна зробити?

 — З початку сезону в команді відбулося багато змін, включаючи зміну тренера. Потім була серія перемог, але поновлення чемпіонату ми розпочали, м’яко кажучи, невдало. Так, ми могли бути у трійці, намагалися отримати медалі, але у підсумку – лише четверте місце. 

Трохи засмучені, але, може, воно так і треба було. Однозначно не можу сказати, вдалий сезон чи ні.

— Чому Дніпру-1 не вдалося залишитися у ранзі претендента на чемпіонство? Вплинув «фактор Довбика» чи щось інше?

— Багато факторів, не тільки «фактор Довбика». Але питання більше до керівників клубу, чому не вдалося утримати рівень.

— Особисто для вас цей сезон був досить складним. У першій половині ви були лідером, потім – прикра травма. До речі, як ваше самопочуття зараз?

 — Матч із Чорноморцем я пропускав через температуру, вона у мене і зараз підвищена. Мене підкосила травма, бо коли приїхав зі збірної, був у дуже гарній формі. Матч з Колосом це показав, а потім отримав травму та вибув на тривалий термін.

— Що далі особисто для вас?

 — Розглядаю варіанти. Українські та закордонні клуби. Не обов’язково закордонний клуб, бо якщо це буде умовний середняк і мені там не сподобається, який сенс їхати, якщо матиму в Україні цікаву пропозицію? Можу і тут залишитися. Будемо дивитися, коли вже якась конкретика буде.

— Це взаємовигідна історія? І клуб заробить, і ви не проти піти? 

— Так, все вірно. 

— Ніяких образ немає?

— Ніяких образ немає.

— Олександре, як загалом оціните період, проведений у Дніпрі-1?

— Дуже цікавий період, і я вдячний цьому клубу, бо з нього почав у збірну їздити. Бували різні ситуації: й йшли на останньому місці, й боролися за чемпіонство. Не знаю, як буде далі. Може, й залишусь, бо в мене ще рік контракту, будемо дивитися в наступне трансферне вікно, як у підсумку вийде.

— Сезон закінчився, що буде далі з командою?

— Керівники сказали, що все буде добре, команда залишається. Будемо готуватися до єврокубків.

— Вчора з’явилася інформація стосовно вашого можливого переходу в Шахтар. 

— Усі питання щодо мого майбутнього адресуйте до мого агента, він цим займається. Конкретно я не можу ні заперечити, ні підтвердити цю інформацію.


sport-express.ua