Сб, 17 сентября 2022, 18:47
просмотров: 3932 коментариев: 58 

Повалення Аполлона

Повалення Аполлона

Дніпро-1 провів блискучий матч проти Аполлона, забивши три м'ячі ще до перерви. Впевнена перемога - і перші очки в єврокубках у скарбничці клубу!

 

Ключові події матчу

0 хвилина. Чергова неприємність у вигляді травми спіткала команду перед матчем - вилетів Громов. Це звузило можливості тренерського штабу щодо посилення атакувальної гри з лави запасних, добре що такої потреби в матчі не виникло. Склад потихеньку стабілізувався: маємо усталену лінію оборони з Адамюком в якості правого захисника, маємо трійку хавів Бабенко - Рубчинський - Піхальонок. Гуцуляк та Амаш в якості вінгерів також сумнівам не підлягають. Навіть Валеф останнім часом не викликає паніки власною наявністю в стартовому складі :)

 

1-10 хвилини. Дніпро-1 розпочинає матч так, наче це рядова гра чемпіонату України, а на іншому боці поля команда рівня Вереса. Дніпряни володіють м'ячем переважну більшість часу, промацують захист суперника на різних напрямках, подали парочку стандартів. Бабенко роздає діагоналі з центрального кола - Аполлон не може цьому завадити, навіть сидячи всією командою в середньому блоці. Змістовна контргра від кіпріотів в дебюті матчу не проглядається взагалі.

 

11 хвилина. ГОЛ! Фантастична комбінація від Дніпра-1! Адамюк підключився вперед по правому флангу і зіграв ближче до центру на Бабенко. Гуцуляк відкривається між лініями у Аполлона, а Бабенко пасує в темп в один дотик між двома гравцями. Гуцуляк так само в темп пасує на Довбика, який відкривається в глибину. На Артема вибігає кіпер, але паралельним курсом в центрі штрафного мчить Рубчинський, пас поперек поля - і Валік у підкаті влітає у ворота разом із м'ячем. У відеокурсі з футболу параграф "Розірвана оборона" можна демонструвати цим голом Дніпра-1 :)

 

13 хвилина. Ще одна схожа атака. Гуцуляк обігрує суперника на фланзі, просувається вперед і пасує на Піхальонка у вільну зону. Піха виводить Довбика у штрафний майданчик приблизно в ту ж позицію, звідки він тільки-но віддав асист, але цього разу за ним чатує захисник і не дає зробити швидке загострення. В результаті Довбик став чекати партнерів і віддав п'ятою на Гуцуляка в офсайд.

 

15 хвилина. Дивна ситуація відбувається у штрафному Дніпра-1 після подачі кутового. Доки летить м'яч, майже вся команда зупиняється і починає сигналізувати про щось арбітру, повністю вимкнувшись з гри. Причину такої поведінки з'ясувати так і не вдалося, але в будь-якому разі не потрібно забувати неписане правило футболу: грати до свистка, завжди. Порушення цього правила ще нікому не допомогло, а от нажити собі на голову неприємностей через нього можна.

 

19 хвилина. Знову якась розхлябаність у дніпрян на стандарті, Піхальонок та Довбик точать ляси, коли м'яч вже летить в напрямку штрафного майданчика. Добре, що подача була неточною, але таких ситуацій допускати не можна, концентрація уваги на стандартах має бути максимальною. У кіпріотів відбувається вже друга вимушена заміна, що звісно грає нам на руку, бо у них лишається лише один слот для замін, окрім перерви матчу.

 

20 хвилина. Бузанелло теж недостатньо уваги приділяє своєму пасу вперед по флангу, Аполлон перехоплює м'яч, але розвинути контратаку їм не вдається: Сарапій дуже вдало страхує партнера, а потім вже Амаш повертається назад і відбирає м'яч. Одна з небагатьох помилок від гравця Дніпра-1 у першій чверті матчу, на загал команда дуже якісно контролює м'яч, в тому числі і на чужій половині поля.

