Сб, 9 октября 2021, 18:43
просмотров: 2133 коментариев: 5 

Сергій Логінов: Спаринг пішов на користь

Сергій Логінов: Спаринг пішов на користь

— Ми дивилися на цей матч з двох боків: він одночасно і товариський і принциповий. Вважаю, що у першому таймі ми грали краще, але пропустили дві контратаки, і одну з них суперник завершив взяттям воріт. Після перерви вже діяли більше на тлі втоми, тому було більше розривів, через що збільшилась кількість моментів, як біля наших воріт, так і у воріт суперника.

 

— Сьогодні було багато перебудов у захисті. Яка була настанова тренера?

 

— Перебудови були тому що ці матчі у першу чергу для тих, хто небагато має ігрового часу в офіційних матчах. Для мене особисто ця зустрічі пішла на корить, адже провів практично всю гру і поступово набираю функціональну форму після травми. Слава Богу, що вже нічого не турбує. Саме для цього усі ці спаринги і проводяться.

 

— Команда вже готується до принципового протистояння із «Колосом»?

 

— Поки що ми на теоретичному занятті не розбирали суперника, але, у будь якому разі, кожен з нас вже тримає у голові наступний матч в УПЛ. Тому зараз ми на кожному тренуванні виходимо і викладаємося по повній програмі, розуміючі, що попереду гра із «Колосом». Гадаю, що ми добре підготуємося до цієї зустрічі.

 

 

scdnipro1.com.ua

 

 

5 комментариев
 • сергій лях
  Вс, 10 октября 2021, 08:58
  Справа честі переконливо обіграти ковалівців, які добряче нам попсували нервові клітинки.
  рейтинг: +7
 • Alter Vlad-1
  Вс, 10 октября 2021, 15:37
  Кроме желания, нужно мастерство и продуманная тренером ТАКТИКА! Как получится — посмотрим.
  рейтинг: -4
 • AlexDeadLine
  Вс, 10 октября 2021, 22:57
  Справа честі завчасно не накласти в штанці, і гідно провести цю гри, як лічить їхній майстерності. А не в черговий раз напривозити собі голів, назаробляти пеналів та вилучень. А потім поясняти та вибачатися…
  рейтинг: +4
 • Матвеус
  Пн, 11 октября 2021, 08:10
  Так точно. Надоела уже эта перволиговая дрожь в коленках перед «грандом» из Коваливки. Тем более сегодняшней…
  рейтинг: +3
 • ben_gurion
  Вт, 12 октября 2021, 18:34
  СЕРГЕЙ, не обращайте внимания на слёзы местной шпаны и на тявканье профессоров видевших лично живого Сталин, Вы бесстрашный защитник с харизмой бойца и с виденьем игрового поля. Единственно то, что Вы должны понять-это УПЛ, а не Первая лига, здесь необходимо иное мышление и, в последнее время, Вы стали травма подверженным.
  Берегите Здоровья, Вы Очень нужны Команде нашей.
  рейтинг: -1