 

25 хвилина. ГООООЛЛЛ!!! Якщо відділ фантастики на другому поверсі, то цей гол у ворота Аполлона забили з третього! Дніпро-1 цілу хвилину володів м'ячем і зробив 22 точних передачі поспіль. Однією з ключових була довга діагональ від Сарапія на Адамюка - флешбек на гол Гуцуляка у ворота Ворскли в минулому сезоні на 12-й секунді, тоді подібну передачу виконав Нельсон Монте. Адамюк зіграв ближче до центру на Піхальонка, той в дотик на Гуцуляка. Рубчинський робить діагональний ривок за спини захисників Аполлона, що стало для них не те що несподіванкою - вони навіть цього не зауважили. Захисник Аполлона намагався потушити пожежу, підпаливши вогонь назустріч: вибігав вперед у спробі створити штучний офсайд, але у Рубчинського було в запасі кілька метрів. Довбик отримав м'яч, холоднокровно посадив захисника на п'яту точку і закотив м'яч в порожні ворота. У сиву давнину на футбольних майданчиках українських подвір'їв це називалось "забити жопою" :) Термін спочатку використовувався буквально, але пізніше отримав більш широке використання і для опису подібних голів теж. Рубчинський записує на свій рахунок гол+пас двома гострими підключеннями в чужий штрафний майданчик. Єдина ложка дьогтю в цьому моменті - Довбик, швидше за все, був у офсайді.

 

01.png

 

29 хвилина. Неприємний епізод біля воріт Валефа. Аполлон атакує лівим флангом, Адамюк та Сваток знаходяться в якихось напівпозиціях: надто високо, але при цьому нікого не атакують. Через це Адамюк не встигає заблокувати передачу по бровці, а Піттас відривається від Сватка і добігає аж до штрафного майданчика. Капітану Дніпра-1 вдається наздогнати кіпріота, щоб завадити акцентованому удару. Той все ж таки зміг пробити з гострого кута - Валеф забрав м'яч.

 

33 хвилина. Аполлон трохи поплив, господарі раз по раз втрачають м'ячі у простих ситуаціях і нівечать власні спроби організувати атаку. Тим не менш, Хаммас завдає удару з-за меж штрафного майданчика - Валеф впевнено ловить м'яч.

 

37 хвилина. Хороша атака від Дніпра-1, команда добре рухається полем, демонструє впевнений технічний контроль м'яча. Рубчинський кидає Бузанелло у прорив лівим флангом, але гострий простріл від бразильця на півдорозі перехопив захисник.

 

43 хвилина. Дніпро-1 упіймав кураж в роботі з м'ячем і контролі над грою. Команда Кучера на цю хвилину зробила майже вдвічі більше передач, ніж суперник. Кіпріоти не здатні убезпечити себе в позиційному захисті, а гравці передньої лінії майже не чинять тиску на гравців Дніпра-1 в початковій фазі атаки. То трійка у них бігає попереду, то пара - це нічого не змінює, щільністю в другій третині поля у них і не пахне. Рубчинський виходить переможцем майже з усіх епізодів, в яких бере участь.

 

45 хвилина. ГОЛ!! Чергове довге володіння Дніпра-1 закінчується взяттям воріт Аполлона! І знову загострення атаки розпочалось з діагоналі, але цього разу виконував її Сваток і на лівий фланг. Бузанелло та Амаш просунули м'яч вперед. Доки кіпріоти перебудовували свої редути під інший фланг, Довбик отримав м'яч перед чужим штрафним і запустив у прорив Бузанелло. Бразилець добіг аж до воротарського майданчика і повернув м'яч Довбику, а той забив в один дотик. 2+1 у Артема! Офсайду не було в цьому епізоді, даремно кіпріоти здіймали руки вгору - до свистка потрібно грати. Якраз №22 - спеціаліст по офсайдах - дозволив Довбику відірватись від себе і безперешкодно забити.

 

02.png

 

Перерва

Наразі найкращий тайм Дніпра-1 у сезоні. Солідна впевненість у контролі м'яча, вдалі розіграші на чужій половині, вдала гра на оборону далеко від своїх воріт - на тлі такого потужного суперника Аполлон виглядав просто стоячою командою з дуже обмеженими технічними можливостями.

 

52 хвилина. Аполлон трохи активніше розпочав другий тайм, але дніпряни дають собі раду із суперником. Кіпріоти намагаються скористатись високою лінією оборони у Дніпра-1, але захисники діють синхронно, як результат - офсайди.

 

53-54 хвилини. Дніпро-1 встановлює рекорд матчу за кількістю точних передач поспіль - 42 (сорок дві!). Аполлон абсолютно безпорадний проти м'яча, немає ані пресингу, ані жорсткого відбору. Якби не авантюрна спроба загострити атаку неточною передачею вперед по флангу на Адамюка, гості могли б спокійно володіти м'ячем ще хвилину чи дві.

 

57 хвилина. Гол. Довга діагональ на правий фланг атаки Аполлона, там є вільна зона у захисника, що підключається вперед. Бузанелло встигає покрити вільний простір і не дати загострити, тому пас йде назад, а звідти - навіс. Піттас стирчить у офсайді - гол не мав би бути зарахованим. Але Адамюк знову втратив свого гравця, він не контролював рух Піттаса у себе за спиною. Подібних помилок Вова неодноразово припускався і у матчі проти АЗ. Цей гол завершує першу фазу матчу, де Дніпро-1 домінував на полі і тримав суперника на короткому поводку; настає друга фаза - гра з обопільними можливостями.

 

60 хвилина. Сьомий (!) офсайд у Аполлона за 15 хвилин другого тайму, якщо рахувати сюди й гол.

 

61 хвилина. Дніпро-1 показує Аполлону майстер-класс з прессингу. Амаш, Бузанелло, Гуцуляк, Рубчинський - всі агрессивно працюють у відборі на чужій половині поля і вигризають м'ячі. У господарів не було подібних епізодів жодного разу за матч.

 

63 хвилина. Аполлон виконує довгу передачу вперед - неточну настільки, що ніхто за нею навіть не біжить. Валеф вирішує трохи потягти час і не забирати м'яч в руки, доки до нього не підійде хтось із суперників, але невдало зупиняє м'яч і випускає його на кутовий. Це вже не перша подібна помилка від бразильського кіпера - для нього складають проблему м'ячі, які не котяться по газону, а стрибають або летять. Зате після атаки другим темпом він зумів у переповненому гравцями штрафному майданчику вийти з воріт і впевнено вибити м'яч кулаком - з розрахунком траекторій польоту таких м'ячів у Валефа теж раніше траплялись неприємності.

 

65 хвилина. Аполлон намагається нагнітати небезпеку біля воріт Дніпра-1. Гуцуляк втратив свого гравця після подачі зі стандарту, але тому не вдався удар головою.

 

68 хвилина. Кіпріоти нічому не вчаться. Піхальонок один в центральному колі, Гуцуляку також дають вільно просунути м'яч по центральній зоні. Піхальонок тонким пасом знаходить ліворуч Бузанелло, а той прострілює у воротарський майданчик. Захисник Аполлона у підкаті намагається запхати м'яч у власні ворота, але голкіпер стає на заваді. Довбик заради хет-трику готовий був і сам замкнути цю передачу :) Аполлон відповідає швидкою контратакою. Піттас приймає м'яч всередині штрафного, але Валеф вчасно висувається з воріт йому назустріч і блокує спробу удару.

 

71 хвилина. Ще одна контратака Аполлона - дивно, так? Дніпро-1, ведучи в рахунку 3:1 у виїзному матчі грає так, що суперник має можливості для контратак. Прорив по правому флангу закінчується зміщенням в центр, але удар виходить кволим - м'яч котиться до рук Валефу.

 

72 хвилина. Аполлон намагається увімкнути пресинг, але неможливо увімкнути те, чого немає :) Гуцуляк гарною передачею відрізає групу гравців, Дніпро-1 просуває м'яч вперед, і Довбик запускає Адамюка (!) на вістря цієї контратаки. Вова в темп пасує в центр, Амаш так само в темп завдає удару в один дотик, але якраз з ударом, напевно, поспішати було не варто: Яніс мав можливість зробити ще один дотик і вже потім прицільно пробити.

 

76 хвилина. Дніпро-1 вдало подає кутовий. Гуцуляк відклеюється від групи гравців Аполлона, а Довбик скидає йому м'яч. Олексію довелося робити зайвий дотик через те, що м'яч стрибав, і кіпер Аполлона встиг ліквідувати загрозу.

 

77-78 хвилина. Дніпро-1 вбиває час черговим довгим володінням. Аполлон безпорадно бігає за м'ячем туди-сюди.

 

84 хвилина. Дніпро-1 трошки просідає і віддає супернику територію - втома починає даватися взнаки. Кучер миттєво реагує на ситуацію і робить потрійну заміну.

 

86 хвилина. Валеф довгою передачею виводить Довбика сам на сам! Але хет-трик Артему все ж таки не покорився - кіпер Аполлона відбив його удар низом в дальній кут.

 

90 хвилина. Дніпро-1 знову вилітає в контратаку: Балулі намагається вивести Горбунова сам на сам з голкіпером, але на заваді стає сантиметровий офсайд (якщо він взагалі був).

 

90+2 хвилина. Останній шанс у Аполлона забити: Піттас заробляє штрафний у напівколі, Кір'яку пробиває мимо стінки - влучає у штангу, а із відскоком від ноги Сполярича впорався Валеф.

 

Висновки

Дуже сильний матч від Дніпра-1. Майже ідеальний перший тайм, та і другий був зіграний на хорошому рівні. Вразив впевнений контроль м'яча, зібраність у перехідних фазах, робота у пресингу та відборі. Рубчинського з такою грою шкода саджати на лаву запасних, але після повернення Бланко, напевно, все одно доведеться. Валік досяг блискавичного прогресу, стрибнувши з рівня юнацького футболу одразу в дорослий. Так само прогресують й інші гравці - Гуцуляк, Бузанелло. Про гру Бабенка вже багато сказано, Довбик набрав кондиції і став кращим гравцем Ліги Конференцій цього тижня.

 

Але найбільше подобається різноманітність рішень від тренерського штабу. Це і зміна позицій гравців на полі, той же Амаш грав і захисника, і вінгера; Сарапій грав опорного та центрбека; де тільки не грав Бланко; змінювали позиції також Танчик та Адамюк. Не є викарбуваною в граніті й схема гри - вона змінюється під кожного суперника, як і стиль гри команди. Сучасна команда має адаптуватись під умови, що змінюються, тому різноманітність - це дуже важливо. Зараз маємо міжнародну перерву для відновлення та роботи над помилками, а далі знову до бою!

 

 

Lexa, спеціально для FCDNIPRO.COM

 

 

58 комментариев
 • RomanDneprUk
  Сб, 17 сентября 2022, 18:56
  Восхищаться можно только двоим: Мне и Матеусу! Всем остальным запрещено)))
  рейтинг: -11
 • Матвеус
  Сб, 17 сентября 2022, 19:04
  Гы) Вот же ты неугомонный))
  рейтинг: +2
 • RomanDneprUk
  Сб, 17 сентября 2022, 21:53
  Друже, ну а що я не правий.?)) Як лаяти команду, так всі підряд….а як підтримувати то тільки нам з тобою.????)))) Так що ні…… я не дам їм почувати себе тіпа «крутими» вболівальниками))))
  рейтинг: -6
 • Mario
  Вс, 18 сентября 2022, 00:20
  а я?
  рейтинг: -6
 • RomanDneprUk
  Вс, 18 сентября 2022, 00:25
  Ну і вас візьмемо в компашку)))
  рейтинг: -6
 • TheOne
  Сб, 17 сентября 2022, 18:59
  Дяка за змістовний аналіз
  рейтинг: +9
 • Brooks
  Сб, 17 сентября 2022, 19:05
  Дякую за статтю. Для нас було великою проблемою повертатися до матчыв чемпіонату після перерв на гру збірної. Зараз у нас буле не самий серьозний суперник, але готуватися треба. Також завжди були проблеми грати восени, але зараз такої традиції взагалі немає. Будем бажати кожному гравцю швидкого відновлення та продовжувати рости в командному та індивідуальному плані кожному гравцію, щоб гра тішила кожного разу.
  рейтинг: +5
 • Матвеус
  Сб, 17 сентября 2022, 19:06
  Дякую за аналіз, супер як завжди!
  рейтинг: +7
 • cors
  Сб, 17 сентября 2022, 19:21
  Вважаю що при поверненi Бланко до гри, треба давати ïм з Рубчинським по тайму, це якщо Бланко буде зразу y формi.
  рейтинг: +2
 • Матвеус
  Сб, 17 сентября 2022, 20:04
  Юрій Вірт про Довбика у матчі «Дніпро-1 2:0 „Верес“:

  »Наші центральні захисники, ви подивіться на себе в дзеркало. Я би чесно того Довбика, як би пере*бав раз нах*й. На тому все би закінчилось. А ви бл*ть двоє відлітаєте від нього. Бл*ять. по ахілам би пройшовся, щоб його винесли з поля"

  Сподіваюсь, керівництво Дніпра не залишить цей епізод поза увагою. За такі слова потрібно цього неадекватного клоуна відсторонити від футболу на невизначений термін, поки це лайно не вибачиться офіційно, імхо
  рейтинг: +24
 • Flint
  Сб, 17 сентября 2022, 23:25
  Тю, не очікував такого після досить адекватного післяматчового коментаря від нього. Де Ви це знайшли?
  рейтинг: +1
 • Матвеус
  Вс, 18 сентября 2022, 02:09
  www.youtu.be/2K3jAxt8jhQ
  Смотреть с 15:23
  рейтинг: +1
 • Матвеус
  Вс, 18 сентября 2022, 02:11
  youtu.be/2K3jAxt8jhQ
  https://youtu.be/2K3jAxt8jhQ
  Канал «Трендец» смотреть с 15:23
  рейтинг: +1
 • Матвеус
  Вс, 18 сентября 2022, 02:15
  https://youtu.be/2K3jAxt8jhQ
  Короче, нужно скопировать ссылку, и открыть в ютубе, это реально ценный и занимательный видос, оно того стоит! С 15:23 смотрите.
  рейтинг: +1
 • Flint
  Вс, 18 сентября 2022, 14:39
  Ти диви який гандон!!! Хоча у нас багато таких тренерів, Бессонов який добивав би гравця з травмою на полі щоб не мучився, Сабо у якого нападник через усе поле пройшов, а захисник- тварюко йому навіть ноги не перебив, та багато інших.
  рейтинг: +3
 • Flint
  Вс, 18 сентября 2022, 14:41
  Та і нехай не триндить, що він би зробив. Щось я не пригадую таких епізодів за часів його кар'єри гравця.
  рейтинг: +2
 • Матвеус
  Вс, 18 сентября 2022, 16:27
  Та він просто не в собі. Довготривалий дисквал навчить його уму-розуму
  рейтинг: +2
 • AlexDeadLine
  Сб, 17 сентября 2022, 20:22
  Добрий аналіз, але одне зауваження: гра на полі ще поступається тому, що читаємо тут!)
  рейтинг: +1
 • Lexa
  Сб, 17 сентября 2022, 21:19
  Я бачу, хтось не дивився відео з телеги)))
  рейтинг: +5
 • Aqvarius25
  Сб, 17 сентября 2022, 20:48
  Спасибо за содержательный анализ матча! Команда выстраивает свою игру и потихоньку пишит свою историю.Пусть эта машина движется только на зелёный свет!
  рейтинг: +6
 • Alter Vlad-1
  Сб, 17 сентября 2022, 21:49
  Конечно, спасибо за труд, но… слишком много восторгов.
  2-й тайм — это самолюбование игроков! -солидный соперник наказал бы сразу. Ещё не так много побед!
  Посмотрим на сборную — как они там себя покажут.
  рейтинг: -8
 • Tрьохногий
  Сб, 17 сентября 2022, 23:13
  Когда там день душнилы? Я запишу чтоб не забыть поздравить
  рейтинг: +1
 • Евгений Коробка
  Сб, 17 сентября 2022, 23:57
  Вот откуда в Вас столько негатива? Откуда такой тотальный песимизм?
  Играют из рук плохо, Вы критикует, играют хорошо, Вы тоже ищете недостатки. Для чего? Показать свое «мастерство эксперта»?
  Сыграли первый тайм восхитительно, второй просто по счету играли. Зачем тратить силы, рвать пупы, если все хорошо? Счёт устраивает, силы сохранили, без травм отыграли, что не так?
  Вы хотели 10:0?
  рейтинг: +8
 • Flint
  Вс, 18 сентября 2022, 00:41
  Це такий менталітет вболювальника. Знайдіть хоча б одну команду в світі де фани будуть завжди раді. Особливо в Дніпрі))). Та й це давно відомо, що майже кожен фанат Дніпра (незалежно від часів ФК, чи СК) це готовий тренер для топ-клубу, отже не заважайте народу реалізовувати тут себе по-повній!))))
  рейтинг: +5
 • Alter Vlad-1
  Вс, 18 сентября 2022, 03:16
  Евгений, отвечу спокойно: это не негатив от воспалённых мозгов (так бывает у некоторых «знатоков»здесь). Это многолетняя привычка в научной работе смотреть ВПЕРЁД! А для это нужно устранять ошибки, которые совершил сегодня, но из-за невысоких знаний (класса) сам не заметил этого, пока не подсказали более опытные. ИТОГ: ко мне на кафедре часто хотели перейти аспиранты от других доцентов. Задумайтесь -почему?
  Лучшая награда для меня — несколько аннотаций к диссертациям, где есть надписи «Моему первому учителю...» Хотя этим людям уже было около 30. Извините, пришлось написать о себе: Вы ведь меня критикуете, а я лишь ответил. Привычка- отвечать на вопрос.
  рейтинг: -6
 • Евгений Коробка
  Вс, 18 сентября 2022, 10:11
  Я не критиковал, а спрашивал почему Вы всегда ищете подводные камни там, где их нет. Мы с Вами не работаем в системе клуба, установки на матч не слышали, зачем критиковать результат, если цели мы не знали?
  Может в перерыве как раз установка и была играть по счету, беречь себя?
  рейтинг: +3
 • Alter Vlad-1
  Вс, 18 сентября 2022, 18:51
  В любой игре много ошибок — и в защите (нужен пас вперёд, а он опять катает поперёк, например) и в нападении ( не туда рванул, не во-время открылся)… Это естественно. Это видит и тренер и опытный болельщик. Наивный мысленно не проигрывает этот эпизод — он просто следит за полётом мяча. Согласны?

  Так я тоже смотрю мысленно проигрывая эпизод «а что могло быть!» Вы не так смотрите? Со всем согласны, даже если все ушли в защиту, имея преимущество в 1-ом тайме?
  Вот «Манч. Сити» забивает 9 голов и продолжает атаковать, почему бы при 3:0 или 5:0 не остановиться, ведь через 3 дня опять игра!!
  Это психология победителя — биться до конца!
  И это же — уважение зрителя/болельщика твоего клуба по принципу «Береги любовь фаната, на этом держится твой клуб!»
  А нашему зрителю это не нужно??! — выиграли, ну и хорошо!
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Вс, 18 сентября 2022, 19:51
  Такое впечатление что СК играл с каким то говном.
  рейтинг: +1
 • Евгений Коробка
  Вс, 18 сентября 2022, 23:09
  Вы поймите простую истину, мы и они находимся в разных временных категориях. Мы видим итог, нам легче просчитывать варианты их возможных действий, так как мы уже увидели результат комбинации.
  А они только создают эту комбинацию, и предугадать поведение соперника в данный момент и возможные варианты развития сложно. Как то так.
  Просто не надо судить предвзято, Вы в своих исследованиях никогда не ошибались? Вы сами говорили, что Вам подсказывали коллеги или Вы помогали подопечным, но вы все работали в одной сфере, к физику не лез с советами например хирург-стоматолог и не искал в его работе ошибки и не указывал на них?
  Давайте каждый в своей сфере будем стараться совершенствоваться, а футбол оставим для эмоций, просто и легко, забили -молодцы, пропустили-ну что ж бывает, в следующий раз выиграют обязательно!
  А разбирать тонкости игры, комбинации и кто чего должен делать на поле, пусть тренера решают, это из хлеб и они лучше видят что и кто должен делать и как. ИМХО
  рейтинг: 0
 • Alter Vlad-1
  Пн, 19 сентября 2022, 01:48
  В общем виде Вы вроде-бы правы: мы не тренеры, не будем их судить-рядить «а почему так, а не этак сыграл N». Логично, но почему мы каждый раз или огорчаемся или радуемся, говоря, что кто-то сыграл умно и забил, а вот этот «шляпа»- долго разворачивался и загубил момент! Так, да?
  Или Вы молча посмотрели (как в опере!), повернулись и молча ушли от экрана или стадиона? Вы скажете -«НЕТ, я переживаю долго, анализирую...». Да, по своему пониманию игры, хотя не заканчивали Инфизкульт! И ещё потому, что футболисты играют для нас, а мы — «знатоки» серьёзные или поверхностные и даже осуждая кого-то по игре не значит «судить предвзято» или «льёте желчь».

  Каждый из нас имеет своё мнение, но если Вы десятилетия смотрите сие зрелище, то, вероятнее всего, разбираетесь в игре лучше, тоньше, чем люди, не привыкшие анализировать, которые лишь посмотрят «зрелище» и забудут.
  Вот 2 полюса фанатов. Как, например, Вы не филолог, но судите о романе- сюжете, стилю, глубине раскрытия образа… Это право читателя, как и нас — зрителей.
  Футбол — зрелище и играют они именно для нас.
  А науки -физика, химия, математика… не для толпы (грубо выражаясь).
  рейтинг: -2
 • Евгений Коробка
  Пн, 19 сентября 2022, 11:17
  В какой-то степени я согласен с Вами, но мы зрители и игра для нас зрелище, и выводы делаем из картинки. А у них это работа, это как решение какой-то многоуровневой задачи. Где на одном из уровней получился к примеру некрасивый ответ. И стоит дилемма либо оставить таким или подогнать под красивый. Если подгонять, то вылезет потом в лучшем случае погрешность, в худшем неверный ответ и тогда все решение насмарку.
  Так и в футболе, если постоянно играть в зрелищный футбол можно и пролететь с поставленными целями, а если добиваться результатов, тогда не всегда красиво.
  А зрители да, вправе высказывать свое мнение, но без предвзятого отношения…
  рейтинг: 0
 • Alter Vlad-1
  Пн, 19 сентября 2022, 20:01
  Опять 25: ну причём здесь предвзятость? Я так вижу его нераскрытый потенциал и то, что ему надо стремиться стать более классным нападающим! А он остановился в росте и, похоже, доволен этим уровнем.
  Хочу посмотреть на его игру в сборной: может там тренеры не предвзято попросят его иначе играть в штрафной — не терять из виду ворота, по которым он слишком часто бьёт мимо!
  Это мои пожелания! А Вы можете думать иначе.
  рейтинг: -2
 • Евгений Коробка
  Вт, 20 сентября 2022, 19:19
  Простите, но давайте разделим куры к курам, яйца к яйцам. Я спросил про негатив, когда Вы написали про команду, что они не доиграли 2 тайм на высоком уровне. А теперь Вы перешли к персоналиям. Так Вы определитесь, Вам не понравилась игра команды или конкретно игрока (кого я уже догадался).
  То что я не понимаю элементарных вещей я прочитал между строк…
  рейтинг: +1
 • Alter Vlad-1
  Вт, 20 сентября 2022, 21:21
  Евгений, не переживайте, я вижу, что Вы хороший, думающий человек. Но что-то мы видим по разному, ну и что -должны быть врагами?!
  Вот в России тренер Игорь Корнеев сегодня написал о Холланде: "— По мне, у него уникальное голевое чутье. Вроде его вообще не видно в матче, потом появляется где надо. В этом сезоне видим голы шедевральные, он делает все настолько просто,… Это что‑то уникальное. Чисто киллер. Сидит как снайпер, потом раз, и сделано!"
  Вот видите, я об этом же и пишу: у одного чутьё от рождения, у другого — надо развивать!! Точно так и в науке: у меня было чутьё на новые идеи, у профессора-зав. кафедрой его не было и это его бесило. Пришлось мне уйти в интересный НИИ, но зато на должность зам. генерального дир. по науке — воспитывал других как развивать идеи. Это перешло и на футбол: хотелось бы чтобы Д. кто-то показал как развить его потенциал. Сам он не понимает- «не дано»!
  Удачи Вам в делах и нам всем -в футболе.
  рейтинг: -1
 • Евгений Коробка
  Ср, 21 сентября 2022, 15:24
  Я абсолютно не собираюсь с Вами быть врагами, я что хотел — понял, в продолжении дискуссии нет смысла.
  Мира и добра Вам.
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Вс, 18 сентября 2022, 11:07
  й тайм — это самолюбование игроков! -солидный соперник наказал бы сразу.
  Вот вы смотрите «вперед».Вы ГТ Аполона, в раздевалке, в перерыве даете установку.Ваши слова?
  рейтинг: +1
 • Анатолий Викторович
  Вс, 18 сентября 2022, 00:26
  А давайте делить игру не на таймы а на минуты? Вот 63 минута в исполнении СК Днепр-1 была ужасна)))
  рейтинг: 0
 • сергій лях
  Вс, 18 сентября 2022, 11:22
  Як завжди, чудовий аналіз матчу. Єдине з чим не погоджуюся-після одужання Бланка в запас відправити Рубчинського. Як на мене, Кучер буде шукати можливості використання обох гравців у стартовому складі. Варіанти можуть бути різними, тим паче, що Бланко зарекомендував себе універсальним гравцем.
  рейтинг: +2
 • GiV
  Вс, 18 сентября 2022, 15:22
  А ещё лучше, на секунды!
  рейтинг: -2
 • Alter Vlad-1
  Вс, 18 сентября 2022, 18:56
  Это всё фиксирует тренерский штаб! — после игры ведь идёт анализ по эпизодам! и отрезкам матча: кто ошибся и почему!
  Зря Вы иронизируете, вроде бы Вы не наивный «одноразовый» фанат.
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Пн, 19 сентября 2022, 10:34
  Хорошее замечание.Предлагаю вам виртуально присоедениться к ТШ.Будете вести поминутную аналитику.Думаю такому опытному и любящему анализ болельщику как вы это будет не трудно.Заодно утрете нос всем «одноразовым и школьникам».
  рейтинг: -1
 • Alter Vlad-1
  Пн, 19 сентября 2022, 20:09
  Вы прочитали мои мысли: завтра же вылетаю из Берлина (оставлю все свои мелкие личные дела!), только не забыть блокнот для записей. Встречу Довбика и скажу ему, что думаю: «я к тебе отношусь как к любимому сыну (поглажу по головке! и всплакну)- „но ты меня часто огорчаешь — бьёшь мимо! !“
  Теперь я буду лично тебя опекать. Ты станешь сильнейшим в Европе!»
  рейтинг: 0
 • Alter Vlad-1
  Пн, 19 сентября 2022, 22:27
  «Анат. Вик», вашу оценку моих планов о росте Довбика — жду уже 2,5 часа. Жду ваших пожеланий: есть Довбику над чем работать? Чтобы приблизиться к Холланду или поляку Р. Левандовскому, которые умеют бить сходу.
  Жду ваших мнений.
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Пн, 19 сентября 2022, 22:46
  Не хочу вас разочаровывать но «ваши планы» всего лишь «ваши планы».Впрочем как и мои пожелания)))
  Тема не глупый хлопец и ему мои пожелания как и «ваши планы» нужны как зайцу сифилис.
  рейтинг: -1
 • Alter Vlad-1
  Вт, 20 сентября 2022, 00:43
  Уж очень осторожно высказались. Стесняетесь вступить в дебаты с поклонниками таланта Довбика: их позиция — он и так опасен, зачем ему куда-то «расти».
  Это я и называю Школьниками: ну получил оценки 3+ или 4, зачем стремиться в отличники?! Это я упрощенно излагаю взгляды Евгения и др.- «все ошибаются, ну и он пробивает мимо. Но иногда ведь забивает!»
  Вы с ним согласны, что нет проблем в атаке?
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Вт, 20 сентября 2022, 09:40
  Клубу и болельщикам грех жаловаться на атаку, сейчас так точно.До Зимы новых игроков в атаку, скорее всего не будет.Так что остается притирка, налаживание игровых связей, наигрывание комбинаций.Если результативность будет такой же как сейчас, СК будет главным претендентом на победу в чемпе.
  рейтинг: 0
 • Alter Vlad-1
  Вт, 20 сентября 2022, 15:18
  Согласен с Вами со всем в этом посте, но…
  Я ведь, по привычке, смотрю вперёд: многие наши главные соперники потеряли «забивал»- легионеров (и ДК и ШД !), поэтому обычной ранее борьбы не будет! Это радует-будут медали, может и золотые!

  А в чём «но»? В еврокубках! Класс «Дн-1» будет достоин соперников в ЛЧ: чемпионов и лидеров Англии, Германии и прочих нидерландов и франций размажем???
  Или, как ДК в прошлом сезоне, забьём один мяч и опустив голову, будем уходить с поля??

  ИТОГО: быть лучшим среди ХУДШИХ, конечно, нужно, но…
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Вт, 20 сентября 2022, 16:12
  ХУДШИХ это Украина? Не надо так называть мою страну.Мне это не нравится.
  Насчет ЛЧ и участия в ней СК то для начала надо туда попасть.Это будет не просто.Как я уже не раз писал, все будет зависить от ГА.Если ему будет интересно то состав будет.
  рейтинг: -1
 • Alter Vlad-1
  Вт, 20 сентября 2022, 17:00
  Анатолий, Вы, вроде бы, думающий человек, а пишете чушь: речь у меня идет о ЧЕМПИОНАТЕ, а не страны! Вы ведь знаете рейтинг нашего ЧЕМПИОНАТА?! Где-то мелькает на 11-12 позиции в Европе и после 30-х в мире.

  ПРИМЕР: игры в еврокубках Зари и Ворсклы — по 0:2 и 0:3 помните? Да и «Дн-1» поимел 0:3 от «АЕК», не очень сильного соперника. А рассуждать «А вот если...» -это несолидно для Вашего и моего возраста.
  Я рассуждаю о том, что имеем (см. таблицы ЛЧ и ЛЕ)!
  Остальное — наши НАДЕЖДЫ!!
  рейтинг: 0
 • Анатолий Викторович
  Вт, 20 сентября 2022, 20:44
  Вы предполагаете что этот состав будет играть в ЛЧ.Я правильно вас понял.
  рейтинг: -1